Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kierunek brenna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja zaraz startuje do selgro i też będę o czasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a prezes się przytoczył już z morza??
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zazdrosnik. Lepiej miec b5 z 2,5 niz b7 ktore samo nie wie czym bedzie hmmm... no i tutaj widać że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Czy ja gdziekolwiek czepiłem się B5 albo silnika 2,5? (tutaj dam Ci podpowiedz- chodziło mi o koła- to takie okrągłe co się toczy). Czasem pomyśl zanim napiszesz coś bezsensownego... A na długie letnie wieczory polecam Ci: http://www.megapedia.pl/me/nauczanie-zintegrowane-cwiczenia-w-czytaniu-ze-zrozumieniem-klasa-1-szkola-podstawowawiesimagesbig9978-83-88994-76-0.jpg Generalnie chodzilo mi o ogolna szydere z b5
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zazdrosnik. Lepiej miec b5 z 2,5 niz b7 ktore samo nie wie czym bedzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzis trabili nantvn24 o nim. Niby koles bez prawka a jeszcze przejechal po strazniku wiejskim
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przedlift. Pakuj kazdy przedliftowy do beny. Aktualnie mam 3 na stanie
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Jak koge sie z toba skontaktowac??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturku czytaj ze zrozumieniem. Dach jest ok :polew: Swoja droga musial bys sporo sie najezdzic by kogos nabic bo ja mam tylko 288 wentylowane a nie 345
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pozycze ci auto na jeden dzien ma do malowania przod i tyl Byle by poduch nie wyjebalo i nie na moj rachunek naprawa
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Nasz klient nasz pann. A im bardziej upierdliwy tym wyzsza faktura:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ewidentne naciaganie na stluczke. Gosciu po taniosci chcial tyl sobie naprawic
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Mamy adresy i kontakty. Kuchnia to nie problem. Ja to ci moge nawet ta kuchnie zrobic. Mam odpowiednia firme i zaplecze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z rana Szkoda ze nie dalem rady pojechac rozebralo mnie na maxa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bylem pod kebsem pusto, mowie kibluja pod arenA A tam pusto Byla 21:doh:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ---------- Mnie raczej dzis nie bedzie. Roboty w ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- 22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Darmowe do edycji filmów | 10 najlepszych darmowych programów do edycji wideo Ja kompletny laik w tych sprawach- 22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Wrzucisz film z trasy i przejazdów??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- 22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
https://plus.google.com/photos/100351010388515503877/albums/6027875208585579569?authkey=CKrex76Vu-yP0QE- 22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Ja wrzucę trochę fot jak wrócę do domu. Thnx za wspólny wypad. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE