Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. szeryf odpowiedział(a) na xbladyx temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tak jak pisałem, sprawdź ten czujnik, najlepiej w porównaniu z czujnikiem po stronie pasażera.
  2. szeryf odpowiedział(a) na dobis temat w Nadwozie i Wnętrze
    A jeśli razem z błotnikami to by się zgadzało. Może spróbuj poszukać maski w Twoim kolorze? Jeśli błotniki nie były wcześniej malowane, to nie będzie się rzucać w oczy? Różnica w odcieniu między maską a błotnikami jest mniej widoczna niż np. między błotnikiem a drzwiami.
  3. Podobny temat już był, mogłeś się podłączyć. Na której gumowej rurce się zatrzymałeś? Na tej między klapą a budą? To tam nie ma łączenia. Z tego co wiem, to łączenie jest gdzieś z tyłu auta pod podsufitką, i dalej w jednym kawałku idzie do spryskiwacza.
  4. No właśnie, o coś takiego mi chodziło
  5. szeryf odpowiedział(a) na dobis temat w Nadwozie i Wnętrze
    900 za lakierowanie maski? Trochę sporo Może popytaj jeszcze innych lakierników? Z tego co słyszałem, to za maskę wołają od 300 do 600 zł, w zależności od warsztatu i jakości wykonania No chyba że tu podnoszą cenę ze względu na schodzący klar.
  6. Też chciałem sprawdzić ten sposób, ale jak pakotomasz już to zrobił, to wierzę na słowo że działa
  7. Z instrukcji obsługi: Synchronizacja kluczyka Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany. Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka).
  8. Przecież nie trzeba aż tak mocno skręcać, tylko tak, żeby zaślepka nie wypadła, i żeby było szczelnie, szyba od tego na pewno nie pęknie.
  9. A jaki dokładnie rejestrator kupiłeś? Jak z jego wielkością, nie przeszkadza w jeździe? Jak z jakością nagrań? Wyciągasz go z auta za każdym razem?
  10. Najlepiej coś przykręcane od drugiej strony
  11. szeryf odpowiedział(a) na dobis temat w Nadwozie i Wnętrze
    Aż nie chce mi się wierzyć, że oryginalny lakier zszedł podczas mycia. Może jednak poprzedni właściciel lakierował maskę? I chyba nie zrobił tego odpowiednio, może za późno położył klar?
  12. Nie wiem jak w B5, ale widziałem że w B6 ktoś puścił kabel za schowkiem pasażera, wyglądało to tak, że wszedł prawie pod akumulator
  13. szeryf odpowiedział(a) na xbladyx temat w Nadwozie i Wnętrze
    Może to być coś z czujnikiem w siedzisku, u mnie np. nie działa grzanie siedziska, i jak włączę podgrzewanie na 1, to od razu grzeje na maxa. Gdzieś czytałem, że czujnik można pomierzyć miernikiem - dwa cienkie kable w zielonej kostce.
  14. Jak cenowo wychodzi podobnie, albo nawet ciut drożej, to pewnie że lepiej usunąć wgnioty bez malowania Gorzej jak koszt przekracza 3-4 krotnie koszt malowania.
  15. w przyszłym tygodniu ma sypnąć U nas już dzisiaj padało... 5 min
  16. Jak możesz to zrób jakąś fotę jak to wygląda. Jak rysy nie są głębokie, to pasta może pomóc. Możesz zrobić prosty test, polej zderzak wodą, jak rysy znikną, to jest szansa że nie są głębokie i pasta da radę. Tylko nie można za dużo trzeć, bo przetrzesz do podkładu
  17. Jak wgniotek jest sporo, to nie wiem czy taniej nie wyjdzie polakierować cały dach. Podejrzewam że z każdą dziurką jest trochę roboty, jak to pomnożyć razy ilość, to pewnie nie będzie się opłacać.
  18. Jak wrzucasz wsteczny to pisk jest krótki czy długi? Krótki świadczy o tym że czujniki działają, długi o tym że nie działają, i system się wyłącza. Kontrolka miga Ci cały czas? W sumie nie wiem jak to powinno być, ale u siebie nie zauważyłem żeby migała jak dojeżdżam do przeszkody. Sprawny czujnik powinien tykać jak się przyłoży do niego ucho.
  19. Czyli wcześniej działał? Nie było z nim żadnych problemów? Trochę dziwne że przy odłączeniu klemy zepsuł się czujnik, oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale trochę dziwne Nie masz dostępu do vaga/vcdsa żeby to sprawdzić na kompie?
  20. Też kiedyś szukałem tego w kodowaniu, w ogóle myślałem że w B7 powinno być długie kodowanie, byłem strasznie zawiedziony jak się dowiedziałem że nie ma
  21. A czy udało Ci się ustalić od czego to jest kabel? I czy można go dodatkowo obciążać? Bo jeśli nie, to przekaźnik może okazać się niezbędny
  22. Z allegro to może być badziew, lepiej byłoby kupić oryginał w ASO, jeśli występuje. Jakby któryś z kolegów znalazł numer tych przycisków do B7 to niech da znać
  23. Jak będę miał taką możliwość, to położę nowe kable Na razie uparcie szukam jakiegoś rozwiązania, żeby tego nie robić edit: Przepraszam koledzy, ale zmieniam zeznania. Sprawdziłem jeszcze raz przy odpiętej wtyczce z radia, i zakłócenia są zupełnie inne, cichsze, mniej uciążliwe, i pewnie spowodowane tym, że jeden koniec kabli sygnałowych wisi w powietrzu. Dodatkowo w głośnikach podłączonych do wzmacniacza słychać jak napęd CD zmienia kolejne utwory, cicho, ale słychać. Czy to znaczy że sieje radio? Czy z tym coś jestem w stanie zrobić? Pozdrawiam edit: Podłączyłem na próbę masę z obudowy radia do masy wyjścia liniowego, buczenie troszeczkę ucichło, ale nie całkiem. Sprawdziłem połączenie między masą radia a masą wyjścia liniowego, jest przerwa.
  24. A jaki wzmacniacz chcesz podłączyć, dwukanałowy? Jeśli tak, to podpinasz się pod te piny, które wymieniłeś, 1 2 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.