Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ile kosztuje ta listwa z oświetleniem rejestracji do sedana? ew od którego roku kupować? bo moja jest aluminiowa z tego co wiem 2001 rok..
  2. Moje zdanie znasz czekamy na 2k16
  3. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. No do tego co planujesz lepiej niech już jest kuta korba planujesz stroić na tyle na k04? LC i FS będzie robiony czy już jest może?
  5. No ładne postępy widze pewnie dobrze się odpycha teraz.. a cóż tak już kute korby seryjne wystarczyłyby Ci do 400 Niuta chyba że plan na więcej czy poprostu chcesz stać na pewnym?
  6. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś brał od tego gościa? aukcja okey? http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5422878358.html
  7. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bede zamawiał moduły od Tomnika do tablicy rejestracyjnej i postoje na próbe jak to świeci a potem reszte jeszcze.. wnętrze i postoje wezme 4500K a oświetlenie tablicy myśle 6000K chce aby jak najbardziej było zbliżone do tych ori ledów z nowych Audi 6000K będzie ok?
  8. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aa no to wiadomo ja też pojedyncze , zresztą one takie są tylko tak zamontowane bo to zależne od auta https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12038238_878707145531591_5753839526196878531_n.jpg?oh=08fa2145e54108ffbe049a5322698d71&oe=569226C8
  9. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiedzmy tego typu https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12036442_878706988864940_1522207097576238859_n.jpg?oh=69fc3eb0ce563925b4e8a4fc3eae961f&oe=568E8D83właśnie napisałem do MG czy sprzedają same końcówki 100mm coś jak na zdjęciu tylko nie tytanowe a normalne zobaczymy co odpiszą bo wziąłbym
  10. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie najlepiej wyglądają końcówki te z cienką ścianką tak jak te od MG w tym BMW ,wiadomo każdy ma inny gust
  11. Witam mam pytanie skąd najlepiej wziąć zasilanie do modułów usa w kierunkach? nie chce z postoi bo chce mieć osobny wyłącznik pod ręką, do lamp mam już wpuszczony kabelek którym pójdzie + tylko teraz pytanie skąd go najlepiej wziąć
  12. Dokładnie auto pójdzie w dół to i koło się schowie troche aa daj znać może być na pw ile wyszły Cie heble 345 na przód, czy jeszcze nie masz wszystkiego?
  13. No 9.5J musi być koniecznie na przodzie też
  14. Bo nie miałem czasu oglądać ale to chyba Twoją widziałem u pisarka pod warsztatem czy się myle? jednym słowem gruboo ja chce pakować na wiosne 4x9.5 ale myśle czy coś szerzej jeszcze nie dać
  15. Bierz się za te lampy w końcu ja dałem rade to też ogarniesz pewnie
  16. Noo piękny ten czarnuch zdałby się lepsze fotki
  17. Hahaha to dzisiaj czekamy na foto też chyba kupie plasti i zobacze jak to wygląda
  18. Te wycieraczki też musze zamówić zapewne ogromna różnica a lustro robi robote !
  19. Pokaż to na furze jakaś przymiarka czy coś
  20. No i wybrałem Luk'a jest już u mnie w domu paczuszka początkiem przyszłego tygodnia montaż
  21. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak czytam i wychodzi na to że miałbym przegub wewnętrzny do wymiany podczas ruszania do tyłu czy do przodu słychac przeskok stuknięcie właśnie gdzieś w napędzie..
  22. Witajcie brać sprzęgło sachsa czy luka? do mojej 1.8t z Q kupuje oczywiscie od diesla biore
  23. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzęgło brać z Sachs'a czy Luk'a? myśle że sachs ale jeszcze wole się upewnić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.