Treść opublikowana przez szeryf
-
Wymiana tarcz i klockow tylnych - dam rade sam?
Ale jak miałem niedawno płyn wymieniany, to nie muszę go odciągać z zacisku? Mogę tylko wcisnąć tłoczek? No właśnie, tłoczek jest wciskany, czy może wkręcany?
-
Wymiana tarcz i klockow tylnych - dam rade sam?
Hm... myślałem że płyn cofnie się do zbiorniczka, a widzę że to bardziej skomplikowane jest
-
Wymiana tarcz i klockow tylnych - dam rade sam?
No ok, ale płyn hamulcowy muszę spuszczać?
-
Wymiana tarcz i klockow tylnych - dam rade sam?
Do wymiany tarcz i klocków potrzebuję szlifierkę kątową? Czy miałeś na myśli wymianę zacisków?
-
Wymiana tarcz i klockow tylnych - dam rade sam?
Witam, muszę wymienić z tyłu tarcze i klocki. Czy dam radę zrobić to sam mając podstawowe narzędzia? Czy może są do tego potrzebne jakieś specjalne klucze? Dodam że hamulce są seryjne. Pozdrawiam
-
Jaki kombajn 2 din wybrać ?
A nawigacja na tych sprzętach działa? Bo w opisach nie doczytałem.
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
To dlaczego trzęsie? Poduszki silnika? ---------- Post dopisany 03-07-2013 at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 13:41 ---------- Czy po tych logach można stwierdzić czy było coś grzebane w sterowniku? Wciąż szukam przyczyny tego, że FIS mi sporo zaniża spalanie.
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Logi robiłem - http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-statycznych-dynamicznych-ostatni-post-249476/ Jak potrafisz z tego wywnioskować czy coś było grzebane to będę wdzięczny
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Może faktycznie ktoś w sterowniku grzebał, tylko jak to sprawdzić?
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
A mi się zawsze wydawało że spalanie jest liczone na podstawie tego co zostało psiknięte w silnik, a nie na podstawie tego co sterownik silnika ma zamiar psiknąć. Jeśli mam rację, to sterownik wie ile psiknął, i na tej podstawie wie jakie jest spalanie. Wiadomo że są granice błędu, ale nie rzędu 2 litrów.
-
Kod do radia Symphony II
Ja pytałem w ASO o kod do concert 2, chcieli 150 zł :/
-
Jaki kombajn 2 din wybrać ?
A jakieś uzasadnienie? Może macie koledzy fotki takich sprzętów w b6/b7? Jak wygląda sprawa sterowania z kierownicy?
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Pisałem wcześniej że kalibrację robiłem, ustawiłem 115%, ale to nie załatwia problemu.
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Podbijam temat, bo może ktoś walczył z tematem? Zauważyłem że przy jeździe po mieście różnice w spalaniu rzeczywistym i tym na FISie są większe niż przy jeździe na trasie.
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
No ok, ale co zrobić z tym smrodem który już jest?
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
Ja robiłem przegląd klimatyzacji w marcu, kupiłem na grouponie, nie polecam, bo za wszystko musiałem dopłacać Za środek do odgrzybienia klimy dopłaciłem 40 zł, koleś przez wyjęty filtr kabinowy psikał go na parownik, czy robił dobrze? Ostatnio jak się zrobiło ciepło to po włączeniu klimy przez chwilę strasznie śmierdzi, muszę otwierać okna żeby wywietrzyć:/ Jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam
-
Montaz wideorejestratora
No ładnie, a co to za kamerka? Pokaż jak to wygląda w aucie
-
Zmiana lamp przednich
Były już podobne tematy. Oprócz lamp musisz mieć moduł MCE w wersji HIGH żeby obsłużył bi-ksenon, adaptery do wtyczek (10 pin na 14 pin) lub nowe wtyczki i przełożenie pinów. Jeśli nie zależy Ci na samopoziomowaniu to wystarczy do MCE podciągnąć po jednym kablu od lampy (długie) albo nawet wykorzystać kabel od poziomowania istniejących lamp. Jak z poziomowaniem, to trzeba puścić więcej kabli, do tego sterownik i czujniki.
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
Nie nie, pompek nie mam zamiaru wymieniać ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 11:42 ---------- Proszę o ponowną analizę logów statycznych, powód - trzęsie silnikiem przy rozruchu, trzęsie silnikiem na wolnych obrotach, czasami szarpie w granicach 1100-1500 obrotów :/ Statyczne: Log (0 - 001,003,004) Log (1 - 007,013,018) Log (2 - 023) BS: Log (0 - 003) Log (1 - 011) Statyczne podczas odpalania, nie wiem czy potrzebne Log (0 - 001,003,004) Log (1 - 007,013,018) Log (2 - 023)
-
Rns-e navi plus czy pioneer avicx950
RNS-E nie ma wbudowanego bluetooth, trzeba dokupić osobny moduł. Co do sterowania pioneerem z kierownicy, to nie wiem czy dotyczy to każdego radia, ale są adaptery do audi, dzięki którym można radiem sterować
-
Usunięcie rysy kolor srebrny
Moim zdaniem bazę trzeba pokryć bezbarwnym, przecież baza jest matowa.
-
Wlaczenie swiatel awaryjnych podczas ostrego hamowania
U mnie jest to samo na kanale 12, więc to chyba nie zależy od MCE.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A czemu za długie? Źle zrobili, czy takie zamówiłeś? Zamawiasz nowe?
-
Bixenon
No te na pewno mają dodatkowy kabel od długich, ale czy pinologia się zgadza to nie wiem
-
Bixenon
To właśnie o tych adapterach ktoś pisał że są lipne. Jeśli koleś te same adaptery sprzedaje do ksenonów zwykłych i skrętnych to niezłą lipę robi ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Poza tym nie widzę wyprowadzonych kabli, które trzeba podłączyć do MCE - światła długie