Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. wszyscy na zator sie szykują zamiast trenować kondycje to fury rezają Ja pojade hultajem, i bede najmlodszy rocznikowo przynajmniej :polew:
  2. Hmmm moze sposób na gregora
  3. Na spota nie dotarł więc daje to do myślenia
  4. żeś se fachowca wybrał... Widzisz Pucek ja jestem dobrym szefem i dałem swoim pracownikom wolne, wiesz jacy zadowoleni byli P.S. Firma jest jednoosobowa
  5. Koledze podziekujemy. Po twoim przepale mogl bym szukac nowej skarbonki bez dna
  6. Przyznać się kto pomykał dziś a4 w stronę kato? B5 avant na klubowych ramkach
  7. Jo. Mirku kaske za zator ci przytargam
  8. :hi: Kolejny zalatany dzień a A4 stoi i nie ma czasu jej nawet przepalić
  9. Nawet mi nie gadaj... jutro cisnę do Drżkova i muszę jechać baną aż za Wrocław i fajnie by się jechało gdyby nie niektórzy ludzie (bo kierowcami to naprawdę ciężko niektórych nazywać)... Często jeżdżę tam albo na Sazavę i po drodze porażka z innymi pomijam że ktoś zajedzie drogę czy coś, albo jak jest wypadek na drugim pasie w przeciwnym kierunku i wszyscy zwalniają nie patrząc co dzieje się przed nimi ale dziś jeden koleś to przeszedł samego siebie jak się dwa wieloryby wyprzedzały a koles z daleka mruga długimi tak jak by to coś zmieniło i do ostatniej chwili leciał na maxa. W ostatniej chwili dał po heblach i zaczęło nim zamiatać dobrze że awaryjny był wolny bo hultaj był by już rozdupczony
  10. dziś 4 raz kraków i czwarty raz ostro było na autostradzie. Masakra jak ludzie nie potrafią jeździć.
  11. Zrob jakiegos tutka. Czy wszystko jak w oryginale??
  12. Dzis o 13 awant b5 na klubowych ramkach Sl w zabrzu na przy polibudzie
  13. Hi. No to kierunek Kraków
  14. Nie wiem ale jakos nie ma tego WoW. Moze to juz znudzenie ta felga na 100 sposobów ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- Dodatkowo mam wrazenie jak by sie to kolo gdzies tracilo przy bieli auta. Moze na zywo bedzie lepszy efekt
  15. Leży drugi podłokietnik z białą skórą, tylko trzeba ją na nowo włożyć lub dać nową bo jest zmęczona:whistling: Czy taka koza hmm.. Jest ciekawiej niż rok temu ale jeszcze coś urwiemy szefie Na dniach pokręce gwintem. Co racja to racja, nad lakierem napewno popracuje a co do grilla.. Są gusta i guściki Jak sie biel zmierznie to znaczek pójdzie w kolor auta, a polifta już napewno nie włoże Jak masz dwa podlokietniki to moze bysmy sie dogadali?? Ja mam teraz nie ori i mnie to wpienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.