Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Sysiek, ty masz wtryski i coolery ori tak??? jednak z tego co wiem turbinka od AKE niema przewężenia po stronie goracej tym się rózni, kompresor jest taki sam,. one mają oznacznia gs4 czy coś, muszę pogrzebać, gdzies to na forum było, ja ostatnio civca coupe miałem, 1.8vtec, też mu głupio było,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur, pożyjemy zobaczymy, B6 w 3.0 benzynie i manual też fajne jest, hehe, narazie nadal dużo frajdy daje mi mój klekot, nie narzekam,. z drugiej strony do ciekawych wniosków ostatnio doszedłem: dlaczego AFB i AKN mają 19.5 stopień sprężania, AKE 18.5 co to zmienia??? 2496 / 78,3 x 86,4 / 19,5 skok tłoka i srednica taka sama, mniejsze sprężanie gładsza milsza praca, ale i wydajność/moc mniejsza ??? ciekaw jestem co by wyszło u mnie na hamowni, w końcu wtryski mam od AKE, które znacząco różnią się od ori,. miałem takie: 0 432 133 824 059130201A DSLA142P770 231.0bar AUDI AKN mam takie: 0 432 133 802 059130201D DSLA142P925 231.0bar AUDI AKE a automat AKN ma: 0 432 133 815 059130202C DSLA142P843 231.0bar VW/AUDI AKN jak dla mnie informacja o koncówce dsla to jest wydajność, dlatego ciekaw jestem co by wyszło u mnie na hamowni, lub po korekcie, najlepiej jakbym turbo od 180tki założył, teoretycznie przy stopniu sprężania większym niż w AKE, parametr pracy byłby lepszy, no chyba że głowica by wstała, hehe:decayed:
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
super auto, szczególnie fotele, brakuje tylko programu w silniku, BOSE i większych hamulców, szkoda też że zegar w liczniku analogowy, zapraszam do mnie,. jakbys grzebał więcej w silniku wymień odmę na nowy typ, tak profilaktycznie:decayed:
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
co Ty masz z tymi cygarami - model wcześniej były cygara tak się na nie przecież mówiło, czy to 100tki czy to na pierwsze a6, przecież to te same auta, akurat u mnie tak się przyjęło nazywać,.pozdr
- SPOTY RADOMSKIE
-
Prośba o analizę logow
nie sądzisz że z dołu delikatnie za późno???
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
fajne sa te ''cygara'' tylko duży garaż trzeba mieć, jak spalanie tego auta,?? daj jakieś fotki wnetrza, pozdro
-
Ciężko odpala ciepły 2.5TDI
u mnie akumulator lub rozrusznik jest padaka bo kręci naprawdę słabo, czy to zimny czy ciepły,.ale pali normalnie kiedys palił słabo na ciepłym, Witek zmienił mi dawke startową jak robiłem program, a było to 4 lata temu, od tamtej pory spokój,. czujnika temperatury nigdy nie zmieniałem,. kąt wtrysku idealnie na LATE 2 'ATDC,.
-
czy zeby zmienic termostat trzeba...
odkrecić obudowę termostatu jakoś sie da, ale potem wymanewrować żeby ja wyjać i potem włożyć nowy juz nie tak łatwo,.
-
swap z 2.5 na 1.9 lub benzyne 1.8 turbo lub 2.0 turbo albo 3.2 z volkswagena....
ja bym nic nie zmieniał, jezeli już to zmieniłbym samochód,., koszt przekładki to sporo, za połowę tego mozna mieć zdrowy słupek AKE moim zdaniem. Flayer wsadził do B6 AKE i Q - 2.7BI, Nosb do 3.0 PB, 2.7 BI,.
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro mam wolne, znaczy w domu jestem, ale troche zarobiony niestety, po świętach czw, pt, so w domu jestem, dzwon, pisz na tel.
-
SPOTY RADOMSKIE
może przejade obok jak bedę wracał z pracy, po 19,. jak cos bedzie stało to zajadę,.
-
Zerwane koło pasowe
osprzęt zostawiłeś swój??? wydaje mi sie że na tym setupie można spokojnie śmigac, chyba że ten setup jest bardzo mocny od dołu i wał po tyłku dostał, masz wykres??
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, także do zobaczenia po 20 ???
-
SPOTY RADOMSKIE
bedziesz w PL to zapraszam do mnie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
no to musi byc naprawde mała skoro ze soba zabierzesz, hehe, C U
-
SPOTY RADOMSKIE
to jak ty będziesz to pewnie podjade i cos ci do roboty podrzuce pracuje do 20 w 112, w centrum nie w domu, w sobotę jestem w domu, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, ja w piatek pracuję do 20, wtedy po pracy podjadę, kto bedzie pierwszy dajcie znac na tel gdzie będziecie, ok??
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
dlatego bardziej skłaniam się do 2.8 w b5 i Q był moment że najarałem się na Skę B5, ale jak patrzę ile kosztuje b6 w Q i 2.5 AKE, to lepiej taką kupić, najlepiej z padnietym motorem i zrobic na cacy. zobaczymy, narazie finansowo muszę się odkuć,.
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
ja bym nie ryzykował chipa robić u nas, do witka masz niedaleko do wawy, a zadowolony i pewny napewno bedziesz,. na wiosnę zawieszenie 1BE -20 sobie szukaj od razu bedzie lepiej,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
cały czas coś dokładam, hehe Artur, myslałem o tym, ale jakoś wycinanie podłogi, lub wstawianie całego tyłu mi się nie widzi, następne napewno będzie w Q, tylko jeszcze nie wiem w jakim silniku, może 2.8, ???albo 1.8 t?? zobaczymy,.
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
fajne autko, super że sam chętnie bym z Q pośmigał, niestety mam ośkę, planujesz virusa???, zobacz w moim profilu wykres, ja u Witka Rogala robiłem, o której jestes na mieście, trzeba się wreszcie spotkać, coraz więcej klubowych A4 w miescie się wreszcie robi,
-
SPOTY RADOMSKIE
a co odzim mogl kupic jak opla sprzedal, pewnie jakies VW [/QUote]pewnie ze tak- golfa w dieslu z raichu kupiłem jak ten koles tą audi hehehehehe pokaż pokaż foty, Vp czy PD, coś do zrobienia?? jaki koleś ta audi pozdr
-
Regeneracja turbiny
ja robiłem kilka sztuk w firmie turbo-tec w jaworznie, jedna do mojego A4, gwarancja dwa lata, długo już smiga, żadnych problemów, profi obsługa
-
lub inne V6 TDI => dogrzewacz silnika
wydaje mi się że takie coś sobie sprawię, w B5 pod podszybiem przy węzach do nagrzewnicy, sporo miejsca na to by było,. widzę na allegro że od citroena są za grosze, muszę pobliskie szroty odwiedzić, i sklep elektroniczny,. jedynie to bym to montował z włacznikiem manualnym,i jakaś mała dioda informacyjna, bo przy rozruchu i tak mamy już 6 świec do grzania, jak się dołoży jeszcze ze 3 to moze akumlator tego nie wytrzymać, pozdrawiam