Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118487248&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=66&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=97&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&lang=de&pageNumber=1 znalazlem zastepce mojego a4
-
SPOTY RADOMSKIE
poszedlem zobic cos zjesc sypnelo sie z dwie strony i potem nic [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________ok to ja tez lece spac narka ,ps moze oska w koncu wpadnie na spota gadalem z nim dizsiaj
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie wszyscy juz spia czy co ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak łooo?? przeciez pokazywal na spocie i to dawno temu
-
SPOTY RADOMSKIE
ozix udaje twardziela
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
miro_x nie trzeba tych wszystkich uszczelek kupowac , jedynie to jak kolektor dolotowy bys czyscil to kup erlinga 10pln koszt a reszta jest dobra i mozna uzyc tych co masz a niektore sa metalowe to juz wogole bezsens wydawac kase , chyba ze chcesz to keżor pewnie ci odpowie ile na to wydal , zreszta do zmiany turbiny nie trzeba wyjmowac kolektorow wydechowego i ssącego tylko kolega keżor to robil pewnie przy okazji sobie
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ok ide spac zona sie upomina o coś :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
wlasnie Brynia moze wpadnie Ci cos w oko :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
michal gdzie ja nie bylem :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Michał widziales alpine tez niezla- SPOTY RADOMSKIE
patrzcie jaka kosa http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=100365945&__lp=4&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=463573&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false- SPOTY RADOMSKIE
a dlaczego dziwczynki a nie dziewczynki , i czy aby na pewno dostaja :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
brynia ,musisz pozmieniac sobie opisy bo masz nieaktualne- [B5 AVG] Zakup regenerowanej turbosprężarki
dlaczego nie masz angole sa przyprowadzane w calosci i masz przebieg auta tam nie mozna krecic, prebieg wbijany jest w dowod pzrzy kazdym badaniu technicznym , turbina pasuje od pasatow b5 ,audi a4, a6 musi byc vnt 15 lub gt1749 , lub od 130 od silnikow awx avf tez pasuja tylko ze trzeba dokupic przejscowke na rure u kolegi z forum , ja kupowalem juz tak trzy turbiny do roznych aut i nie mialem nigdy problemu- [B5 AFM] Błędy poduszki i centralki
masz na 100% poduszki tak jak ci pisalem wczesniej- [B5 AVG] Zakup regenerowanej turbosprężarki
osobiscie kupił bym z angola z jakims malym przebiegiem za 500-600 pln niz po regeneracji- [ALL B5] NIe idzie wyłączyć klimy
bo nie ma fazy jej wlaczenia tylko odrazu jest właczona wynika z twojego opisu i dlatego nie odczuwasz jak silnik dostaje dodatkowe obciazenie- SPOTY RADOMSKIE
z radomia do strykowa jedzie sie 2 godzinki to jest 150 km ale po kiepskich drogach- [B5 AFM] Błędy poduszki i centralki
w b5 nie ma zadnych plastikow z boku jak masz kostki to masz poduchy zreszta mozesz sobie z wlepki w bagazniku sprawdzic wyposazenie samochodu jakie masz- SPOTY RADOMSKIE
ja nie jade -musze popracowac nad ogniskiem rodzinnym- [B5 AFM] Błędy poduszki i centralki
skad wiesz ze nie masz , popatrz dokładnie czy nie masz jest tylko mała wszywka mowiaca o poduszkach w fotelach , lampka ci sie nie pali to musial ktos fizycznie usunac zarowke, bledy skasuj zobaczysz czy znowu sie pojawia moze była centralka naprawiania a błedy nie usuniete ,a z poduszkami musisz podjechac do kogos kto naprawia sterowniki po wystrzale poduszek , bo sam tego nie ogarniesz, boczne poduszki czesto wtyczki pod fotelem sie luzuja i trzeba je poprawic- [B5 AFM] Błędy poduszki i centralki
a gdzie twoje pytanie :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Bry, all[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 10:49_________________________________________________mialem kare wczoraj i kompa dzisiaj dopiero dostałem - SPOTY RADOMSKIE