Treść opublikowana przez szakal222
-
Sezon Rowerowy 2016
wcale nie sa drozsze .w V-brake musisz wymieniac linki.pancerze .klocki. a w chydrauliku tylko plyn i okladziny.po paru maratonach i brudnych treningach .byla znaczna roznica.i tarcza lepiej.i szybciej chamuje .szczegolnie w wodzie i syfie .teraz juz nie jezdze wiec temat raczej z przed 3 lat ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- wcale nie sa drozsze .w V-brake musisz wymieniac linki.pancerze .klocki. a w chydrauliku tylko plyn i okladziny.po paru maratonach i brudnych treningach .byla znaczna roznica.i tarcza lepiej.i szybciej chamuje .szczegolnie w wodzie i syfie .teraz juz nie jezdze wiec temat raczej z przed 3 lat wiec niewiele sie zmienilo
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
zycie jest brutalne .nie ma lekko pany ---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- zacznimy tak pracowac bedzie latwiej ,zawod nocny slusarz ,podlamywacz
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
ktos ksiazke pisze .albo wywiad srodowiskowy robi
-
System operacyjny Android
tym raczej fona nie uwalisz .chyba ze zrobisz jak ja pomylke softa przy wgrywaniu odinem .plyta papa powiedziala
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
ja robie renowacje antykow .wlasny warsztat razem z ojcem .on robi lajtowo a ja robie po 14 godz. chyba ze padam na pysk to szybciej koncze. niedziela spokojna .czasami wolne .100km. do pracy w dwie strony .czasami woze prywatnie ludzi lub rzeczy za granice niemcy .czechy.austria i nl. i ciagle malo wyciagam .ale czego sie nie robi dla dzieci i dziewczyny
-
System operacyjny Android
mogles samemu i co wipe robili
-
System operacyjny Android
wpisz google model telefonu i jak zrobic wipe lub ustawienia fabryczne u mnie w samsungu jest power +vol up+home co tel to rozna kombinacja
-
System operacyjny Android
zrob fabryke wipem
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
zasilanie zmien . masz schemat na radiu .to sprawdz gdzie sa plusy .znajdz na kosci i pozmieniaj
-
1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
wydyma niekoniecznie. ale sie nie zna. a to moze slono kosztowac jak dalej bedzie sie mylil
-
1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
ja mam wlasnie avj Q i seria 150 kunia
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Nie wiem. U mnie jest jak w kopalni , powoli odkrywam coraz to niższe pokłady ciekawych rzeczy ale nie wiem jeszcze co będzie na samym dnie. u mnie na stolarni to dopiero kopalnia rupieci jest .czasami sam sie dziwie co tam mamy
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
ja znalazlem w instalacji od radia wolny czarny kabel. ale szumy mam wez z karoseri albo aku poprowadz kabel .mi sie nie chcialo .i zrobilem tak. .szumy sa jak cicho sluchasz .a ja preferuje troszke mocniejsze uderzenia wiec one mi gina .albo jakosc plyt jest do kitu i stad te szumy
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
no to ja w peyingu wlasnie mase dokladalem z kasty bo bose nie jarzylo a sony wogole nie wlaczalo bez masy dodatkowej
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
podlacz zewnetrzna mase do obudowy radia .wez - z aku i dotknij obudowy radia
-
nie dzialaja klaksony
wejdz pod auto kiedys je tam gdzies widzialem musisz poszukac z przodu auta .skleroza nie boli z glowy mi wylecialo
-
nie dzialaja klaksony
sprawdz podlaczenie
-
Kopci na niebiesko i gaśnie.
no tak to olej gdzies wali w komore spalania .uszczelniacze zaworowe mogly zastrajkowac
-
Kopci na niebiesko i gaśnie.
moze wtryski zygaja za duzo on i go zalewa
-
Wypięty lewarek skrzyni biegów??? Brak możliwości wpięcia biegu...
az dziwne ze sie zajechala
-
Kopci na niebiesko i gaśnie.
a waz dolotowy z turbo do ic nie pekl gdzies .lub inna nieszczelnosc dolotu sprawdzona ? ja tak mialem jak waz zarAz za turbo byl pekniety ---------- Post dopisany at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany at 02:00 ---------- tyczy sie gasniecia podczas jazdy
-
czujnik poziomu cieczy?
w zbiorniczku wyrownawczym jest .jak spadnie do jakiegos krytycznego poziomu to ci wywali na fisie info coolant
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
u mnie tez w miescie 11.12 a przy bucie 18 dzis zrobilem
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
to gratuluje
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
moze ma fart .i wygral na loteri szczescie nie pijacego 2.0 .ja mu tam zycze tego. bo ja do mojego avj. musze miec 2 litry dolewki gory swoje robia