Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sidney

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sidney

  1. Faktycznie prezent bardzo dobrze się prezentuje, no ale końcu logo Audi
  2. Sidney odpowiedział(a) na Brodson temat w 1.6
    Jeśli słupek ten sam to nie musisz nic więcej kupować. Ważne, żeby też był ADP bo późniejsze już miały np. inne sterowanie zapłonem
  3. Pompę oleju masz napędzaną silnikiem więc jeśli kręcisz rozrusznikiem to po jakimś czasie odzywa się czujnik o niedostatecznym ciśnieniu w układzie jak domniemam.
  4. Z tylnym zdesiem będzie problem- nie pasuje co do tylnych drzwi to nie wiem czy nie wystarczy tylko ramek przełożyć od avanta.
  5. Sidney odpowiedział(a) na Sidney temat w Audi A4 B5
    Chyba jednak stawiam na matowe, jak dojdzie do skutku to cyknę jakąś fotę
  6. Sidney odpowiedział(a) na Sidney temat w Audi A4 B5
    No powiem Ci, że wygląda bardzo dobrze ale Ty masz u siebie listwy też w czarnym połysku a ja mam drewno i to w dodatku matowe dlatego nie wiem czy nie lepiej by się komponowały z wnętrzem matowe ramki?
  7. Sidney opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy ktoś posiada jakieś zdjęcia ramek na zegarach pomalowanych na czarno? Nie bardzo leżą mi te chromy i chciałbym ogarnąć coś na czarny mat albo w połysku
  8. Kolega ma racje, ktoś wcześniej musiał mocno banglać. Niby jest coś takiego jak wymiana cewek, membran itd. ale nie słyszałem, żeby bose robiło zestawy naprawcze, a szkoda
  9. Naprawdę ładnie utrzymana, to się ceni. Żółte halo strasznie mi się podobają. Ten perłowy kolor wygląda mega kiedy jest dopieszczony.
  10. Sidney odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    A odpowietrzałeś układ po wszystkim? Czy raczej sam się odpowietrzy?
  11. Sidney odpowiedział(a) na eli_o temat w Audi A4 B5
    Panie macho, przedostowanie się oleju do komory spalania skutkuje powstawaniem NIEBIESKIEGO kłębu dymu o dość ostrym zapachu. Pani jako kobieta raczej chyba nie miałaby problemów z odróżnieniem niebieskiego od białego Myślę, że problemu należy szukać gdzie indziej a zalanie gęstszego oleju jest jak zaklejanie plastrem uciętej nogi Tylko opóźni nieuniknione.
  12. Z tego co opisujesz czujnik raczej odpada, stawiam na termostat
  13. Sidney odpowiedział(a) na ayew temat w 1.6
    Na wtryskach masz uszczelki po stronie kolektora i listwy. Bez rozbierania nic nie zobaczysz Myślę, że czułbyś zapach beny gdyby to było powodem. Jeśli jednak się zdecydujesz demontować to delikatnie bo mnie się uszkodził oring właśnie przy demontażu- zapewne starość też się przyczyniła
  14. Na pewno większa temperatura w lampie, nie wiem czy nie oberwie odbłyśnik. Kierowcy z naprzeciwka też na pewno będą bardzo zadowoleni
  15. Są osoby które nie zdają sobie sprawy, że zatrzymać akurat w naszym przypadku A4 które waży grubo ponad tonę to nie jest kwestia 5 metrów i tak na przykład przynajmniej raz na 2 tygodnie jest na mnie wymuszane pierwszeństwo przez pieszego przełażącego na dziko przez jezdnię. A spróbuj zatrąbić to jeszcze ma pretensje. Przecież każdy kto jeździ to widzi jak dużo pieszych ma problemy z odróżnieniem, że wejście z marszu na pasy przed samochodem to jest wtargnięcie na jezdnie czego nie mają prawa robić i szukaj tu teraz światków bo inaczej życie zrujnowane przez takiego lekkoducha. Pomijam już kwestię ograniczonego zaufania bo jak widać większość takich "pewniaków" nie bierze pod uwagę, że może właśnie nadjeżdża ktoś z 2 promilami. Wobec tych argumentów wydaje mi się, że przepis o którym mówił Pan o polskich korzeniach nie jest zbyt dobrym pomysłem
  16. Atest nie gwarantuje Ci, że stopień przyciemnienia w danym kraju jest legalny Wygląda ładnie ale bądź przygotowany, że kiedyś ktoś może się przyczepić. Pozdro!
  17. Sidney odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Za ssanie odpowiadają odczyty z czujnika temperatury. Skoro nie ma problemów typu gaśniecie czy trudności z uruchomieniem to sądzę, że nie ma co szukać dziury w całym. Dla pewności jak masz to sprawdź na klimatroniku co pokazuje czujnik temp. wody
  18. Wydaje mi się, że w puszce od kompa są dwa duże bezpieczniki. Jeden 50A a drugi nie pamiętam ile. Przynajmniej w passacie takowie widziałem ale to przecież to samo
  19. Sidney odpowiedział(a) na 75max temat w Audi A4 B5
    Jak nie chce Ci się rozbierać stacyjki to wepnij się w listwę przy przekaźnikach, tam też jest plus po stacyjce
  20. Sidney odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Jak wszystko sprawne to nie ma prawa trzymać silnika na obrotach. Jak masz możliwość to zobacz czy nie wypluwa jakiś błędów.
  21. Sidney odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    A widzicie, u mnie jest żeliwny i klapek nie ma
  22. Sidney odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    A masz metalowy kolektor czy plastikowy?
  23. Sidney odpowiedział(a) na sdaw90 temat w 1.6
    U mnie pompa zaczyna pracować po przekręceniu stacyjki na pierwszą pozycję.
  24. Sidney odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Zapłon sterowany komputerem nie wymaga regulacji, plusem jak dla mnie też jest brak klapek do regulacji długości kanałów dolotowych ale zależy co kto lubi. Prosta w ewentualnej naprawie ośmio- zaworowa głowica. Minusy to apetyt na paliwo niewspółmierny do oferowanych osiągów
  25. Sidney odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Ja na uniwersalnej pojeździłem 3 miesiące i poszła do śmieci. Może akurat źle trafiłem ale mam uraz do uniwersalnych sond

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.