Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Mcm kumple z klatki ?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
parkiet to parkiet czesto bywa sliski
-
SPOTY RADOMSKIE
nie dasz nie dasz a wyjdzie jak wyjdzie Kasiu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kasiu Ona juz sie przyzwyczaiła do nas
-
SPOTY RADOMSKIE
to kiedy ten Egipt i pozbywamy sie Ani
-
SPOTY RADOMSKIE
i jak Oziu opanowales troche vaga juz
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
˛ok ale dlaczego zegary od porsche
-
SPOTY RADOMSKIE
kolego nie ten dział ogloszenia sa gdzie indziej
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
napisalem to juz dawno o dyfuzorze , ale kolega adams78 twierdzi ze bzdury wipisuję : :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
tez macie sie czym podniecac -ale fakt za malo lat macie ja takimi jezdzilem jak nowe były :polew: :polew: ruscy kiedys do moskwy tylko bmw albo mercedesy brali a kumpla stary ich woził autokarem do monoachium a jak wracali to chłopy babek potrzebowali a ja i kumpel im to ulatwialismy w radomiu , jak oni grzali to my ich furami grzalismy [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:55_________________________________________________ Biorę to wnętrze.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm chyba oszalales z ta instrukcją przeciez pelno jej na necie za free :gwizdanie: a poza tym niezlą kolekcje gadzetow masz
-
SPOTY RADOMSKIE
Odp: F1 sezon 2010 . Kubica w Renault. Wyniki, raporty, analiza. « Odpowiedz #1697 : Dzisiaj o 19:53 » Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj Usuń wiadomośćUsuń Cytat: adams78 14 Marzec 2010, 21:44 O bzdurach, które pisze odzim lepiej nie wiedzieć - całe szczęście, że go ignoruję :decayed cheesy to nie czytaj tego jak mnie ignorujesz ,bo z tego co wiem to nie widac wtedy moich postów good znawco kuchenek gazowych gwizdanie znowu sie zaczeło , moze niedługo znowu kropka sie dorobie
-
F1, Rajdy i Motorsport
:> to nie czytaj tego jak mnie ignorujesz ,bo z tego co wiem to nie widac wtedy moich postów znawco kuchenek gazowych :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu posłałaem Ci pw
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem czy b7 ale b5 i b6 na pewno a ze wydusi ,to immo korekty zmiany w fisie i takie tam inne zabawy o czym mozesz zapomniec przy tym tanszym
-
F1, Rajdy i Motorsport
no co ty lubie wyscigi zawsze staram sie caly sezon oglądac zeby nie przegapić zadnego wyscigu , tylko odnioslem sie do wypowiedzi ze taki udany początek w wykonaniu reno którego ja nie widzialem i tyle
-
SPOTY RADOMSKIE
bierz za 135 zawsze mozna potem cos z niego wydusic a jak chcesz ten drugi to ja ci moge odsprzedac za 40 pln swój bo posiadam dwa
-
F1, Rajdy i Motorsport
no wlasnie nie pielgrzymka tylko wyscig chodzi o to zeby zdobywac punkty a nie dojechać i sie z tego cieszyć [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:37_________________________________________________ czytaj wp to daleko zajdziesz :polew: :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
może dla ciebie to niezły wynik ale fakt jest taki ze punktów nie ma a ze robertowi zawsze cos nie tak to do tego mozna bylo sie juz przyzwyczaic w tamtym roku ze ktos w niego wjechal ze cos tam ze cos tam blebleble , ładnie to vettel pojechal
-
F1, Rajdy i Motorsport
zobaczymy reno jak dyfuzor zdejmie na nastepny wyscig , to tak dla przypomnienia slabizna i tyle robert 11 a pietrow nie ukończył ,kto to pisal ze dobry poczatek -ja tego tak nie widze raczej slabo jak zawsze od tamtego sezon
-
SPOTY RADOMSKIE
i co snieg na bocznych drogach dobrze ze chlopaczyna dojechal do siebie na tym twoim lecie
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki za goscine :>