Treść opublikowana przez kuba9001
-
Oryginalne Podswietlenie kubek i wizytownik, bardzo słabe. ?
a jak masz nie podświetlane to w razie czego mam takie niepodświetlenia ori:whistling:
-
Brak komunikatu otwartych tylnych drzwi
kolego sprawdź kostki miedzy drzwiami a słupkiem i przewody idące do nich najprawdopodobniej masz gdzieś przerwę
-
czujnik poziomu oleju a krancowka maski
dokladnie tak jest
-
Problem z elektryką - szyby się nie otwierają !!!!!!!!
kostki w drzwiach lubią się psuć i te objawy o których piszesz to właśnie zazwyczaj jest kostka sprawdź dobrze przewody jeśli tam zrobisz wszystko ok a dalej nie bd działać szukaj dalej po wiązce ostatnio naprawiałem ojcu gdzie w środku samochodu w instalacji jeden przewód skorodował i nie zamykało drzwi pasażera u siebie tez tak miałem i usunąłem kostki i polutowałem wszystko na sztywno
-
czujnik poziomu oleju a krancowka maski
temat ogarnięty nie myliłem się znalazłem ucięte przewody od krańcówki polutowałem i działa
-
czujnik poziomu oleju a krancowka maski
Witam. U ojca w b6 1.9 avf zapala się czujnik poziomu oleju bo po wymianie było za mało wlane, dolał i teraz jest ok ale błąd na fisie nadal zostaje. Jak odłączy klemę to błąd na fisie gaśnie i zapala się po jakimś czasie ponownie. Pytanie brzmi czy krańcówka w zamku maski ma coś z tym wspólnego tzn ktoś kiedyś grzebał tam i wyciął instalacje od krańcówki są ucięte kable zaraz przy zamku i gdzieś muszą być połączone bo na fisie nie wyświetla się info o otwarciu maski. Czy komputer wywala błąd o stanie oleju ponieważ nie widzi otwarcia maski ? Czyli tak jakbym nie sprawdził oleju bo niby jak miałem to według niego zrobić bez otwierania maski. Jeśli tak to czy ktoś wie gdzie dokładnie idą przewody od krańcówki w którą kostkę które piny? Z góry dziękuje
-
jaki kluczyk kupic
ja mam kluczyk z b7 zaadoptowany do swojego wiec się da częstotliwość ma 433mhz
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
zawiasy przerobione z innych zawiasów ze sprężynami siłowniki maja 730N jeden jest nówka a drugi używany i w takie niskie temp nie zawsze się otwiera do końca w garażu jak było ciepło to i na starym 730N i starym ori 650N się otwierało ale chyba muszę dopracować zawiasy bo przespawane było z jednych do drugich ramie ze sprężynka i chyba coś zaciera dlatego tak jest
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
nie zastanawiałem się jeszcze bo na razie muszę ogarnąć go z zewnątrz ale jak coś to gdzieś blisko mnie czyli pewnie warszawa w tym temacie to nawet nie wiem kto to ogarnia i gdzie się mieści jak bd bliżej modzenia to bd się dowiadywał
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
czekam na dzień kiedy te końcówki wpadną tez do mnie i tez czekam na wynik softu bo sam zamierzam zrobić i jestem ciekaw ile można wyciągnąć
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
wiem jakie szły ale u mnie jest 1BR = Zawieszenie i amortyzatory w wyposaż. na złe drogi takie coś mi wychodzi po rozkodowaniu wlepki pierwszy raz takie widzę tu już nie chodzi o klientów a o samochód ze czasem trzeba wjechać gdzieś gdzie nie najlepsza jest droga jest coś rozkopane i chodzi o to żeby dało się przejechać nie urywając niczego albo np przejazdy kolejowe gdzie w Radomiu są nie najlepsze a nie mogę jechać inaczej bo muszę zrobić duże kolo co klientowi nie na rękę plan jest albo właśnie 1be albo gwint Ta technix żeby ustawić najlepiej jak się da nisko a zarazem dało się przejechać przez "przeszkody" + 17/18 cali kolo ale bardziej 18 i jeszcze jeden mod muszę wymienić jeden siłownik jeszcze bo za wolno się otwiera
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
listwy są ori laminat nie wchodził w grę... masz racje nie wygląda to jeszcze tak jak powinno bo zawias i kolo to 50% jak nie więcej wyglądu samochodu ale pomału do celu jakiejś dużej gleby i koła mieć nie mogę jednak to taryfa jest ale na pewno pójdzie w dól teraz jest tam jakieś 1br z tego co wyczytałem z wlepki w bagażniku. Na lato na pewno bd niżej i większe kolo a jakie czas pokaże
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
nowe foto na szybko z listwami i lotka na miejscu przyciemniłem tez kierunki w lampach i kierunki boczne
-
witam mam problem z odnalezieniem czujnika od tylniej klapy a4 b6
mikrostyk w zamku jest za to odpowiedzialny musisz rozebrać zamek żeby się do niego dostać
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
ale to jest tylko kwestia kodowania? czy trzeba raczej dołożyć czujnik do skrzyni jak to było w pierwszych b6 ?
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
i tu pytanie do kolegów czy da rade założyć ten czujnik do skrzyni czy musisz wymieniać licznik i resztę co kupiłeś na taki po 2002 ? jeśli kupowałeś to gdzieś na szrocie to może warto spróbować wymienić to na nowsze?
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
z którego roku jest licznik ? nie poniżej polowy 2002 roku? wtedy prędkość była pobierana z czujnika ze skrzyni a Twoje auto jest 2003 gdzie sygnał prędkości jest już z ABS obstawiam ze zestaw który kupiłeś jest od starszego audi niż Twoje
-
Od jakiego miesiąca, były liczniki RB4, z innym CRYPTO?
czyli tak jak myślałem musi być po 2002 roku gdzie była zmiana
-
Kolor Waszej OOOO
mi tam kolor nie grał różnicy pojechałem po czarne 3.0 kupiłem srebrne 1.8t bex wszystko zależało od stanu i ceny
-
Światła DRL
ok dzięki bo kiedyś szukałem tego i nie mogłem znaleźć
-
Światła DRL
Krzyśku Ty to może sprzedajesz?
-
Od jakiego miesiąca, były liczniki RB4, z innym CRYPTO?
Rav85 czyli mogę założyć licznik kolor z audi 2001 do audi z 11.2003 z czerwonym fisem? i bd wszystko działać tylko kwestia kodowania? nie chodzi mi o immo tylko o czytanie prędkości
-
Kluczyk pilot
kup sobie na allegro tą część kluczyka a pestkę immo przełożysz ze swojego albo tak jak koledzy radzą podjedz do punktu dorabiania kluczy i założą nowa ta część co Ci pękła i włożysz stary grot
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
chyba stołki
-
SPOTY RADOMSKIE
Moj koleszka w zeszlym roku mial do sprzedania takie coupe za ok 15 tys 3.0 aut 90 chyba rok ma go jeszcze zapytam czy nadal do sprzedania jak cos dam wiecej info