Treść opublikowana przez szeryf
-
Chorus II na Concert III
Ta przejściówka jest p&p do RNS-E, w concert 3 trzeba mostkować i przepinać piny
-
Kolizja ze skuterem. Czyja wina ?
Tylko w myśl jakich przepisów? Czy skutery mogą się wciskać na siłę między auto a krawężnik? Dziewczyna sama przyznała że myślała że się zmieści, dlatego nie wyhamowała całkowicie.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Ten drugi kabel z pinu 15 może iść na zasilanie zmieniarki. Sprawdź oba kable i zobacz do jakich pinów w starych wtyczkach idą. Ktoś wcześniej pytał o 4 wtyczkę, są w niej 3 piny, tel mute, tel + i tel -, czy kable od zestawu głośnomówiącego.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Wymagasz zbyt wiele, samym kodowaniem nie da się tego zrobić. Jest wątek o składanych lusterkach z pilota.
-
Jakość Dźwięku W Bns 5.0 A Symphony
Bo nie usłyszysz, przy BOSE wszystkie głośniki masz podpięte pod wzmacniacz, więc radio ma niewielką rolę.
-
Siemianowy Golfik Gti
Taka furka i miała manualną klimę? Ale to chyba dobrze, bo byś nie miał co robić
-
Audi Concert 1 Din > Audi Concert 2 DIN
Były tematy, wystarczy poszukać. Potrzebny jest kosz, tunel i klimatronik można przyciąć. Do radia potrzebne są przejściówki. Concert 1din ma antenę diversity, Concert 2din ma dwa tunery radiowe, więc po zmianie będzie działał jeden. Żeby działały dwa, to trzeba zmienić wzmacniacz antenowy.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No właśnie jest mowa o błotnikach po lifcie Grzesiu czym psikałeś na błotniki od wewnątrz?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kurde Grzesiu przestań się obijać i wklejaj foty nowego przodu
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Ale ta rdza jest powierzchowna, podejrzewam że po prostu źle przygotowali element. Jak w marcu zobaczyłem pierwszą rdzę w okolicy łączenia ze zderzakiem, to mówiłem że podmaluję to trochę farbą żeby szło dalej. Przez kilka dni nie miałem czasu się tym zająć, więc przykleiłem kawałek taśmy żeby woda nie waliła na to bezpośrednio. Jak po kilku dniach zerwałem taśmę to odeszła z lakierem, zwykła taśma izolacyjna. Tak chyba nie powinno być :/ Nie malowałem w Trójmieście, tylko w Lęborku, bo mam tam zaufanego (tak przynajmniej myślałem) lakiernika. Ponoć ciężko znaleźć błotniki bez śladu rdzy na rancie :/ Myślałem że są dobre podkłady które powstrzymają rdzę chociaż na kilka lat
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Witam, mam pytanie do lakiernika z prawdziwego zdarzenia, czy jest szansa na pozbycie się rdzy z rantów przednich błotników chociaż na kilka lat? W październiku zeszłego roku miałem malowany przedni prawy błotnik (ktoś miły zrobił mi kilka rys). Przy okazji dojrzałem kilka bąbli na rancie błotnika, więc zwróciłem lakiernikowi na to uwagę, żeby się tym zajęli. Sprawa wygląda tak, że po kilku miesiącach (dokładnie w marcu) na rancie wyszła rdza. Fakt ten zgłosiłem, lakiernik powiedział że poprawi. Byłem ostatnio żeby się konkretniej umówić, to główny właściciel powiedział że jeszcze nie wie czy zrobią to w ramach gwarancji :/ Wg mnie tak szybko rdza nie powinna się pojawić. Przy okazji pytam czy jest sposób żeby to zrobić dobrze, chociaż na kilka lat. Chcę zrobić drugi błotnik, bo też są bąble, i nie wiem czy robić to u tego samego lakiernika, bo może po zimie mi powie że tak musi być. Rdza oczywiście jest powierzchowna, ranty nie są przegnite na wylot. Uprzedzę pytania, oba błotniki miały ori lakier, może to efekt szerokich opon? Pozdrawiam
-
Jak wyciagnac wentylator chlodnicy
Witam, czy da radę wyciągnąć wentylator chłodnicy bez rozbierania całego przodu w 2.0 TDI? Pozdrawiam
-
Wady I Rdza
Przecież b5 nie gnije, to chyba jedyny egzemplarz który ma rdze :/ Szwagier ma b5te pobijaną z każdej strony i zero rdzy, więc nie wiem o co kaman z Twoim autem.
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
Dobrze powiedzieli, oryginalne radia mają wyjście tylko na przednie głośniki, tylne są podłączone pod wzmacniacz.
-
Bixenon W Miejsce Zwykłych - Prosba O Schemat Podłączenia
W dziale "zrób to sam" jest temat dotyczący montażu samopoziomowania, są tam wszystkie schematy.
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
Przetwornice są inne z zwykłych i skrętnych. Silniczki do poziomowania może są takie same, ale to nie ma znaczenia, bo trzeba zmienić całe lampy. Całkiem możliwe że masz włożony zły sterownik, to by tłumaczyło fakt braku łączności i poziomowania. Rozbierz wtyczkę przy sterowniku, policz kable, zrób fotki. Dla pewności możesz też wyciągnąć wtyczkę z lampy i spisać w których pinach jest kabel.
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
Zmiana samego sterownika nic nie da, bo są różnice w instalacji. W zwykłych do silniczka poziomowania idą 4 przewody, w skrętnych idą 3 przewody do przetwornicy i dopiero z niej idą przewody na silniczki.
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
Wg tej strony http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Scheinwerfer+Teilenummern+A4+B7 lampę masz zwykłą, więc ze sterownikiem od skrętnych nie będzie działać. Rozbierz wtyczkę od sterownika, pewnie są obcięte CANy.
-
Problem z Radio JVC
A z jaką prędkością nagrywasz? Ja zawsze nagrywam z możliwie najmniejszą.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Zawsze można zrobić dzienne
-
Listwy s line drzwi
Nie patrz na zdjęcia aut w tych aukcjach, bo wszystkie mają oryginalne listwy. Poza tym, jak doliczysz koszt malowania, to bez problemu kupisz ori. Ostatnio widziałem na olx srebrne za 530 zł.
-
Problem Z Przetwornicami.
Przetwornica wygląda na skrętną, lampa chyba nie. Podaj numery jednego i drugiego. W tej wtyczce w lampie (widocznej na zdjęciu, ale nie tej luźnej idącej do żarnika) masz tylko 2 grubsze kable? Jeśli tak, to lampa na 100% zwykła.
-
Coś cyka pod maska przy włączonej klimatyzacji w A4 B7
Up. Cykanie powoli ustaje jak wyłączam klimę, i powoli się rozkręca jak włączę klimę. Coś z kompresorem?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Wiem że jest temat, mam nawet przekaźniki, ale nie chce mi się rozbierać boczków i ciągnąć kabli w b7 lipne jest to, że nawet jak właczysz ręcznie składanie lusterek, i wyłaczysz zapłon, to lusterka przestaną się składać :/
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Ja osobiście też uważam składane lustra za bajer Gdyby się jeszcze składały z pilota... Dużo bardziej przydatnym modem są lustra fotochromatyczne.