Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. No wreszcie poskładane do kupy Zdziera papę z dachu za***iście
  2. Bardzo mi pomogł ten opis pokłony dla autora tematu
  3. Panowie przepraszam za OT. Pytanie czy w ośce wychodziła zwiecha 1BV ? czy tylko w Quattro ?
  4. Bardzo ładny egzemplarz Pozdrawiam Kolegę z Łowicza
  5. No niebieska
  6. MatUSh odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    Dla mnie bez sensu jest robić swapa z 1.8 na 2.4 .... jak cos to juz odrazu na 2.8 . Z tego co kojarzę chyba łapy silnika są całkiem inaczej usytułowane niz w 1.8. wiec trzeba rzeźbić.
  7. Widać że przedliftowe w kolorze.
  8. Taka RSa to marzenie
  9. Będzie konkret Powodzenia!
  10. Co to za auto ? To chyba je lexus Zmień te lampy tylne
  11. Brakuje obok mojej Jaki masz kod lakieru auta ?
  12. Wpadły nowe oponki 215/35/18 Wanli S dają rade + odpowiedni dystans do felg i jakoś auto sie prezentuje Dziś niby Boże ciało ale i tak coś do roboty sie znalazało: 1) wymiana oleju na MOTUL 8100 X-CESS 5W40 + FILTR oleju KNECHT 2) nowy filtr powietrza 3) nowy filt kabinowy 4) zalany nowy płyn do wspomagania niedlugo czeka mnie wymiana rorządu... a na dzień dzisiejszy auto wygląda tak
  13. Uszczelka z pod głowicy pewnie. Poszła. Koszt nowej uszczelki + robocizna z 100-130zł Powinieneś się zamknąć w 200zł tak mi sie wydaje.
  14. MatUSh odpowiedział(a) na Szylq temat w 1.8
    Pany jeżeli chodzi o wymianę rozrządu to jak wygląda komplet do 1.8 ADR ? razem z pompą wody odrazu wymiana ?
  15. Ja mam u siebie gwint FK i nie narzekam. Wiadomo że to nie jest gwint na lata Jeżeli chodzi o sprężyny to H&R jak najbardziej na tak. Bądź załóż ori 1BE i tez będzie dobrze dobrze wyglądać bo chyba masz 1BA. Po co Ci plastik w spray grill kosztuje używany 80 zł .. to nie lepiej prysnąć lakierem czarnym normalnym ? Nie rób scen z tymi światłami. To ma być auto nie dyskoteka pamietaj im wiecej bedziesz kombinował tym gorzej Auto ma wyglądać schludnie z klasą A nie wozidło aby świeciło światłami z daleka Pozdr.
  16. Tak o wiele lepiej Ta pseudo "skóra " mi rozje**ła system
  17. Pewnie zapyta Kobiety hehe Matinaszek napewno pojeździsz na tym - to jest tył więc i tak tylne hamulce nie są aż tak angażowane w hamowanie jak przód.
  18. Pierw zdejmij ten znaczek RS .... od tego zacznij Furka ładna.
  19. No to na pierwszy strzał zmieniaj lampy na polift przód
  20. Ach to auto Adama Oby była w dobrych rękach Pozdrawiam
  21. SPOJLER LAMPY ŚRODEK WYDECH OD HUNDY Klei zmywasz delikatnie benzyną ekstrakcyjną. Jest cięzko ale da rade. Grill od polifta w czerń. Natomiast przy przedliftowym zderzeku grill polifotwy bedzie to średnio wyglądało decyzja należy do siebie,.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.