Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. Dzięki Damian za sugestie! Filtr oczywiście poleci. Co do pompy może to być dobra droga, wiem, że pływak na 100% jest trzepnięty (oby tylko elektryka, wtyczka). Test zegarów VAG`iem wyeliminował usterkę wskazań samego licznika.
  2. Dodam, że przy pierwszym pomiarze na kanale 007 wir w baku się zrobił i musiałem wjechać na stację. Być może stąd wniosek o niskim ciśnieniu? ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- ew. filtr paliwa? podejrzewam, że nigdy nie był wymieniany. Tak jak wspomniałem większość czasu jeździ na LPG.
  3. Dodam, że auto jeździ na LPG, ale logi robione były na PB. To zmienia postać rzeczy? Filtr paliwa kupiony (KNECHT), czeka na wymianę. Dodam, że przy pierwszym pomiarze na kanale 007 wir w baku się zrobił i musiałem wjechać na stację. Być może stąd wniosek o niskim ciśnieniu?
  4. Witam, proszę o ocenę zamieszczonych logów, robione dziś na świeżo. Dodam, że wymienione zostały przewody podciśnienia, zlikwidowane nieszczelności, sprawdzony N75. Dopuszczam nieszczelność gruchy, po wbiciu ciśnienia strzykawką sztanga się odchyliła i powróciła, chociaż mógł to być defekt nieszczelności na wężu przy krućcu gruchy (fi 4mm), opaska mogła nie do końca ścisnąć wąż. Zauważyłem szarpanie i przerwy w mocy na poziomie powyżej 4 tys./obr. Dodam, że auto do 100km/h potrzebuje jakiś 9 sekund. Coś wnioskujecie z poniższych logów? Dodam, że robione były w aucie z obciążeniem 3 osób (jeżeli to jest ważna informacja) Są to pierwsze, więc jeżeli coś jest nie tak mówcie śmiało, poprawię: Grupy: 002,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  5. :hi:Wam.
  6. scq odpowiedział(a) na kanarios temat w Audi A4 B6
    Wg etki pasuje. Masz numer swojej starej pompy? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Tfu, wróć! Faktycznie Q, nie zauważyłem, poniżej wyciąg z etki: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  7. scq odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8
    U mnie pojawiła się, ku zaskoczeniu, ale przemyślałem temat i faktycznie przez ok 2 miesiące niewiele jeździłem. Później weszła wymiana na Motul 8100 x-cess 5w-40, pogoniłem wiecej km i pod korkiem czysto.
  8. Miałem identyczne objawy jak w pierwszym poście, a rozwiązaniem była wymiana węży od N75. Niewielki koszt, możesz to sprawdzić, przy okazji ew. nieszczelności wyeliminujesz.
  9. scq odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8
    Przy niewielkich przelotach i dużych postojach taka maź się pojawia i w takiej sytuacji nie ma się czego obawiać. Przegoń troche autko, poczekaj aż wystygnie i sprawdź wtedy rezultat.
  10. scq odpowiedział(a) na kanarios temat w Audi A4 B6
    8E0906087N - pompa paliwa, identyczna dla modeli AVJ, AMB, BFB, BEX, ASN, BBJ, AVK ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- POMPA PALIWA 8E0906087N AUDI A4 B6 B7 A6 3.0 ASN (3075337925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- Panowie co radzicie w kwestii rozrządu brać INA czy FEBI?
  12. Dzięki dev za szybką odpowiedź. Rozumiem, że miałeś już taki przypadek i stąd ta sugestia? Brać ori uszczelkę? 058103383M
  13. Witam, tak jak w temacie, ogrzewanie znika w sytuacji kiedy diabeł mnie poniesie i przejadę trochę szybciej od 170 km/h w górę, ewentualnie pokulam się na trochę większych obrotach 4,5 tys i w górę. W efekcie czego dochodzi do zapowietrzenia się układu chłodzenia i braku ogrzewania. Po każdorazowym odpowietrzeniu układu wszystko wraca do normy, płukana była też nagrzewnica całkiem niedawno. Przy nazwijmy to normalnej jeździe wszystko jest w porządku. Zalany nowy płyn, termostat, oring i nowy króciec czekają już na wymianę. Moje pytanie, w którym miejscu może pobierać dodatkowo fałszywe powietrze i co może być ewentualną przyczyną takiego stanu rzeczy? Może ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Wdzięczny za wszelkie sensowne podpowiedzi!
