Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. w serwisie jak masz blisko, do vw, skody, czy audi, też to grosze kosztuje,. jeżeli zmieniałeś wężyki to może są one też za luźne, wymieniająć podkładki dałbym jeszcze raz nowe porządne wężyki,.
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na Orleando temat w 2.5TDI
    INa to przecież pierwszy montaż, jak najbardziej jakość ok, co do pomp wody, to rózne już miałem, żadna poza ori z serwisu nie wytrzymuje swoich zapisanych 120 tys km,. klocki ferodo premier, trw, ate ale nie ceramiczne, filtry, mann, knecht, purflux, pozdr
  3. w silniku, ostatnia fota, ten wykres, i pomiary na late powinno byc ok 2 stopnie, tak ale ZGMP nie przed, jak nazwa wskazuje late czyli późny,. na wykresie ta gruba kreska, z kropka, pod katem prostym, ppowinna byc na niebieskiej linii lub jak najbliżej, a zobacz gdzie jest,.
  4. żeby nie było ze to luz na flanszy od skrzyni, a nie na przegubie,. w każdym razie, kat wtrysku tez ustaw,.
  5. a z tych pomiarów co wkleiłeś to kąt wtrysku masz w lesie, a drgania, ja miałem uszkodzoną opone na bieżniku, i tylko podczas jazdy powoli i spaceru obok auta było to widać, na wulkanizacji nic,. lożyska kół, tarcze, delikatny luz gdziekolwiek, loookniij czy półośki maja luz gora dół przy każdym z przegubów, lub jak na podnosniku już rozpedzisz auto ppattrzeć gdzie jest bicie, może coś bedzie widać,.
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moskalu, ty niedobry, ale bedzie znów zatwardzenie, nie wspomne jakie już jest,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie miałem ci pozdrowienia wysłać, tyłek cię nie boli, na jak długo, znaczy ryjesz dalej czy cos spartoliłeś??? którędy objazdy???
  8. to swieża fota?? robiłeś coś z tyma lakierem, jakieś ładne i czyste to auto,. teraz widze że sprysków niema, wieć fota stara,.
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    501-555 066 Pająk się nazywa, zapytaj tu o ubezpieczenie, powiedz że od Głowackiej pozdro a jak chcesz vaga podłączyć to zapraszam
  10. jakie to??
  11. Artur co ty znów koła zmieniasz??? what happened?? teraz doczytałem, ale 17 pod 345 raczej niie zmiescisz, 320 musisz wsadzc
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na qw erqwr temat w 2.5TDI
    masz katalizator??? jeżeli tak, to go wybij sprzedaj proszek, i potem sprawdz czy cos sie zmieniło,.
  13. zobacz jak odpala na ciepło ale po odłączeniu czujnka temeperatury, jest on od góry silnika, po lewej przy pompie,. prawdopodobnie, pompa wtryskowa najlepsze lata ma juz za sobą,.
  14. its not so easy, przepływka jest inna,.
  15. a ja uwazam że kąt wtrysku jest zupełnie źle ustawiony,. podczas pracy w pomiarach nie może sie wysterować, jest na 100 procent, w bs jest na 1.6 ale nie z tej strony,. temperatura rzeczywiscie za niska, ale i czas wtrysku pompy za długi,. tak jakby cos nie łączyło przy wtrysku sterującym, ba raz jest pomiar a raz go niema, ale błedów brak,.
  16. cały silnik, najlepiej odpalić posłuchać i dopiero brac, albo jesczcze otworzyć dekle i zobaczyć jaki stan wałków,. pytanie o koszty, czy sie opłaca, bo może sie na 4 tys skończyc lub wiecej,. ewentualnie całego anglika na graty, silnik zabrac reszte sprzedać,.
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co się zepsuło, motorem zajedz, kwiecień w końcu, masz coś dla mnie???
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie, jakies jajeczko organiujemy, kto zjechał na święta,. a kto majuż letnie, bo biało widzę,
  19. śnieg pada, wreszcie arturku można sie pobawić z tą skrzynią,. widzisz, nie dość że jezdziłeś tyle czasu z zepsutym silnikiem, to i ze skrzynią, teraz można udowadniac że 2.5 pali 8-9 a nie 12,. nadkola od eski sa , teraz program, hehe
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobrze powiedziane Tomku,. sporo do tego sie w tym mieście zmienia oczywiście na lepsze,. pozdr a w każdym mieście znajdą się małolaty co bmw za pare tysi kupi a potem rozbije się na drzewie, jak ja zdałem prawko to łada samara była szybka, i kupe kasy kosztowała i taka kupiłem, i też przed polonezami dynamicznie ze świateł ruszałem,. dla kontrastu dodam że motocyklem jeżdżę Sportowo- turystycznie, znaczy 1ka i 2ka do odcinki, potem turystycznie, hehe
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kolego Makki co cie sprowadziło do nas takim zacnym wozem, chyba że byłeś innym niż ten w profilu,. a może masz ogromny spojler i wszysycy myśla że jestes szybki i wściekły, hehe a tak nawiasem nikt sie nie ściga tylko dynamicznie rusza żeby korki mniejsze były,. Kwinto ja do siebie wsadziłem H10w od ringów z bmw e39 świeca zacnie, i bez ledów sie obyło,.
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i młotka, bo podparcia dźwigni nie było,
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehe, prawie jak w Pit-Stop ie, nie chciał holowac do warsztatu to warsztat przyjechał na miejsce zbrodni, fakt jest taki że w nowszym aucie to z plastików by wióry zostały a tu lekko sie zderzak zchował, chwila i już wszystko na miejscu,. a ten sie czepił że w silniku nie mam oleju bo tak grzechocze, może i grzechocze ale dupe wiezie, i ma hamulce i abs i w dupe nie walę, ale cięzko się skupic i na jeżdżeniu i na robocie, bo laski wiosenne stroje wyciagnęły, moskal nawet jedna na budowie miał,.
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no właśnie???
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moskalu gdzie się zagubiłeś w tych naszych wykopach???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.