Treść opublikowana przez horny devil
-
Spoty Katowice i okolice
jechał powoli czy normalnie...a Ty wyciskałeś ostatnie poty z pażdzierza ?? jak na ułomny napęd dawałem radę ale Arturo chyba polewał w środku bo za szybko nie było
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota i za dojazd do chaty arturo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty masz tam bilstein B4? chcę kupić same amorki do obniżonych sprężyn, bo sprężyny mam dość fajne i niskie te same co sa dedykowane do 1be choroba postępuje...ehh...ostatki człowieczeństwa umierają :grin: -60/-40 czeka w garażu już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcesz moje obecne zawieszenie?? (-30) już mnie nie bawi
-
Spoty Katowice i okolice
To i ja może się przytoczę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Miałem to samo. Przerobiłem 3 zestawy zawieszenia (springi + amory) dopiero na trzecim zestawie auto się normalnie prowadzi. Kombinowałem z różnym układem springów i amorków. dopiero nowe amory pomogły P.S. u mnie też lewa i prawa strona nie jest równo ułożona i lewa strona jest mniej wklęsła niż prawa ale nie tak dramatycznie jak u Ciebie.
-
Od czego luźna kostka?
Pany montując podświetlenie drzwi, po stronie pasażera pod osłoną znalazłem luźną kostkę z 1 przewodem. Pytanie od czego to jest? Dodam że była w otulinie "powiedzmy" iż wyglądało fabrycznie. Foto poniżej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba twój Co się nie da jak się da http://www.speedhunters.com/2012/08/the-ka-cosworth/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu już historię opanował widzę :grin: Arturo ma rację trochę wybrakowany. A ja poszukam chyba całej nowej budy jak powinno być z jedynie słusznym napędęmchyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1994-01,prx:1001/pg:vipcar/202696659.html Nada się?? Bo nie wiem czy się już pakować czy dopiero za chwilę :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota. Musiał korzystać z fifirifi w pizzerii bo niektóre metropolie nie mają dostępu do świata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Małopolska ??? Dochodzi koszt bramek na A4 arturku 2 pierwsze bramki są za free a na milion percent odcinek sośnica-rybnicka w sumie to z A1 na pszczyńską i masz chyba lepiej niż na a4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 O tej godzinie jak coś namieszacie to będzie lipa. Lepiej już poczekać do tej 19 i w tedy razem gdzieś wyderzyć, inaczej będziemy się szukać. Pierwszy niech zagrodzi miejsca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhh szkoda ,że nie u nas no tak Q
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :exclamation: Ale przyjebało lodowiskiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
UUUU ale bym miał maszynek na stolarnie A potem te maszynki robiły by pieniążki :polew: Spoko już jedni byli co dali hajs i się udało im nie oddawać więc i tu się wynegocjuje odpowiednie warunku tej bezzwrotnej dotacji Tylko w tym tygodniu a tak serio to zawsze cię polecam i daję jakiś tam namiar na Ciebie. Ile z tego "pykło" telefonów do Ciebie to nie monitorowałem (jak widać szkoda). Trzeba było wcześniej gadać to byś 24h musiał siedzieć w tym Open`ie P.S. Dobrze wiedzieć że 5 lat marketingu nie poszło w las :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
twoje a4+1 nie składałem wniosku o kredyt a przynajmniej sobie nie przypominam czekam z niecierpliwością
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W pt moge byc troche później bo batman mnie nawiedza
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Pucek na tym kole smigal. Ladnie sie to prezenci a felga niezniszczalna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też bede jak co
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Dlatego pewnie bo w końcu na za kupy Artur Ją zabierze ...wątpliwa sprawa Kartę swoją dałeś żonie znając artura chyba z punktami payback
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
To co tam wpakowałeś? ? Dalej niezawodny 2,5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pomyśl też o ośkach :wallbash: Ja tam za solą nie tęskniłem Nie stary to nie jego wina......to Ciebie wtedy przy zakupie podkusiło akurat wiesz jak to mówią.... darowanemu koniowi .... Za taką kasę też byś go kupił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pomyśl też o ośkach :wallbash: Ja tam za solą nie tęskniłem