Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Ta przejściówka jest p&p do RNS-E, w concert 3 trzeba mostkować i przepinać piny
  2. Tylko w myśl jakich przepisów? Czy skutery mogą się wciskać na siłę między auto a krawężnik? Dziewczyna sama przyznała że myślała że się zmieści, dlatego nie wyhamowała całkowicie.
  3. Ten drugi kabel z pinu 15 może iść na zasilanie zmieniarki. Sprawdź oba kable i zobacz do jakich pinów w starych wtyczkach idą. Ktoś wcześniej pytał o 4 wtyczkę, są w niej 3 piny, tel mute, tel + i tel -, czy kable od zestawu głośnomówiącego.
  4. Wymagasz zbyt wiele, samym kodowaniem nie da się tego zrobić. Jest wątek o składanych lusterkach z pilota.
  5. Bo nie usłyszysz, przy BOSE wszystkie głośniki masz podpięte pod wzmacniacz, więc radio ma niewielką rolę.
  6. szeryf odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Taka furka i miała manualną klimę? Ale to chyba dobrze, bo byś nie miał co robić
  7. Były tematy, wystarczy poszukać. Potrzebny jest kosz, tunel i klimatronik można przyciąć. Do radia potrzebne są przejściówki. Concert 1din ma antenę diversity, Concert 2din ma dwa tunery radiowe, więc po zmianie będzie działał jeden. Żeby działały dwa, to trzeba zmienić wzmacniacz antenowy.
  8. No właśnie jest mowa o błotnikach po lifcie Grzesiu czym psikałeś na błotniki od wewnątrz?
  9. Kurde Grzesiu przestań się obijać i wklejaj foty nowego przodu
  10. Ale ta rdza jest powierzchowna, podejrzewam że po prostu źle przygotowali element. Jak w marcu zobaczyłem pierwszą rdzę w okolicy łączenia ze zderzakiem, to mówiłem że podmaluję to trochę farbą żeby szło dalej. Przez kilka dni nie miałem czasu się tym zająć, więc przykleiłem kawałek taśmy żeby woda nie waliła na to bezpośrednio. Jak po kilku dniach zerwałem taśmę to odeszła z lakierem, zwykła taśma izolacyjna. Tak chyba nie powinno być :/ Nie malowałem w Trójmieście, tylko w Lęborku, bo mam tam zaufanego (tak przynajmniej myślałem) lakiernika. Ponoć ciężko znaleźć błotniki bez śladu rdzy na rancie :/ Myślałem że są dobre podkłady które powstrzymają rdzę chociaż na kilka lat
  11. Witam, mam pytanie do lakiernika z prawdziwego zdarzenia, czy jest szansa na pozbycie się rdzy z rantów przednich błotników chociaż na kilka lat? W październiku zeszłego roku miałem malowany przedni prawy błotnik (ktoś miły zrobił mi kilka rys). Przy okazji dojrzałem kilka bąbli na rancie błotnika, więc zwróciłem lakiernikowi na to uwagę, żeby się tym zajęli. Sprawa wygląda tak, że po kilku miesiącach (dokładnie w marcu) na rancie wyszła rdza. Fakt ten zgłosiłem, lakiernik powiedział że poprawi. Byłem ostatnio żeby się konkretniej umówić, to główny właściciel powiedział że jeszcze nie wie czy zrobią to w ramach gwarancji :/ Wg mnie tak szybko rdza nie powinna się pojawić. Przy okazji pytam czy jest sposób żeby to zrobić dobrze, chociaż na kilka lat. Chcę zrobić drugi błotnik, bo też są bąble, i nie wiem czy robić to u tego samego lakiernika, bo może po zimie mi powie że tak musi być. Rdza oczywiście jest powierzchowna, ranty nie są przegnite na wylot. Uprzedzę pytania, oba błotniki miały ori lakier, może to efekt szerokich opon? Pozdrawiam
  12. Witam, czy da radę wyciągnąć wentylator chłodnicy bez rozbierania całego przodu w 2.0 TDI? Pozdrawiam
  13. szeryf odpowiedział(a) na ravkan temat w Audi A4 B5
    Przecież b5 nie gnije, to chyba jedyny egzemplarz który ma rdze :/ Szwagier ma b5te pobijaną z każdej strony i zero rdzy, więc nie wiem o co kaman z Twoim autem.
  14. Dobrze powiedzieli, oryginalne radia mają wyjście tylko na przednie głośniki, tylne są podłączone pod wzmacniacz.
  15. W dziale "zrób to sam" jest temat dotyczący montażu samopoziomowania, są tam wszystkie schematy.
  16. Przetwornice są inne z zwykłych i skrętnych. Silniczki do poziomowania może są takie same, ale to nie ma znaczenia, bo trzeba zmienić całe lampy. Całkiem możliwe że masz włożony zły sterownik, to by tłumaczyło fakt braku łączności i poziomowania. Rozbierz wtyczkę przy sterowniku, policz kable, zrób fotki. Dla pewności możesz też wyciągnąć wtyczkę z lampy i spisać w których pinach jest kabel.
  17. Zmiana samego sterownika nic nie da, bo są różnice w instalacji. W zwykłych do silniczka poziomowania idą 4 przewody, w skrętnych idą 3 przewody do przetwornicy i dopiero z niej idą przewody na silniczki.
  18. Wg tej strony http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Scheinwerfer+Teilenummern+A4+B7 lampę masz zwykłą, więc ze sterownikiem od skrętnych nie będzie działać. Rozbierz wtyczkę od sterownika, pewnie są obcięte CANy.
  19. A z jaką prędkością nagrywasz? Ja zawsze nagrywam z możliwie najmniejszą.
  20. Zawsze można zrobić dzienne
  21. szeryf odpowiedział(a) na jhimo temat w Audi A4 B7
    Nie patrz na zdjęcia aut w tych aukcjach, bo wszystkie mają oryginalne listwy. Poza tym, jak doliczysz koszt malowania, to bez problemu kupisz ori. Ostatnio widziałem na olx srebrne za 530 zł.
  22. Przetwornica wygląda na skrętną, lampa chyba nie. Podaj numery jednego i drugiego. W tej wtyczce w lampie (widocznej na zdjęciu, ale nie tej luźnej idącej do żarnika) masz tylko 2 grubsze kable? Jeśli tak, to lampa na 100% zwykła.
  23. Up. Cykanie powoli ustaje jak wyłączam klimę, i powoli się rozkręca jak włączę klimę. Coś z kompresorem?
  24. Wiem że jest temat, mam nawet przekaźniki, ale nie chce mi się rozbierać boczków i ciągnąć kabli w b7 lipne jest to, że nawet jak właczysz ręcznie składanie lusterek, i wyłaczysz zapłon, to lusterka przestaną się składać :/
  25. Ja osobiście też uważam składane lustra za bajer Gdyby się jeszcze składały z pilota... Dużo bardziej przydatnym modem są lustra fotochromatyczne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.