Treść opublikowana przez kudalty66
-
[A4 B5 AFB/AKN]Swap AFB na AKN pytania czy zagra ?
wtryski od AFB to pompa od AFB jeżeli wtryski od AKN to maja inne cisniienia otwarcia niż te od AFB,. hałas może wtyski długo stały, kąt wtrysku do sprawdzenia, w jakim stanie wałki i hydro zaglądane było???
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
w sobote mam noc, dzwoń jutro w dzień, pozdr mału update panowie : pompa wody na silniku wytrzymała tym razem 70 tys km, powinna 120, po silniku z przodu leje sie jak ze świni,. nieoczekiwana robota rozrządu mnie czeka, na sporo przed planowanym terminem,
-
SPOTY RADOMSKIE
Artur, co znów, gwarancja jakas na to była, taka sama awaria co w poprzedniej, a miałem przekładke na manuala,
-
SPOTY RADOMSKIE
siemano, Artur co starego, szybcy i wścieki byli, Top Gear nie było nowego odcinka,.
-
Dziwny problem z obrotami silnika 2,5TDI AKE
wtrysk sterujacy był uszkodzony i nastawnik w pompie nie pracował isie zastał, teraz chce pracowac ale się zacina, poleecam dodac srodek smarujący czyszczacy do paliwa, można w nasatwach podstawowych grupa 004 wymusic prace nastawnika, w najgorszym razie spali sie elektronika pompy, mozna już dac pompę do pompiarza, wymieni tłoczek nastawnika za niewielkie pieniądze bo narazie elektronika jest sprawna,.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Wymiana rozrządu, części
sprawdzić podstawę wraz z tuleją nappinacza, w sensie tłumika drrgan paska osprzętu, można kupic zestaw naprawczy
-
Silnik AKE zamiana zwykłych dżwigienek na rolkowe
całe głowice trzeba od nowszego motoru zakładac, spory koszt takich głowic, a nowe wałki nowego typu z kompletem hydro to koszt ok 3.8 tys zł jak masz dobre wałki to bym kupił nowa hyrdo kuta INA, naprawiił głowice i smigał, ale wyłącznie zawory ori zakkładać,. ewentualnie wymiana silnika, kupic ze słabymi wałkami za ok 1.5 pln załozyc swoje i smigac,.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
Dziwny problem z obrotami silnika 2,5TDI AKE
awaria wtrysku sterującego oznacze że komputer silinika nie steruje nastawnikiem kąta wtrysku w pompie a nie iloscia paliwa jaka przez niego leci,. jezeli jest uszkodzony przy automacie skrzynia wchodzi w tryb awaryjny, razem z błedem na silniku,. ciekawi mnie jakie miałes oznaczenia tego wtrysku, i jaki zakładasz, pamietaj że nie zawsze nr vw audi jest wyznacznikiem, tylko nr bosch na wtrysku,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema z poniedziałku,. Dev, jutro z rana moge do niego pojechac dopiero, nie mogłem wczesniej, epidemia u dzieci niestety.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
dev zadzwon jutro do mnie 501 319 398
-
[AGA B5] Avant z Radomia
kolego dobrze sprawdź czy możesz taki olej do skrzyni wlać??? i żeby mechanik miał o tym pojęcie,. to spalanie to benzyny czy gazu??? jakbyś potzrebował cokolwiek z częśći , lub olej zawsze możemy porównać ceny, brat ma sklep, dobre ceny mi robi,. pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur a jak zacisk z tyłu się miał??? ogólnie jak tam???
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
nagraj film z pracy nastawnika z 004, na wolnych obrotach a potem nastawy podstawowe,. lookniemy jak to działa,. i z egr zrób porzadek
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
na tej zrzucie masz late i 4 ATDC, znaczy 4 za przy póznym powinno byc 2,ale jest z dobrej strony ale jak jest atdc wiec bez minusa, czasem na late pokazuje btdc i wtedy musi byc na late z minusem,. zalzezy wszsytko od wersji vaga, na logu tez czasem inaczej zappisuje,. ale przy pracy na jałowym biegu nnie wysterowuje ci nastawnika, stąd obawy że jednak nie jest dobrze ustawiony, dlatego pytałem o błedy,.
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
jezeli podczas pomiaru na nastawach postawowych, na late na górze jest BTDC to pomiar na late musi byc -2 stopnie, jeżeli vag zmieni na ATDC to wtedy pomiar ma ppokazac 2 stopnie,. u ciebie jest na late btdc i jest 2 stopnie wiec 2 przed a nie za na late, a late z angielska późny, wiec ma być za a nie przed,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskalu ty niedobry, Chociaż Ty akurat to i na kawie i na mojej nowej chacie już byłeś, nawet z dziurawą pompą, hehe A z Jarkiem to nawet flaszka pękła, więc nie jest najgorzej,.
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
dzieki Krzysiek,. sa jakies błedy w tym silniku??
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
bo jest 2 PGMP jezeli vag w naglówku nie zmienia na ZMGM to pomiar na late musi byc na minusie,.
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
egr nie działa, kat wtrysku do regulacji, sa jekies błędy?? pompa ma dawke paiwa ok, lae czas wtrysku długi,