Treść opublikowana przez szeryf
-
Grzanie doop
Tak jak pisałem, sprawdź ten czujnik, najlepiej w porównaniu z czujnikiem po stronie pasażera.
-
Odchodzi klar
A jeśli razem z błotnikami to by się zgadzało. Może spróbuj poszukać maski w Twoim kolorze? Jeśli błotniki nie były wcześniej malowane, to nie będzie się rzucać w oczy? Różnica w odcieniu między maską a błotnikami jest mniej widoczna niż np. między błotnikiem a drzwiami.
-
Tylny spryskiwacz b7 avant
Podobny temat już był, mogłeś się podłączyć. Na której gumowej rurce się zatrzymałeś? Na tej między klapą a budą? To tam nie ma łączenia. Z tego co wiem, to łączenie jest gdzieś z tyłu auta pod podsufitką, i dalej w jednym kawałku idzie do spryskiwacza.
-
Czym zaslepic klape po usunieciu wycieraczki
No właśnie, o coś takiego mi chodziło
-
Odchodzi klar
900 za lakierowanie maski? Trochę sporo Może popytaj jeszcze innych lakierników? Z tego co słyszałem, to za maskę wołają od 300 do 600 zł, w zależności od warsztatu i jakości wykonania No chyba że tu podnoszą cenę ze względu na schodzący klar.
-
Odbiornik sygnału pilota
Też chciałem sprawdzić ten sposób, ale jak pakotomasz już to zrobił, to wierzę na słowo że działa
-
Niedziałające przyciski pilota.
Z instrukcji obsługi: Synchronizacja kluczyka Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany. Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka).
-
Czym zaslepic klape po usunieciu wycieraczki
Przecież nie trzeba aż tak mocno skręcać, tylko tak, żeby zaślepka nie wypadła, i żeby było szczelnie, szyba od tego na pewno nie pęknie.
-
Zasilanie +12V do wideorejestratora
A jaki dokładnie rejestrator kupiłeś? Jak z jego wielkością, nie przeszkadza w jeździe? Jak z jakością nagrań? Wyciągasz go z auta za każdym razem?
-
Czym zaslepic klape po usunieciu wycieraczki
Najlepiej coś przykręcane od drugiej strony
-
Odchodzi klar
Aż nie chce mi się wierzyć, że oryginalny lakier zszedł podczas mycia. Może jednak poprzedni właściciel lakierował maskę? I chyba nie zrobił tego odpowiednio, może za późno położył klar?
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Nie wiem jak w B5, ale widziałem że w B6 ktoś puścił kabel za schowkiem pasażera, wyglądało to tak, że wszedł prawie pod akumulator
-
Grzanie doop
Może to być coś z czujnikiem w siedzisku, u mnie np. nie działa grzanie siedziska, i jak włączę podgrzewanie na 1, to od razu grzeje na maxa. Gdzieś czytałem, że czujnik można pomierzyć miernikiem - dwa cienkie kable w zielonej kostce.
-
Dach po gradobiciu
Jak cenowo wychodzi podobnie, albo nawet ciut drożej, to pewnie że lepiej usunąć wgnioty bez malowania Gorzej jak koszt przekracza 3-4 krotnie koszt malowania.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
w przyszłym tygodniu ma sypnąć U nas już dzisiaj padało... 5 min
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Jak możesz to zrób jakąś fotę jak to wygląda. Jak rysy nie są głębokie, to pasta może pomóc. Możesz zrobić prosty test, polej zderzak wodą, jak rysy znikną, to jest szansa że nie są głębokie i pasta da radę. Tylko nie można za dużo trzeć, bo przetrzesz do podkładu
-
Dach po gradobiciu
Jak wgniotek jest sporo, to nie wiem czy taniej nie wyjdzie polakierować cały dach. Podejrzewam że z każdą dziurką jest trochę roboty, jak to pomnożyć razy ilość, to pewnie nie będzie się opłacać.
-
nie działajacy czujniki parkowania
Jak wrzucasz wsteczny to pisk jest krótki czy długi? Krótki świadczy o tym że czujniki działają, długi o tym że nie działają, i system się wyłącza. Kontrolka miga Ci cały czas? W sumie nie wiem jak to powinno być, ale u siebie nie zauważyłem żeby migała jak dojeżdżam do przeszkody. Sprawny czujnik powinien tykać jak się przyłoży do niego ucho.
-
Nie działa tempomat 20001 r a4 b6
Czyli wcześniej działał? Nie było z nim żadnych problemów? Trochę dziwne że przy odłączeniu klemy zepsuł się czujnik, oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale trochę dziwne Nie masz dostępu do vaga/vcdsa żeby to sprawdzić na kompie?
-
Test zegarów przy włączeniu zapłonu?
Też kiedyś szukałem tego w kodowaniu, w ogóle myślałem że w B7 powinno być długie kodowanie, byłem strasznie zawiedziony jak się dowiedziałem że nie ma
-
Zasilanie +12V do wideorejestratora
A czy udało Ci się ustalić od czego to jest kabel? I czy można go dodatkowo obciążać? Bo jeśli nie, to przekaźnik może okazać się niezbędny
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
I jak, są już efekty?
-
Wymiana gumowych nakładek w kluczykach
Z allegro to może być badziew, lepiej byłoby kupić oryginał w ASO, jeśli występuje. Jakby któryś z kolegów znalazł numer tych przycisków do B7 to niech da znać
-
Buczenie w glosnikach podlaczonych pod wzmacniacz po wlaczeniu swiatel
Jak będę miał taką możliwość, to położę nowe kable Na razie uparcie szukam jakiegoś rozwiązania, żeby tego nie robić edit: Przepraszam koledzy, ale zmieniam zeznania. Sprawdziłem jeszcze raz przy odpiętej wtyczce z radia, i zakłócenia są zupełnie inne, cichsze, mniej uciążliwe, i pewnie spowodowane tym, że jeden koniec kabli sygnałowych wisi w powietrzu. Dodatkowo w głośnikach podłączonych do wzmacniacza słychać jak napęd CD zmienia kolejne utwory, cicho, ale słychać. Czy to znaczy że sieje radio? Czy z tym coś jestem w stanie zrobić? Pozdrawiam edit: Podłączyłem na próbę masę z obudowy radia do masy wyjścia liniowego, buczenie troszeczkę ucichło, ale nie całkiem. Sprawdziłem połączenie między masą radia a masą wyjścia liniowego, jest przerwa.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
A jaki wzmacniacz chcesz podłączyć, dwukanałowy? Jeśli tak, to podpinasz się pod te piny, które wymieniłeś, 1 2 3