Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śniegu napierdalaj, będą drifty A ja nie mam czterołapa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na tył pod PDC? Dokładnie Jutro jadę organizować czujniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dotarła moja dokładka. Zimo odpuszczaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To sem jo był chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w Zabrzu to chyba pługi wyprzedali. Śniegu aż miło i to nie rozjeżdżonego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja osobiście bym poszedł albo w to Audi S4 B5 sedan zderzak tył oryginał (2912832992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chociaż cena trochę zwala. Więc na razie wpadnie ori z pdc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo audi się nie rozdrabnia i montuje całe lodówki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic tylko życzyć takiego kłopotu. Ja będę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękować też mi się tak wydawało- [B5] Szybkie pytanie o zderzak
thnx Temat do zamknięcia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany da radę ktoś to ogarnąć http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b5-szybkie-pytanie-zderzak-257570/ ??- [B5] Szybkie pytanie o zderzak
Panowie proszę o szybką odpowiedź. Jest to przedlift czy polift? http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/80/74/18/2880741876 Zależy mi na samej dokładce do mojego przedlifta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Voltomierz to pikuś, zadziała od razu jak założysz licznik, ostatnio Grzesiek z Żor zakładał taki licznik do siebie więc posiada świeże informacje, ja jakoś 3 miesiące temu też to robiłem i nieco jeszcze pamiętam, dodam że nie zawsze i nie wszystkim działa temperatura oleju - mi nie działa a mam ori czujnik w misce Ale nikt jak dotąd nie dowiedział się dlaczego tak jest, niby to wina samego licznika czyli jego wsadu, ale to też nie skutkowało więc ruletka Aaa, no to nieźle, może czujnik padnięty masz? ciekaw jestem jak jest to rozwiązane z tym czujnikiem, jaki to jest czujnik (czy podaje wartości poprzez opór). A nie myślałeś żeby dorezać czujnik oleju i podłączyć?mi tam z kolei na fisie nie zależy bo jakbym zobaczył spalanie to:shock3: a tak serio to teraz tankowałem i na 1160 km (3/4 jazdy w mieście) i 5.9 litra, więc jest okej:kox: co do licznika to poczekam, może ktoś z forum będzie sprzedawał poliftowy z dodatkowymi zegarami z elektronicznym zegarkiem, może być bez fisa, albo półfis, tylko mam już manetke do fisa i trochę jej szkoda żeby się kurzyła Czujnik jest chyba dobry bo ma też sygnalizować że jest mało oleju i sygnalizuje - nie tylko ja mam taki problem, ale jak się ociepli to założę taki inny no więc u mnie już wszystko działa w liczniku a6:decayed: prędkość, obrotomierz, temp. silnika, voltomierz, temp. oleju (ja miałem ori już zamontowany czujnik w misce) i poziom paliwa działał na odwrót. Tzn. pełny bak to pusty i vice versa:facepalm:, ale opanowane już i dobrze pokazuje. Alternatywa taka...albo pływak z a6 ( odwrotną rezystancję ma) albo pomodzić z a4. Sygnał ze spalania również miałem ori już zamontowane nie trzebabyło ciągnąć "druta":decayed: tylko podstawowe kable do manetki podpiąć. Jedynym wQrzającym problemem były ostrzeżenia spalonych żarówek i poziomu spryskiwaczy...wszystko ładne zmasowane i zapanowała ciemność na górnej części fisa:kox:. Chociaż kolega z forum już śle mi czujnik poziomu sprysków i se pomodzę, aby ładne pokazywało. Kable pod radio pociągnięte, aby pokazywało RDS na fisie, lecz na dzień dzisiejszy brak kluczyków do wyciągania:wink:. Jedyna różnica, która może flustrować, to brak info o otwartych drzwiach, ale też to jest do opanowania ( tylko trochę czasu potrzebuję a najbardziej wyższej temp.). Pociągnąc kabelki z krancówek do pewnego kabla w kostce od fisa, lecz osobiście to chyba zrobię z nudów, bo :wink:mnie to nie przeszkadza A w starym liczniku miałeś wskaźnik temperatury oleju? ładnie zabawy z tym jest, chyba oleję temat ( no chyba że trafi się okazja ) A sam przerabiałeś sygnały?np z paliwa? dobry Spalanie i tego typu pierdoły już ma polift w oryginale, więc jak podłączysz licznik full fis to musisz tylko ogarnąć immo i zmasować 2 albo 3 czujniki no i śmigasz, nie wszystkim działa ta nieszczęsna temperatura oleju ale można się przyzwyczaić i jest, więc to nie tak dużo roboty, założenie manetki to też pikuś Powoli szykuję się do tempomatu - w dieslu prosta sprawa, ale nikt nie wie jak to w benzynie, myślę że będzie bardzo podobnie bo też mam elektroniczny pedał gazu więc jest jak w dieslu Właśnie też kiedyś to rozeznawałem na AKP i odradzali mi. W C4 2.0E miałem tempomat i super sprawa. Niestety nie ma przełożenia do A4. Inne układy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sporo zabawy to jest z licznikami z A6. W sumie najłatwiej jest w licznikach przedlift-przedlift. przedlift - polift trzeba zrbić sobie przejściówkę. auto Polift - licznik przedlift - chyba niemożliwy do realizacji- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie nie ma, od 2000 szły elektroniczne Ale liczy się rok modelowy, ja mam prod. 99 a model 2000 i mam cyfrowy (w dodatku radiowy ), więc kolega może też tak ma, a wtedy ten licznik kompletnie nie pasuje bo nie odpali auta (immo) Poza przedliftem trzeba kodować imo przy zmianie licznika- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z licznikami w a4 jest tak Przedlift (zegarek z kreseczkami-gęsto) imo poza licznikiem kostki 2x26pin + 1czarna Międzylift (zegarek z cyferkami) - imo w liczniku kostki 2x32pin Polift (Zegarek cyfrowy) - imo w liczku kostki 2x32pin Co do sterowania manetką to nie rozeznawałem w międzylifcie i polifcie jak jest. Przedlift to ta czarna kostka Jeśli chodzi o licznik z A6 to jak Pucek wspomniał trzeba przerabiać dodatkowo sygnały Zajrzyj do wątku: Efekt wymiany licznika na fis - ładnych parę stron opisu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratki, mój ojciec kupił tourana, teraz on będzie walczył z urzędami od następnego tygodnia ;/- Krótka ankieta potrzebna do zaliczenia na uczelni.
JA też ja też- Jak ściągnąć film z dysku nagrywarki tunera Cyfry+ ???
Też sie zastanawiałem nad tym w tunerach z Vectry. Z tego co szukałem nie da się jakoś bezpośrednio - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.