Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sidney

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sidney

  1. Widzę, że autko było lakierowane widać pod machą ścianka grodziowa i słupek B jest w zupełnie innym kolorze na Twoim miejscu lakierowałbym na taki kolor jaki był pierwotnie bo później przy sprzedaży może być problem jak ktoś zauważy Fajny silnik i środek też już jakoś doposażony Teraz tylko modzić zewnątrz Powodzenia !
  2. Sidney odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Nie rozumiem Cię, najpierw piszesz, że przy spokojnej jeździe 8L a parę postów później sam sobie przeczysz A tak dla Twojej wiadomości fis trochę przekłamuje i w praktyce wychodzi więcej
  3. Sidney odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Pragnę tylko zwrócić uwagę na taki mały ale istotny szczegół który pominęliście Panowie. Kolega 135GL ma wpisany Kraków czyli od sygnalizatora do sygnalizatora co 100 metrów a Kolega Gutterman z całym szacunkiem dla jego osoby wpisał Wejherowo... Wiadomym jest chyba zatem, że kolega z Krakowa choćby się zes*ał to nie zejdzie do 8l w ruchu miejskim... Ten mój Kalisz też metropolią nie jest ale latem wyrabiam dokładnie tyle ile mam wpisane na profilu zaś w okresie zimowym muszę liczyć na poziomie 12l - jazda bez szaleństw ale też nie taka żeby wyzywali mnie od dziadków mówimy tu oczywiście o ruchu 100% miejskim i tylko na benzynie ale to daje już jakiś obraz sytuacji
  4. 1.6 AHL 1997r 214tys. km na BP
  5. Sidney odpowiedział(a) na ivan1977 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pomysł z rejką za szybą dobry bo nie zakrywa ani wlotów ani obszaru ładnie zrobionego na gładko tylko czy się gliniarze nie przywalą ? Ma ktoś jakieś doświadczenia za sobą w tej kwestii ?
  6. Najlepsze jest to, że tak na dobrą sprawę można spokojnie iść w tysiące złotych a i tak nigdy się to nie zwróci przy sprzedaży ale to właśnie jest ta pasja Na początek wstawiłbym jakiś dobry felunek, poliftowe lampy z przodu i z tyłu no i ew. halogeny dorezał a potem zajął się wnętrzem i pozostawił smaczki na koniec bo z taką drobnicą jest najwięcej zabawy jeśli chodzi o silnik to najlepiej go doprowadzić do pełnej sprawności, uszczelnić wszystkie rurki itd. żeby wyciągał te swoje 100 koni i do przemieszczania się wystarczy
  7. Sidney odpowiedział(a) na ivan1977 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może się mylę ale wydaje mi się, że z geometrią kół jest coś nie tak. Bieżnik po zewnętrznej stronie nie jest bardziej starty ? Na 2 fotce widzę wyraźnie jakby koła były o takie \---/ Niech się ktoś wypowie bo widziałem tu już tyle B5-tek a pierwszy raz coś takiego zauważyłem
  8. Sprzęt który jest dopuszczony do sprzedaży ma już niezbędne parametry aby go zainstalować i użytkować, o żadnym wygrzewaniu nie słyszałem...no ewentualnie wśród pseudo-audiofilów jest niby taka praktyka ale oni słyszą różnice między zwykłymi miedzianymi wtyczkami głośnikowymi a pozłacanymi, także wiesz
  9. Chodzi chyba raczej o to, że po odłączeniu aku na klemach nadal będzie napięcie które magazynuje kondensator przy resetowaniu ecu trzeba to brać pod uwagę bo to, że odepniemy klemy nie zresetuje nam go, trzeba również odłączyć konda. No i nie zwierać klem bo będzie niezły huk przy tej pojemności
  10. Mody na wielki plus Ja bym tu widział ramkę grilla w carbonie zamiast klamek
  11. Sidney odpowiedział(a) na Sander temat w 1.8
    Te plastikowe rurki odpowietrzające do 1.6 są strasznie kruche i drogie, ja pojechałem do hurtowni hydraulicznej i zakupiłem zbrojony wąż olejoodporny na metry. Zostawiłem tylko plastikowe kolanko starego i założyłem na nie docięty wcześniej wąż zaciskając całość obejmami. Pamiętaj tylko, żeby był olejoodporny bo inaczej szlag go trafi na wejściu Jeżdżę już rok czasu i nie kupiłbym plastikowego za żadne skarby
  12. Powiem Ci, że sprawa kijowa, przerabiałem temat u siebie przed wakacjami a ile się trułem z tym to głowa mała, błędów zero, iskra jest, powietrze, paliwo jest aż w końcu głowica poszła do remontu i pierścionki wszystkie nowe bo świeca zachodziła olejem i kaput. Powiem tak, jeśli zamierzasz jeszcze trochę pojeździć tą furą to ja bym na Twoim miejscu robił remont, bo przynajmniej potem wiesz czym jeździsz a różnica po remoncie w moim przypadku była kolosalna, a nawet pokusiłbym się o odświeżenie całej głowicy. No ale jak zamierzasz opylić to tnij koszty i wstawiaj na sell Pewnie pojawi się w Polsce jako igła od starszego pana
  13. ...lub kostka wzmacniacza poszła...po żelki
  14. Już nie trzeba tych fotek, znalazłem więcej zdjęć na ebayu sprzedają takie po 52 $
  15. Sidney odpowiedział(a) na spid1261 temat w 1.8
    Weź nie żartuj tak bo chłopak faktycznie łapę wsadzi na zapuszczonym silniku i mu przetrąci jak będzie wisko uszkodzone Przy zgaszonym zimnym silniku wiatrak powinien dać się poruszyć a jak zgasisz rozgrzany to otwórz maskę i powinien wykazywać opór częściowy lub całkowity nie pamiętam dokładnie
  16. Owszem czytałem ten wątek i powiem, że wygląda to bardzo spoko ale ja pisałem o punktowych światełkach w tylnych lampach jak na zdjęciach u kolegi
  17. deny_yn a mógłbyś wrzucić jakąś fotkę jak to wygląda na samochodzie ? bo ta z allegro za dużo nie pokazuje
  18. Jeśli można to nazwać kolekcjonowaniem zbieram prl-owski sprzęt audio spod znaku Unitry radia, magnetofony, amplitunery, wzmacniacze, kolumny aż się półki uginają Ku zdziwieniu innych nadal używam prawie 30-sto letniego Radmora który chodzi z prawie 40-sto letnimi kolumnami tonsila i zjada marketowy shit na śniadanie
  19. Właściwie felgi nie są złe i tak masz lepsze niż moje ori 15' ja u siebie co chwila coś rezam tyle, że skupiam się na tym czego nie widać z zewnątrz. Mnie bardziej jara dołożenie podświetlanych słoneczników, obicie klapki popielniczki skórą albo ręcznego w skórze niż np. wymiana grilla Doprowadź zewnętrznie do ładu i spróbuj zająć się smaczkami bo to serio daje sporo frajdy Co do stożka to chyba wiesz co powiem Oryginalnie z puszki z filtrem wychodzi rura doprowadzona wprost do grilla także latem świeże powietrze jest jak znalazł. Zamontowanie stożka który łapie powietrze z rozgrzanej komory jest jak dla mnie bezsensowne no chyba, że szykujesz się już na sezon zimowy Zamiast tego kup jakiś lepszy wkład i zamontuj ori puchę, będzie git ale od razu mówię kuniów od tego nie przybywa
  20. Spoko motyw z krzyżem maltańskim, ja u siebie mam identyczny na tylnej klapie Swego czasu patrzyłem na allegro lampki do mojego audika i powiem Ci kolego, że lampki które masz wbrew pozorom nie nalezą do tanich, zwłaszcza tylne ledowe potrafią kosztować ponad 4 stówki co dla mnie jest co najmniej dziwne Za to co wydałeś na swoje mógłbyś kupić polifty depo albo używane valeo, tył tak samo tylko oryginał po II lifcie, jak dla mnie nie warto cudować bo takie punktowe ledy w aucie z lat 90-tych wyglądają...hmmm. nie bardzo
