Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie kuz... spot w plecy
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Jest mega i ten niebieski kolor :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panie takie mgły tam macie w Knurowie jak w smoleńsku:decayed: Uważaj na brzozy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem Postaram sie byc. Pucek gdybym sie nie wyrobil to wez ta instslacje. Laske podesle po odbiór.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie :hi: A jutro niestety roboty wcale nie mniej i nie wyrobię się chyba na zlota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaa źle zrozumiałem. Twoje zimówki ładnie się "zagłębiają" w piastę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dystans pakuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co stare to stare Mirku ładnie sie to prezentuje. W pełnym słońcu na bank będzie zacnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a czyli używki. Ja już się nie pakuje w używki zawieszenia. tylko dwa razy tyle wydałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale jakiej firmy?? Mi się śmiga super zwłaszcza z amorkami Bil B4. Szczerze to bym nie zmieniał ale ta koza Teraz to bym pakował już chyba tylko to: Eibach - ale do amorka B6 do b4 nie wiem jak by to pasowało:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eibach pro kit -30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ile masz na - springi? w sensie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuzwa dwie godziny walcze z budzikiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdybyś miał przedlifta mój zestaw byl by do pochytania. Ja bym jux myslal o czymś bliżej ziemi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdyby miał flotę to ośkowe felgi by już czekały u mnie na nowy sezon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze że mi przypomniałeś o tej instalacji, muszę ją jutro od razu poszukać, jak by coś to aktualnie boczki masz na full napompowane Poczułem jak moje szerokie plecy w nie wpadły albo gruba d*pa jak kto woli :polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to fest się bawicie. Rotor tu rotor tam a ja będę się tułał na 17" :doh: a co tam wrzucę w sobotę 15" a jak. Możecie pomażyć o takim rozmiarze w waszych bsrosiem :polew: Dobra a teraz na poważnie. Miałem czekać do pt aż pucek zapoda mi instalacje ale nie wytrzymałem i kubeł kierowcy już siedzi na miejscu a reszta??? hmmmmm ja mam wygodnie :grin::grin:
-
Kolizja najechanie na tył Niuni
Moja jak dostała strzał w tył do kaczki to z zewnątrz był tylko zderzak pęknięty ( jedna z 3 części). Jak się okazało wycenili szkodę na 2 tysie. bo pod zderzakami to się okazało podłoga ruszona, belka, klosz pękł. Tak że 3 tysie to nie dużo w sumie. Po końcówkach wydechu widać że też dostał więc sprawdź czy nie pogięty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam będziesz modził??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na oszolomie pb95 po 4.99 ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- zapomniałem ze tu juz tylko klekoty prawie jeżdżą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie :hi:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Te heble jak z czołgu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak otworzysz daj znać bo kumpel ma ten sam problem