Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Strasznie późno turbo ma max boosta,ciekawe jaką masz temp w dolocie przy tym 1.4bara,ale pewnie za ciepło jest
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
fafnasty coś takiego mam wsadzone z tył i jest twardziel Jakby co daleko do sklepu nie mam mogę Ci ogarnąć chociaż nie wiem czy nie są podobne do klipsów z allegro(ich nie miałem) trzeba się troche pobawić z powiększeniem otworu ale za to amora nie trzeba wyciągać no i nie wylatują Troll poogladaj troche,bo na forum są zdecydowanie ładniejsze u mnie póki co obowiązuje zasada "koło i gleba nic więcej nie trzeba" chociaż glebe zmieniłbym tu na spas bo na tym mi bardziej zależy Jakieś tam foto na spontanie,tył niestety jeszcze nie ustawiony jak ma być no i w sumie już nie aktualne bo zaciski zmieniły kolor i ramka grila a tak wyglądają obecnie zaciski Aaaa i bym zapomniał,jest też filmik z wycieczki po passata W8
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
to fakt mało sympatycznie z przodu wygląda
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
On ma słabośc do tego koloru,ale w sumie zawsze wychodziło spoko
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
zupełnie inne auto
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Emil ma 2.7 w ośce i jak popada to przeklina
-
[ALL B5] szerokie s4
ultra robiłyby tutaj szał straszny
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
co Ty gadasz,zupełnie nie pasuje do b5
-
[ALL B5] szerokie s4
Gruba jest bałbym sie jej w lusterku wstecznym
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
niezła gra świateł na fotkach kurde dobrze wygląda na tym kole
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
turbo spawane do kolektora czy mi sie wydaje?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
mam plastry grubości obudowy amora z dziurą w środku,powiększyłem otwór w tych gumach z 10mm na grubosc tłoczyska i w jednym miejscu naciąłem zeby sobie wsadzać bez rozbierania amora,póki co najlepsze jakie miałem.Jak będe przy aucie moge Ci zrobić foto jak to wygląda.Jak by sie uprzeć to nawet osłon na nie wchodzi. Tymczasem przy okazji grzebania i czekania aż wosk dojdzie,pomalowałem sobie ramke grilla plastilakiem
-
[B5 1Z] A4 TDi
zimą będziesz żałował,że pogoda była a Ty bruna latałeś przynajmniej ja tak mam,że na letnim setupie musi być czysta i chu
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
grubas co masz na lakierze położone?
-
[B5 1Z] A4 TDi
i znowu opony nie zrobione dobrze wygląda,kolory idealnie leżą
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Audi żyje i ma sie dobrze
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Zmiana turbo i wtryskow tez od razu ? Czy sie starzejesz i starczy Ci 130
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A skrzynia podchodzi czy trzeba cos rzeźbić ?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
To tu jest pojedynczy,czyli z biegiem lat zrobił mi sie polift fajne auto
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Bo mogę wcisnąć ale nie robi to różnicy przy wrzucaniu
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
U mnie to jest popsute od samego początku i jeszcze nie włączyłem przypadkowo rakiety wiec spoko,bez wciskania jest wygodniej
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Tylko żebyś o wstecznym nie pomyślał w czasie jazdy
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
To dsg wcale szału nie robi,w golfie 7 gtd nie bardzo dawało radę,ze o słabszych juz nie wspomnę
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Nie u mnie pojawi sie na zimę jakaś taniosc bo ważniejsze jest m1 dla audi short mega fajna sprawa,ale nie wiedziałem ze tak tanio można wyrwać do b5
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Widze ze podobne pomysły mamy tez chodziło za mną to koło albo ultraleggera na zimę tylko w 17:) masz jakieś foto z przymiarki jestem ciekawy jak wyglada w tym kolorze budy