  21. Kolego wiem, że nie każdy jest w stanie wywalić jednorazowo parę stówek ale z zamiennikami jest tak, że raz trafisz a raz kupisz g**no. Ja się swego czasu połaszczyłem na zamiennik i po paru miesiącach wkręcałem oryginał bo szarpał okropnie albo w ogóle nie wchodził powyżej 1.5 tys. co było koszmarem jak trzeba było zjechać ze skrzyżowania albo ruszyć ze świateł. Teraz jest git a nawet zbiera się lepiej niż na tamtej podrobionej pseudo-sondzie. Dozbieraj trochę więcej i kup dedykowaną do Twojego silnika a na pewno dobrze wyjdziesz. Pozostaje tylko kwestia czy na pewno masz walniętą sondę ale moja wiedza na ten temat aż taka szeroka nie jest
  22. Kolego airbob jeśli już mamy być precyzyjni to ze starości wylewają i górą i dołem z czego przeważnie leją się górą i są to o wiele częstsze przypadki co nie znaczy, że ze starości nie mogą po prostu wyschnąć i zmniejszyć swoją pojemność Starym wyjadaczem nie jestem ale zbyt wiele widziałem, żeby przyznać Ci 100% racji Ale nie róbmy już off-a niech lepiej Kolega ryshard84 powie na jakim etapie sytuacja
  23. Kolego, kondensatory wylewają się od góry zazwyczaj poza tym elektrolit wygląda inaczej Twój kondensator jest kapnięty klejem żeby przy dłuższej eksploatacji się nie obluzował. Z zawodu jestem elektronikiem i powiem Ci, że często kapie się lekko klejem gabarytowo większe kondy także spoko Co do kabelkologii to ciężko mi będzie coś powiedzieć bo nie miałem do czynienia z tym sprzętem ale z tego co wiem to jeden wzmacniacz obsługiwał dwa głośniki więc ten czarno-czerwony od jednego głośnika mógł iść gdzieś w płytę wzmacniacza a ten czarno-zielony mógł iść do drugiego głośnika. Kłania się jakiś schemat, poszperaj trochę na forum na pewno coś znajdziesz
  24. Dziś się w końcu zebrałem, żeby to wszystko poskładać do kupy, teoretycznie udało mi się ale tylko na jedną lampę po stronie kierowcy. Wtyczka drugiej lampy nie miała w ogóle wyprowadzonego przewodu, były tylko cztery a nie pięć jak w tej pierwszej ba, nawet we wtyczce nie było blaszki tylko sam otwór więc nawet nie zaglądałem pod słupek A. Przyznam szczerze, że zdziwiłem się nielicho Z wtyczki szły jakieś dwa biało-żółte przewody i to by się zgadzało oraz jeszcze dwa z tym, że kolorów nie pamiętam ale biało-zielonego przysięgam, że nie było Panowie, da się kupić gdzieś taką blaszkę czy muszę zaopatrzyć się we wtyczkę używkę i przełożyć toto do mojej ? Chodzi mi o to, żeby złapać kontakt z gniazda lampy a przewód to ja sobie poprowadzę po swojemu ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 22:46 ---------- Dzięki badyl666 sporo mi pomogłeś dzięki temu wszystko zrobione na cacy w dokończeniu prac pomógł zakup używanej wtyczki za 5zł i przełożenie jednego pina do tej mojej co jest bajecznie proste w przeciwieństwie do wyjmowania blaszek z kostki od włącznika potem przeciągnięcie przewodu do drugiej lampy coby się nie męczyć z przeprowadzaniem do słupka A i to na tyle
  25. Na pewno masa ? Niedawno grzebałem u siebie przy tej listwie i o ile dobrze pamiętam tam są same plusy Śmiem podejrzewać, że coś masz namieszane bo u mnie podświetlenie zapala się dopiero po włączeniu świateł (za wyjątkiem licznika) a nie sądzę żeby w 1.8t było inaczej, wyjmij bezpiecznik od podświetlenia przycisków i zobacz czy nadal się świecą, jeśli tak to na pewno ktoś zrobił obejście ale dalej to ja już nie dysponuję taką wiedzą może ktoś inny się tu wypowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.