Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    już nad tym pracuję jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jets u niego za 900 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem wkoncu czy bede robil czy na handel kiedy masz termin nie mialem bo witek miał jakas przerwe w pracy ,tylko jestem na liscie i trzeba sie umówić [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:32_________________________________________________ to fajne tylko przy dzisiejszej cenie wachy trzeba by bylo lpg zapodac , bo z wygladu to miesio fajnjusi jest
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    już nad tym pracuję jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jest u niego za 9 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem w koncu czy bede robil czy na handel
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajna ale konkretnie tą
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jaką
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie moze telefonu nie posiada hhehehehe
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:24_________________________________________________fajna sztuke znalazlem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&zipcode=7&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=130712512&pageNumber=1
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i tak jest jeszcze tyl do tego co było przed tygodniem ale cale szczescie wszystko wraca do normy
  9. zrób logi bo tak to jak byś chodził we mgle
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ty to pijesz w kazdy weekend bez wyjatku tomaszu
  11. to jak jechales to trzeba bylo właczyc sobie gpsa i zobaczyl bys ile naprawde latasz tym autem ,chociaz i tak gratki bo auto tak czy owak niezle lata
  12. no tu widac ze nie zreszta na tych 19 to przekalamanie jest okolo 15km/h
  13. wez sie za lekturę jak ronbić logi itd do poprawnego odczytu temp ma byc 90 chyba ze sie nie da to logujemy na najwyzszej jaka udało nam sie uzyskac , dalej zle zlogowana grupa 003 ludzie czy wy czytać nie umiecie jak poprawnie sie loguje przeciez wszystkko jest napisane , i niby co chcesz zeby Ci naposac jak zrobiłes 001 003 004 i co to ma wystarczyc - post raczej do usuniecia za nie przestrzeganie regulaminu
  14. miałem 164 nie będziemy się sprzeczać, przy najbliższej autostradowej trasie Ci nagram, może licznik tyle oszukuje na 19kach choć nie sądzę. każdy wie ile diesle latają wiec nie musisz nic nagrywać bo i tak nikt w to nie uwierzy kto trochę się zna
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lubią Cie tamtejsze dziewczyny
  16. chyba troche przesadziłes , 230 na blat ze 150 kucy to troche za duzo kolego , fizyki nie oszukasz - chyba ze z górki na niemieckim autobannie to uwierze
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    malina w koncu męski spot
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ładny kincher block :gwizdanie:
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    euro 4,20 po tyle to ja kupowalem golfa w lipcu tamtego roku w 3 dni cofnelismy sie o rok karwa [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:48_________________________________________________oni sie nadaja na polowanie to chłopy od dłuteł i młotków odciągniete :> :> :> całe dnie cos rezają
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za duzo mlodych chłopaków sie naogładalem po wypadkach motorami i nie mowie tu o smiertelnych , zreszta znajdz mi goscia co jezdzi motorem i nie mial czegos zlamanego [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:35_________________________________________________kilku to nawet i pare lat sie bujalo zeby jako tako być sprawnymi [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:37_________________________________________________i większość nie z wlasnej winy tylko jakas pala np cienkim im wyjechała [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:38_________________________________________________99% ortopedów jezdzi terenowkami cos w tym musi byc
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie do konca zgodze sie
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mowie co na odprawie codziennie słyszę na ortopedii odkąd ciepełko sie zrobilo a nie ma takiego tygodnia zeby jakis swierzak z motoru nie przybyl
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiec chłopaki kupujcie motorki ortopedzi i inni juz sie ciesza ze bedzie z czego pobierać
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znam sprawe , hukowy kask miał i stalo sie taki bez szczeki na kaptur zakladany ten kolo to z Kozlowa jakoś dzisiaj pogrzeb był jego
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzieliscie po ile dzis waluta przez tych cholernych greków a Ci jeszcze sobie strajkuja nieroby pier**lone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.