Treść opublikowana przez szeryf
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Pod te piny mógłbyś podłączyć tylko wzmacniacz z HI INPUT, ale to jest bez sensu, bo będziesz wzmacniał sygnał zniekształcony przez stary wzmacniacz. Musisz podłączyć pod wyjście liniowe z radia, czyli pod piny, które napisałem wcześniej.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Nie no 1 i 3 też nie, bo to są sygnały lewego i prawego kanału. Jeśli kolega ma wzmacniacz 1 kanałowy, to musi się podłączyć pod 1 i 2, albo 3 i 2, a jak dwukanałowy, to pod 1 i 2 oraz 3 i 2, gdzie 2 to masa. Czekam na wiadomość po podłączeniu, u mnie przy wykorzystaniu istniejących kabli sygnałowych jest buczenie po włączeniu świateł, i nie wiem co z tym zrobić :/
-
Buczenie w glosnikach podlaczonych pod wzmacniacz po wlaczeniu swiatel
Nic z nimi nie robiłem, przedłużyłem je kablem ekranowanym, i na końcu przylutowałem wtyki RCA. Wsadziłem wzmacniacz Gelharda, ale na Dragsterze, który miałem w poprzednim aucie jest to samo. Właśnie najbardziej dziwi mnie to, że oryginalny wzmacniacz nie buczał, a ten buczy.
-
Buczenie w glosnikach podlaczonych pod wzmacniacz po wlaczeniu swiatel
Witam, w aucie wyrzuciłem oryginalny wzmacniacz i wsadziłem inny. Do podłączenia wzmacniacza wykorzystałem istniejące kable sygnałowe. Wszystko gra fajnie, dopóki nie włączę świateł, wtedy w tylnych głośnikach i subwooferze pojawia się buczenie Jak odepnę kable sygnałowe od wzmacniacza to buczenie ustaje. Na próbę wypiąłem kostkę z radia z wyjściem na wzmacniacz, buczenie nie ustało, więc zakłócenia zbierają się gdzieś po drodze na kablach. Dziwne, bo przy oryginalnym wzmacniaczu nie buczało, może dlatego że miał bardzo słabe wzmocnienie Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam, że bardzo bardzo nie chce mi się ciągnąć nowych kabli sygnałowych:kwasny:
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Czy to znaczy że listwy S-line są inne niż S4? Tak podejrzewałem, ale po zdjęciach nie widzę równicy
-
Weżyk spriskiwacza tył
Ja wymieniłem fragment, który jest w zawiasie. Kupiłem dwa łączniki w warsztacie samochodowym, kawałek gumowego wężyka dostałem gratis Żeby włożyć łączniki w te rurki plastikowe, musiałem ściąć te skosy, które zapobiegają zsunięciu się wężyka. Wężyki wkleiłem na silikon, i na wierzch założyłem koszulki termokurczliwe. Trzyma kilka miesięcy
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
Widzę że co chwilę coś się dzieje z autem, to niedobrze, bo w którymś momencie może się odechcieć
-
Audi TT 2.0 TFSI
Potwierdzam. Piękna furka
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Głosik oddany Jak na razie Twoje zdjęcie ma najwięcej głosów Sprawdzałeś może wartość tych oporników, które zastosowałeś do podświetlenia tablicy? Pozdrawiam
-
padł woofer bose
No to git, obyło się bez kupna nowego
-
czy mozna usunac przydymienie lamp tylnych?
No to takiego przyciemnienia chyba nie da się usunąć?
-
padł woofer bose
I jak, pomogło? W sumie na próbę mogłeś sprawdzić bez przyklejonej kopułki, czy charczy czy nie, ale jest duże prawdopodobieństwo że odklejona kopułka mogła powodować taki efekt
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Co masz na myśli pisząc że radio ma wyjście tylko na kostki? Do nowego wzmacniacza ciągniesz osobne zasilanie? Co to za wzmacniacz i tuba? Takie jak masz w oryginale? Generalnie do wzmaka musisz mieć zasilanie i sygnał z radia, a to możesz wziąć z kostki z oryginalnego wzmacniacza.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
I co, podłączyłeś z przejściówką czy bez? Sorki że nie odpisałem wcześniej, ale nie zaglądałem do tematu. Wydaje mi się że jak masz pojedynczą wtyczkę do zmieniarki, to przejściówka nie jest potrzebna. U mnie kostka od zmieniarki była połączona z kostkami od FISa i wyjścia na wzmacniacz, a z drugiej strony były gniazda do oryginalnych kostek.
