Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. to nie wiem jak bys wytrzymał z dwa, trzy sezony temu jak nikt sie nie wyprzedzał -chyba ze deszcz spadł :>
  2. Vettel pokazał klase jak i caly red bull zmiany na poziomie 3.3 sekundy moga dać przewage kilku sekund jesli np zjezdza sie 4 razy , jak tak dalej pójdzie i vettel bedzie jezdził z głowa nie tak jak w tamtym roku to bedzie mistrzem duzo wczesniej niz w ostatnim wyscigu ps nareszcie sezon w którym przy dobrej pogodzie dzieje sie duzo na torze :>
  3. sprawdz szczelnosc - zaczynajac od turbiny dalej wzdłuz zderzaka do ic -dalej do góry az do kolektora ssacego poprzez egr , jak tam nie znajdziesz nieszczelnosci to masz ok , jest jeszcze krótkie polaczenie miedzy filtrem powietrza a weżem wychodzącym z turbo
  4. fakt ze dosc duzo mierzy jakby była gdzies dziura w dolocie
  5. ale jestes ciezki , pisza ci zeby logowac pojedynczo a ty ladujesz po trzy naraz ,zrozum to ze po trzy naraz odczyt jest trzy razy mniej dokładny i moze zmylic diagnozujacego logi , zreszta rozwiazanie problemu masz juz napisane
  6. nie wiem po co ciągniesz temat jak wiadomo ze to lmm mierzy płowe tego co powinien -wydaj to 250 pln i masz klopot z glowy a jak nie masz to kup chinczyka za 100 i na jakis czas starczy
  7. masz objawy padnietego koła dwumasowego
  8. daj jeszcze dynamiczny 003 , ale na 99 procent lmm do wymiany
  9. jak nie masz bledów jak logujesz w trybie awaryjneym , masz przeladowanie na max - jezeli turbo wyczyszczone to gruszka sie zaciela albo (padniety n75 ), odkrec sama gruszke od turbiny i sprawdz czy masz sile nią poruszać
  10. tak własnie to zrozumiałem ps. jak masz czarny dym sprawdz cały dolot bo musi gdzies byc dziura sprawdz jakie masz podcisnienie vacumetrem jak slabe to wymien ta pompe vacum(u ciebie tandemową) i bedzie ok
  11. no to co tu jest napisane przez autora [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:35_________________________________________________ czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać idzie sztanga po przegazowaniu ale w druga stronę, także nie motaj (tak ma być) gdzie to wyczytałes ze w drugą , zreszta nie bede sie upieral jak jestes taki oooooooo to napisz autorowi co ma zrobic -(bo wywalenie kata nic tu nie da)[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:38_________________________________________________ przeciez to pompowtrysk - to jaką chyba nie tą co jest zanurzona w baku
  12. czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać
  13. a to niby czemu , objawia sie braku wspomagania przy kilkakrotnym hamowaniu i własnie słabym dolem a normolna góra -ksiazkowo by miał jak by potwierdził z tym hamowaniem
  14. albo turbo - albo masz nieszczelną pompe vacum (hamulec masz ok nic nie siada jak wcisniesz z rzedu z 3,4 razy), bo juz wszystko jest sprawdzone ,sztange powinno wciągnac od razu cała a po podaniu obrotow nie powinna juz sie wciągać
  15. auto kopci na czarno to jak wyzej pisali w 90% przypadków dziura w dolocie
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co ty tomek tak wczesnie wstales- G chciałeś pierwszy zlać
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wesołych Świat :>
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    niespotykana okazja http://allegro.pl/show_item.php?item=1570220632[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:36_________________________________________________cytat z opisu "drzwi kierowcy lekko opadły (jak nie traśniesz, nie zamkną się. Mogą sprawić problem kawalerom, z powodu braku wprawy!)"
  19. wyscig mega fajny -w koncu sie dzieje na torze i dzieki drs maruderzy nie beda blokowac szybszych bolidów -no moze jeden lub dwa okrazenia uda im sie ale potem kers i drs robi robote i jezeli jest na tyle szybki to przeciez moze na nastepnym okrazeniu tez użyć drs jako atakujacy , pamietacie sezon 2008 flaki z olejem nikt nikogo nie wyprzedzał tylko jezdzili jak sie ułożyli w kwalifikacjach -no chyba ze deszcz spadł Taki wyścig jak dzis - oby caly zezon był taki Weber the besciak
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeszcze jakby ktoś przyjeżdżał na te spoty ... :gwizdanie: własnie trzeba wznowic spotkania bo to żenada sie zrobiła a nie spoty [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________co do miejsca to kolo fregaty nie jest zle popieram;] w farszafce nie ma takich miejsc jak nasza fregata więc gnieżdżą się na śmierdzących parkingach ;] na słoneczną autem na glebie nie da się wjechać ty wuju nie lecisz na rajd
  21. znowu ten pietrov
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeszcze jakby ktoś przyjeżdżał na te spoty ... :gwizdanie: własnie trzeba wznowic spotkania bo to żenada sie zrobiła a nie spoty [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________co do miejsca to kolo fregaty nie jest zle
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    astere caravan diesla[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:24_________________________________________________ mcm mam opla idziemy na inne forum :gwizdanie: juz jestem na innym na opel 24
  24. jak nie wiesz co napisalem wiec daruj sobie komentarz człowieku z elementarną wiedzą o motoryzacji -bo taka tylko pewnie posiadasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.