Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. jechał powoli czy normalnie...a Ty wyciskałeś ostatnie poty z pażdzierza ?? jak na ułomny napęd dawałem radę ale Arturo chyba polewał w środku bo za szybko nie było
  2. dzieki za spota i za dojazd do chaty arturo
  3. Ty masz tam bilstein B4? chcę kupić same amorki do obniżonych sprężyn, bo sprężyny mam dość fajne i niskie te same co sa dedykowane do 1be choroba postępuje...ehh...ostatki człowieczeństwa umierają :grin: -60/-40 czeka w garażu już
  4. chcesz moje obecne zawieszenie?? (-30) już mnie nie bawi
  5. To i ja może się przytoczę
  6. Miałem to samo. Przerobiłem 3 zestawy zawieszenia (springi + amory) dopiero na trzecim zestawie auto się normalnie prowadzi. Kombinowałem z różnym układem springów i amorków. dopiero nowe amory pomogły P.S. u mnie też lewa i prawa strona nie jest równo ułożona i lewa strona jest mniej wklęsła niż prawa ale nie tak dramatycznie jak u Ciebie.
  7. Pany montując podświetlenie drzwi, po stronie pasażera pod osłoną znalazłem luźną kostkę z 1 przewodem. Pytanie od czego to jest? Dodam że była w otulinie "powiedzmy" iż wyglądało fabrycznie. Foto poniżej.
  8. Chyba twój Co się nie da jak się da http://www.speedhunters.com/2012/08/the-ka-cosworth/
  9. Stasiu już historię opanował widzę :grin: Arturo ma rację trochę wybrakowany. A ja poszukam chyba całej nowej budy jak powinno być z jedynie słusznym napędęmchyba
  10. http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1994-01,prx:1001/pg:vipcar/202696659.html Nada się?? Bo nie wiem czy się już pakować czy dopiero za chwilę :wallbash:
  11. Dzięki za spota. Musiał korzystać z fifirifi w pizzerii bo niektóre metropolie nie mają dostępu do świata
  12. Małopolska ??? Dochodzi koszt bramek na A4 arturku 2 pierwsze bramki są za free a na milion percent odcinek sośnica-rybnicka w sumie to z A1 na pszczyńską i masz chyba lepiej niż na a4
  13. +1 O tej godzinie jak coś namieszacie to będzie lipa. Lepiej już poczekać do tej 19 i w tedy razem gdzieś wyderzyć, inaczej będziemy się szukać. Pierwszy niech zagrodzi miejsca
  14. Ehhh szkoda ,że nie u nas no tak Q
  15. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :exclamation: Ale przyjebało lodowiskiem
  16. UUUU ale bym miał maszynek na stolarnie A potem te maszynki robiły by pieniążki :polew: Spoko już jedni byli co dali hajs i się udało im nie oddawać więc i tu się wynegocjuje odpowiednie warunku tej bezzwrotnej dotacji Tylko w tym tygodniu a tak serio to zawsze cię polecam i daję jakiś tam namiar na Ciebie. Ile z tego "pykło" telefonów do Ciebie to nie monitorowałem (jak widać szkoda). Trzeba było wcześniej gadać to byś 24h musiał siedzieć w tym Open`ie P.S. Dobrze wiedzieć że 5 lat marketingu nie poszło w las :polew: :polew:
  17. twoje a4+1 nie składałem wniosku o kredyt a przynajmniej sobie nie przypominam czekam z niecierpliwością
  18. W pt moge byc troche później bo batman mnie nawiedza
  19. Pucek na tym kole smigal. Ladnie sie to prezenci a felga niezniszczalna
  20. Dlatego pewnie bo w końcu na za kupy Artur Ją zabierze ...wątpliwa sprawa Kartę swoją dałeś żonie znając artura chyba z punktami payback
  21. To co tam wpakowałeś? ? Dalej niezawodny 2,5
  22. Pomyśl też o ośkach :wallbash: Ja tam za solą nie tęskniłem Nie stary to nie jego wina......to Ciebie wtedy przy zakupie podkusiło akurat wiesz jak to mówią.... darowanemu koniowi .... Za taką kasę też byś go kupił
  23. Pomyśl też o ośkach :wallbash: Ja tam za solą nie tęskniłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.