  14. Jeżeli zrobisz to uważnie i bez pośpiechu, nie wycinając zbyt wielkiego otworu to nie widzę żadnych przeszkód żeby ładnie siedziała w podsufitce
  15. Dokładnie, może być niewykorzystana wtyczka. W wielu przypadkach coś jest na + dodane, jak np. uchwyty do mocowania łokcia w tunelu w wersji bez podłokietnika itp.
  16. wszystkim.
  17. Jest dobrze, a będzie lepiej! Tylko z tym w8 to mam nadzieję, że się przejęzyczyłeś? Z tyłu korbki jeszcze trzeba by usunąć, kratki z polifta, nad FIS`em pomyśleć (takie szczegóły, a cieszą papę jak się wsiada). Są grzane pupy, zderzak i kiera na +, lampy polift, gwint, no i KŁATRO, trochę kosmetyki i z góry
  18. Ciekawa opcja, też spróbuję. Zawiasu nie montowałem, innym klejem nie kleiłem bo nic sensownego nie udało się wyczytać, ale skoro się udało to i tutaj powinno. Dzięki za podpowiedź!
  19. 1J0919321 - zapalniczka 4B0971832 - oświetlenie popielniczki (przód i tył) ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- To mi wygląda na zwykłe goldpiny. Możesz sprawdzić i samemu zrobić wtyczkę. Ori w ASO ok 12zł. Z goldpinów za 1zł komplet zrobisz, enjoy!
  20. Dodałem linijkę w sygnaturze, czyt. poniżej. Good Luck
  21. Twoja merytoryka i interpunkcja wypowiedzi jest na tym samym poziomie co W8. Na 7 postów żaden nikomu w niczym nie pomógł, to jest forum, na którym ludzie sobie pomagają, wymieniają się doświadczeniem, podsuwają alternatywne rozwiązania konkretnych kwestii. Taka jest istota każdego z for, a nie wypisywanie bredni i szkalowanie innych użytkowników. Zerknij do regulaminu i spuść z tonu proszę, bo milej współpracować w zdrowej atmosferze i z konkretnymi informacjami aniżeli opluwać się dyrdymałą i podawać bezproduktywne wnioski.
  22. Faktycznie jest kozacka, chyba wyciągnę swoją i wpakuję z W8, kładzie na glebę! Przyciski ma delikatnie zmienione i dodane diody, NIC WIĘCEJ. Jak za te pieniądze to żart i kompromitacja, ale jak Tobie się tak bardzo podoba to się cieszę Wątek przeczytałem już dawno od początku, zatem Ty głupot nie wypisuj, podjąłem temat polifta bo z Darkiem o tym już rozmawialiśmy. Ty nie wiesz o tym i się puszysz, nie jesteś tutaj sam kolego. Koniec OT.
  23. No tak W8, a polift kwestia gustu, a o gustach ponoć się nie rozmawia. Enjoy! ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Lampka W8 od przedlifta różni się jedynie 2 czerwonymi diodami Rezystor węglowy 820 0hm, 30gr/10szt. LED 3mm czerwona DIFF 20gr/szt. Kabel podwójny 0,16mm 50gr/m 3 złote i z przedlifta powstaje W8! aaa zapomniałem dodać wiertełko 3mm pod otwór dla diody.
  24. Ja nie wiem co to marudzenie Wam daje, albo ktoś chce to zrobić i się rozgląda na poważnie, albo pisze sobie dyrdymały. Proszę Lampka podsufitki Audi A4 B5 (3113118752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AUDI A4 B5 LIFT KOMBI LAMPKA WNĘTRZA KABINY *B (3069228471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AUDI A4 B5 LIFT LAMPKA KABINY (3110561680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Znalezione w 30 sekund. Zwykłych lampek bez szybra do 40 zł to można przebierać, wybierać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.