Treść opublikowana przez szeryf
-
wylaczenie doswietlania zakretow bixow ..
A w czym Ci to doświetlanie przeszkadza? Przecież tego wcale nie widać że to działa, przynajmniej ja nie widzę Doświetlania halogenami nie da się ustawić kodowaniem.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z tą taśmą to Ci poducha nie strzeli jakby co
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
Zanim zaczniesz szukać nieszczelności sprawdź czy działa Ci pompka, jak przyłożysz ycho w okolicy zbiorniczka to będzie słychać czy się włącza czy nie.
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Oprócz śrubek są jeszcze zatrzaski. Dawno to robiłem, ale pamiętam że nie było łatwo:/ Załóż sobie jakieś rękawiczki, bo jak pomażesz odbłyśniki to będzie słabo :/ Na pewno musisz wyciągnąć ten chrom, w który jest włożona ta pomarańczowa szybka.
-
A4 B6 > Problem z radiem/navi
Concert II+/Symphony II+ też mają takie kostki, ale chyba nie były montowane seryjnie w b6.
-
ładowanie akumulatora
Czemu minusową a nie plusową?
-
ładowanie akumulatora
Ja już kilka razy odpinałem aku na noc, a raz nawet na cały tydzień, i auto odpaliło bez problemu. Ale może z 1.8T jest inaczej? Chociaż nie sądzę
-
2.0tdi BLB szarpie podczas przyśpieszenia - można coś powiedzieć o tych logach
Ja powiem tylko tyle, że nie robi się logów dynamicznych z bloków 018 i 023, i logi dynamiczne robi się dla każdego bloku osobno Jak auto szarpie, to może zatankowałeś kijowe paliwo? Ja tak miałem jak kiedyś zatankowałem "lepsze" paliwo na Orlenie, po przekroczeniu 140 km/h szarpał :/
-
Moje CAR_PC
Nie no ładnie, tylko zdecydowanie za mało zdjęć Pokaż jak masz wszystko zamontowane Sterowanie z kiery działa bez zastrzeżeń?
-
prośba o pomoc w ogarnięciu logów
Sterownik poduszek jest pod tunelem w okolicy ręcznego. Sensory z przodu są po obu stronach chłodnicy, poznasz je po żółtych wtyczkach.
-
Prośba O Analize Loga Dynamicznego 011
Dobrze by było jakby ktoś z BLB się wypowiedział albo wrzucił log. Może ta dziura w tym silniku to norma?
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Nie wiem czemu żeście się czepili tego znaczka, połowa aut wyszukanych w google ma nad pierwszą kratką, połowa nad drugą, tzn. że połowa coś kombinowała i źle założyła? Mówię oczywiście o zwykłym grilu (nie s-line).
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
No jasne, po kodzie dostaniesz odpowiedni lakier. Ważne żeby bazę przed malowaniem dobrze wymieszać.
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
A co ma być z tym efektem perłowym?
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Moduł sprawdzisz albo kompem, albo możesz ściągnąć półkę/osłonę w nogach kierowcy.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Musisz mieć moduł świateł w wersji HIGH. Nie będzie działać ręczna regulacja. Możesz zakodować żeby światła dzienne włączały się po zapłonie, przełącznik DRL nie jest potrzebny.
-
Prośba O Analize Loga Dynamicznego 011
No to ciekawe, ja kiedyś wrzuciłem swoje logi to koledzy pisali że jest ok.
-
Prośba O Analize Loga Dynamicznego 011
gados82, jaki masz kod silnika? BLB? bo u mnie jest identycznie :/
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
W b7 to chyba nie jest problemem, przynajmniej u mnie nie było. Ja teraz tych śrub nie zakładałem, zobaczymy co będzie po zimie :/ Zastanawiam się czym mogę popsikać ranty (ale nie od środka, bo tam mam zabezpieczone) żeby odizolować je trochę od wody i soli.
-
Woda na progu
Wydaje mi się że w ASO poszli na zajeb... skróty. W tej chwili woda i tak wypływa tam gdzie nie powinna, a opaska na uszczelce tą wodę wypuszcza.
-
standardowe alusy audi odnowa/regeneracja
Felga na zdjęciu wygląda dobrze, tylko kapsel taki nie teges Wszystkie felgi są takie, czy tylko ta jedna, a reszta nadaje się do odnowienia? Jeśli tylko kapsle, to możesz spróbować samemu je pomalować, nic nie tracisz
-
Brak napisu BOSE po wlaczeniu radia.
Czy ktoś jeszcze potwierdzi że jak na radiu wyświetla się napis BOSE to zmienia się charakterystyka dźwięku?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Na pewno musisz zmienić kosz, tunel i klimatronik można przyciąć. Jak kupisz radio z odpowiednimi kostkami to będzie pasować, ale to musisz wyjaśnić ze sprzedawcą, na zdjęciach w aukcji są kostki, które nie będą pasować.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No tak mi się wydaje, że wtedy kodowanie się wyklucza i stąd błąd.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A jakie masz teraz kodowanie?