Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
potrzebuje kompana na caly dzien żeby obrócić do kwidzynia i z powrotem około (800km) z postojem na kupno auta- na piatek albo sobote , pomocy
-
SPOTY RADOMSKIE
ta dzisiaj traktor zagadal odrazu ale pierwsza minuta pracy to zetor miał by lepsza kulturę
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
masz na mysli sztafetę? wuju , działamy coś? - http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_przekladka_z_oski_na_quattro-t109162.0.html fajny temacik , michal moze u siebie wsadzisz i moda na 170ps i bedzie
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież trenujesz
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
oby nie przy wyprzedzaniu tira ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
ja dzis nie zdazylemz rpboty sie ogarnąć ale teraz juz browczyk jest i jest juz -17 heheh
-
F1, Rajdy i Motorsport
i chłopak już sie wycofał , ciekawe jak będzie w F1
-
SPOTY RADOMSKIE
zapomnialem o tobie ,dzwon jutro od 13stej
-
SPOTY RADOMSKIE
Norbi ma BMW 330 d i to dłubnięta u Rogala - byłem przypadkowym świadkiem
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów ( logi strona3)
bylo wczesniej dobrze
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
zrób logi ale prawdopodobnie kierownice w turbo do czyszczenia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów ( logi strona3)
Da rade ja jakos wydłużyć Tu są poprzednie logi przed zmianą kolektora ssącego, tam też tak było??? [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:24_________________________________________________Panowie czy nieszczelność w ukladzie moze być przyczyną przeładowania turbiny nie nieszczelność powoduje niedoladowanie a gdzie te wczesniejsze logi ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów ( logi strona3)
tak jak bys mial sztange za krotka , bo idzue rowno to przeladowanie o 0,15bar
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj byli :Brynia Łukasz, Michal, Marcin,Tomek , Jarek i Ja , Wuju strasznie slaby masz wzrok jak nas nie widzialeś
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ja Ci pożyczę wezmę z kieszonkowego syna
-
SPOTY RADOMSKIE
witajcie , po wielkim wyciszeniu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Flyer fr.j.r mi dal ale nie wiem za co ,juz odzywać sie nie można teraz ze koledzy samochody w kuchenki gazowe zamieniają ale moze sam takim jezdzi i go uraziło Troche kultury by sie przydalo.
-
SPOTY RADOMSKIE
no to jutro spotowa wigilia ,
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
wiem , zagazowałeś auto ,a to nie kuchenka przecież :> Daruj sobie takie uwagi.
-
F1, Rajdy i Motorsport
taki team jakie auta produkują :polew:
-
[INNE] Proszę o analizę logów silniczek AJM 1.9 TDI PD 115 KM
juz Ci napisalem na temat regenerowanych turbin zrobiles blad i oddales swoja turbawke ,ja bym kupił uzywke a ta oczyscił sam a potem sprzedał ,pozdro