-
czy mozna usunac przydymienie lamp tylnych?
A czym były przyciemniane? Tylko sprajem do przyciemniania, czy może jeszcze bezbarwnym? Jak bez bezbarwnego, to możesz spróbować pastą tempo, jak wspomniał kolega. Jakby nie chciało iść, to najpierw możesz spróbować papierem wodnym, jakimś 2500, i potem tempo. Do głowy przychodzi mi jeszcze jakiś rozpuszczalnik? Tylko to musi być coś takiego, co nie reaguje z plastikiem, może benzyna ekstrakcyjna?
-
Wymiary montażowe emblematów s-line na listwach bocznych drzwi
Nie ma problemu, zmierzę i napiszę, ale dopiero po weekendzie Ma, nadzieję że nie będzie za późno ---------- Post dopisany 19-11-2012 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 11:13 ---------- A=45mm, B=14mm.
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
Witam, wklejam logi statyczne bloków 001, 013, 023 po wyjeżdżeniu zbiornika ze środkiem do czyszczenia wtrysków, zrobiłem jeszcze 400km na czystym paliwie, ale mam nadzieję że to nie będzie miało wpływu na wyniki. Grupy: 001,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pierwsze kilka wierszy jest nieważne. Z tego co widzę, to w bloku 013 wartości chyba trochę się poprawiły, reszta chyba bez zmian? Pozdrawiam
-
Wlaczanie sie swiatel po wlaczeniu zaplonu
Czekaj, bo się pogubiłem, przy takim kodowaniu jak mam ustawione wnętrze powinno się świecić po włączeniu zapłonu, gdy przełącznik świateł mam ustawiony na 0?
-
Wlaczanie sie swiatel po wlaczeniu zaplonu
Szukałem. i czytałem to, co mi wkleiłeś Mam ustawione kodowanie 10012, i tak jak pisałem, nie działa podświetlenie wnętrza. Jeśli jest możliwość ustawienia tego co chce, to podpowiedz jeśli wiesz co i jak
-
Wlaczanie sie swiatel po wlaczeniu zaplonu
Witam, w aucie mam tak zrobione kodowanie, że po włączeniu zapłonu włączają się światła mijania, i wskazówki zegarów Żeby świeciło się podświetlenie wewnątrz muszę ręcznie włączyć światła. Czy można jakoś kodowaniem ustawić, żeby świeciło się wszystko? Latem w sumie nie ma problemu, bo przez większość czasu jeżdżę jak jest jasno, więc wnętrze nie musi świecić, ale zimą muszę ręcznie włączać światła, bo w aucie jest ciemno Nie mam czujnika zmierzchu i włącznika AUTO. Pozdrawiam
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Mam tak samo, więc niedługo trzeba będzie wyciągnąć zegary Na dniach będę montował multifunkcję, więc może zrobię to za jednym razem
-
Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
A pokaż fotkę jak to wygląda? Co tam się mogło zepsuć?
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Gdzie tak ładnie załatwiłeś zderzak? Pewnie jakiś słupek? A końcówki wydechu wyglądają nieźle
-
Miejsce na sub w sedanie?
I jak, skończyłeś swoją skrzynię? Bo nieźle się zapowiadało Ile warstw włókna szklanego dałeś? No i ile litrów z tego wyszło?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Do tej czarnej kostki podłącza się oryginalną zmieniarkę, wtedy masz możliwość przełączenia z którego źródła chcesz słuchać muzyki, ale mam wrażenie że na to pytanie odpowiedziałem Ci już w innym temacie