Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    adrian najlepszy sposob zeby zona nie patrzyła krzywo na picie to zeby tego nie widziala
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko przywiez troche opalenizny jak dasz rade :>
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta....... , a pracujących dresów napewno jest wiecej w warszawie oczywiscie procentowo :polew: bo u nas bezrobocie
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a tobie Ozix cos nie odpowiada ze z radomia jestes , ze tak nasmiewasz sie z tego miasta , a to w warszawce mniej myslisz ze jest dresow
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mialem cały czas nawet na sekunde nie znikla
  6. ale te numery co znam to sa bosch a nie vw
  7. a faktycznie nawet mam tam login , dzieki
  8. witam jaki jest numer czujnika temperatury paliwa w silniku sdi czy 2464509008 2464509006 2464509015 , ktory z tych trzech
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej brynka , fajanie miec wolnossaka z napedem na tył co............ i 170 koni chodzi to co
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w niedzele moge go obejrzec jak chcesz bo jutro nie mam czasu
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a to biore dla zony http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=118688827&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=451875&lang=de&pageNumber=3&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#offerPictures albo dla siebie a a4 dla niej i chip u rogala dla obydwu :gwizdanie: i bedzie git
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolejka do przejażdżki 1.Adrian Matracki 2.mcm00 3. Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać o nie ja nie jadę chyba, że sam albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć :polew:
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm ladna tylko ja nie preferuje tego przebiegu Przebieg: 186 350 km jakos mi sie to kojarzy ze wszystko co trzeba bedzie wymienic to ja bede musial albo 100 albo z 200 i najlepiej ponad tak zawsze szukam aut , ta co mam niemiec miedzy 180 a 205 wlożył 2000 tys euro i tak najczesciej bywa
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    McM spoko ja zmieniam na.....................oczywiscie a4 tyle ze po lifcie np , takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=118919986&origin=PARK&pageNumber=1&tabNumber=2 tyle mi wystarczy a nie rwd heeheh bez urazy Bryniu , jak bedziesz chciala to naucze cie kręcić 8
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    króciakami nie jeżdżę
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kupilas BEEMDABLJU
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chyba cos ci sie pomyliło ja jestem co tydzien w przeciwienstwie do Ciebie
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zrobilem sam dzisiaj spota wypilem we fregacie browca i pojechalem do domu a i pogadalem z jedna kumpela
  19. czekaj , jak go w koncu wywalisz bedziesz myslal czemu tak późno to zrobilem :>
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    koles nazywa sie szmit i ma zaklad w zakrzewie lepszego chyba w okolicy nie ma , albo nadarzyn pod wawa
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja swoje cenie 18000 ale oddam za 17400 taniej raczej nie da rady chyba ze bede musial obciac gratisy to 17200
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Adrian daj sobie spokój ,notabene ja swoja sprzedaje jak ktos ma kupca to prosze dawac namiary moje bo szkoda oddac w obce rece bo auto jeszcze bez wkladu finansowego jeszcze posmiga z 30 tys ,
  23. turbo jest ok nic tam robic nie trzeba to nie jego wina , kat wywalic i bedzie git :> :> :>
  24. jak juz sie czegos czepic to turbo by moglo odrobine wczesniej sie podnosic masz prawidlowe ladowanie dopiero przy 2000tys a mogło by byc juz przy 1600-1700 tys obr
  25. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    no i najwazniejsze ze po dyskusji udalo Ci sie uleczyc twoje auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.