Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. dawid7737 odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Ja mam podniesione do 950 z tego co mówił mi Kropa przy strojeniu i brak drgań teraz
  2. Motul 8100 xcess 5w40 od samego początku jak mam auto i zero problemów, ostatnio przed modami zrzuciłem miskę by wyczyścić smok ( znalazłem trochę kruszek plastiku z bagnetu i odmy którą zmieniłem). Auto co jakiś czas upalane i wymiana aktualnie co ok 8k km.
  3. Ja na gazie i po strojeniu na 230/350 mam ngk prf6q od jakiś 20 tysi ale niedługo będę zmieniał i na pewno dam ngk prf7q z racji że są lepsze gdy auto ma większą moc a jeszcze będzie korekta, ale do serii czy na gazie czy nie prf6q i nie ma problemu
  4. Macie jakieś sprawdzone welury zbliżone grubością i materiałem do ori tak by nie był ten taki nitkowaty ostry materiał? bo muszę jakieś zamówić miałem z allegro takie za 70/80 zł i po półtorej roku od kierowcy się przedziurawił już trochę
  5. dawid7737 odpowiedział(a) na Instincts temat w Audi A4 B6/B7
    Najczęściej jest to obudowa termostatu, troszkę rozbierania i zobaczysz cz to obudowa tu masz poradnik jak wymienić termostat/obudowę http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement
  6. Kolejne fanty które bardzo cieszą tym razem w ładniutkim stanie bixy z prawie nowymi żarnikami bosma 6000K, podziękowania dla lukiego [emoji16] w drodze już są adaptery pod soczewki b8 i oczekuje na odpowiedź kojaka co z soczewkami [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. dawid7737 odpowiedział(a) na Tomiaudi2002 temat w Audi A4 B6
    Wymienisz normalnie jak żarówkę chiński xenon jest w formie h7 (jeśli mowa o zwykłych halogenowych lampach) także wystarczy że poodpinasz prztwornice wywalisz ją i podepniesz kostkę pod żarówkę
  8. O to musze ją zamówić, właśnie dziś kumplowi montowałem soczewy z b8 lift i szukam do tych moich już też od razu dam i będzie idealnie, bo odbłyśnik pewnie już troche wypalony
  9. Kurde wczoraj wsadziłem bixy ale jeszcze ori i nie myślałem że tak szybko się przekonam do zmiany na b8 hehe zaczynam szukać, za***isty mod
  10. Jak możesz to zarzuć linkiem tu albo na pw do dokładki też chce zamówić do siebie, co do bixów ładniutko świecą barwa idealna jak mi się podoba prawa lampa wypolerowana a lewej narazie nie ruszam jutro foty wrzucam do mojego tematu
  11. Tyyy mów mi tu jak ten zderzak się trzyma bez tych wzmocnień bo też chce tak zrobić u siebie jak sline dam
  12. Ładna furka grzybek również posiadam i daje rade
  13. Chętnie przygarnę taki moduł bo z tego co pamiętam mam low, szkoda że nie wiedziałem jak lampy mi wysyłałeś haha dokładka sline ori?
  14. Tak nówki dokładnie po 90sztvpo zniżkach [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Noo powiem Ci wynik za***isty, godny pozazdroszczenia
  16. Aktual, wpadły nowe cewki z audi r8[emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Obstawiam że z s3 8p, z tfsi są te czerwone które większość pakuje też je daje bo na moich seryjnych wypada zapłon także od razu lepsze te bardziej odporne na temperaturę
  18. Tak też chyba zrobie musze zadzwonić do gregora pogadać [emoji3] a na auto wpadł wosk soft99 fusso i na szyby glaco na felgi również fusso. Zdjęcia z kropelkowania może jutro zrobię [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Szalejesz [emoji41] w niedziele sprawdze czy wszystko dobrze ogarnięte [emoji28] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Dzięki Panowie [emoji3] no niestety kiepsko jak na te graty tuner dał troszku d*** wpadnie wydech i kilka innych gratów to pojade do ctr’a chyba że się zbiorę i gregora odwiedze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. A więc tak troszkę podłubałem wpadł fmic 230x550x65 (rury 2.5”), tip 50mm-2.5”, hybryda od Geremiego no i strojenie digitun. Na pewno będę chciał ugrać troche więcej tylko zrobie wydech wrzucę kolektor wydechowy hiflow i wałek adr. No i by moment trzymał trochę dłużej [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Okolice Katowic 1.8t + hybryda gdzie najlepiej stroić CTR, Frog(tutaj digitun stroi) albo VTR bo nie wiem co jeszcze albo który z nich
  23. To nie wiem w końcu co najlepiej pakować tą hybryde czy brać k04-064 albo jakiś garret? ale chciałbym się wyrobić w 9 tysiącach z setem także nwm co brać
  24. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaciski są w zestawie pisałem z gosciem to co na foto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.