Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Co jak co Hammer, ale ten bus nie zjechał na prawy pas a jedynie zbliżył się do osi jezdni. Chyba pochopnie stwierdziłeś, że chce zjechać na prawy pas. No cóż było szybko a jak się jedzie szybko popełnia się czasem błędy No i w razie kolizji ten filmik nie byłby żadnym dowodem, no chyba że ciebie obciążającym, to tak. Hammer co masz za kamerkę??
  2. Biedra wszystkich przyjmuje :grin::polew::polew:
  3. Ktoś tu chyba na głodzie jest, Wilk z Niemiec Kto wpada dziś na spota, bo bym podjechał stare mordy pooglądać Wpadaj, wpadaj Ja będe na pewno i z tego co mi wiadomo Puckowaty chyba też, ma mi pare kilo amelinium przywieźć Widzę że trochę luda będzie to postaram się przynajmniej na kebsa przytoczyć. Maniek być pod tel ale na nim nie siedź jak ostatnio Pozytywy dzisiejszego dnia: 1. Dystanse ze śrubami w bagaju czekają do hmmmm powiedział bym że wiosny ale ch**** wi co z tą pogodą 2. Byłem na rozmowie kwalifikacyjne a skoro zaprosili to chyba moje CV nie takie najgorsze ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- P.S. Ad2 chyba że nie było chętnych
  4. Valeo i Bosh jest inny system mocowania. Zauważ na tych aukcjach jest opisane że system mocowania trzeba podać. Niestety też mam jasne ;(
  5. I ktoś tu na brak roboty w PL narzekał ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- Tylko jaka płaca za to wszystko. od najniższej krajowej się nie wychyla
  6. Ja dzisiaj mogę mieć ciężko. Nie wiem jak z "drugą" robotą będzie bo roboty A tymczasem w "pierwszej" awansowałem z Brokera Technologii na sekretarkę Tak się prezentuje jedno z dwóch moich biurek które okupuje a na drugim dopiero papierologii o parapetach nie wspominam nawet
  7. To jak za transport nieźle se policzyli
  8. Nie pozostaje nic innego jak
  9. To jest od Nosb`a produkcja ze zwykłej b5 chyba. O ile to ta sama
  10. :hi: Hasło na dziś: W Polsce jest tak źle, że nawet zima wyemigrowała
  11. A ja uważam że te alko to i tak nic nie zmienią. Jak ktoś jest baran to i tak wsiądzie po pijaku i tak. A alko będzie leżał w schowku. Ja jak poimprezuje to na drugi dzień idę na komisariat się przebadać. Nic to nie kosztuje a sekundowa sprawa i każdy zadowolony. Tylko ludzie leniwi i nie myślący
  12. Dobrze że dachu nie przebiłeś na tym podnośniku. A te deski przed wjazdem to z powodu gleby?? No to teraz dokładka no i przód do rezania
  13. miłej lektury http://forum.opel24.com/topic/62819-ukryta-informacja-ze-auto-po-wypadku/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.