Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej jak masz skręcony gwint? Chodzi mi o cm od ziemi :-P
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daruj sobie FK.....Mówisz że wogule nie da się na tym jeździć? Polatalo by to do lata następnego, czy udręką będzie?miałemw b5. na zakrętach spoko, komfort porównywalny z 1bv. O taką odpowiedź mi chodziło ;-) dzięki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daruj sobie FK.....Mówisz że wogule nie da się na tym jeździć? Polatalo by to do lata następnego, czy udręką będzie?
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś jeździ lub jeździł na gwincie fk ak street? Jak tam z komfortem?
  5. Pozdro :-) chciałbym żeby było czarne ale niestety jest granatowe :-P Pozdro :-) chciałbym żeby było czarne ale niestety jest granatowe :-P
  6. Panowie gwint FK AK Street jakieś opinie? Ktoś jeździ? Komfort porównywalny do standardu 1bv?
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś przedni zderzak zwykły pod spryski? Może być sama góra.
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To mam jakiś błąd bo mi nie chce wysyłać :-/ masz może rozrząd do octavi 2003 rok 1.6 benzyna komplet cały? Ile by kosztowało i czemu tak drogo? :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3R oprożnij skrzynkę :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  10. Dziś 16.20 widziany ładny niebieski sedan b6, jechał z Błonia do Leszna ale nie przyczailen czy z klubu... Przyznać się kto ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  11. A powiesz coś więcej? Jak to zrobiłeś i jakiś link do tego specyfiku.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena 400zł jest za sedana wszystkie szybki prócz czołowej:decayed: wiadomo, że karawan będzie troszkę droższy:whistling: jutro będę wiedział ile bierze za oklejenie całej budy:whistling: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Ta cena już jest z folią
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro będzie wiadomo jaka będzie cena za oklejenie całego auta
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale mówimy o szybach oczywiście:whistling: nie o całym aucie.
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge.. dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox: PJERDOLISZ!? Z folią!? TAK:kox: śmieszne pieniądze a robi to naprawdę super! zobaczysz foto w sierpniu mojej oklejonej:whistling:
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge.. dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox:
  18. Witam, jak w temacie czy ktoś to czyścił, jak tak to czym? I jak to zrobić żeby było dobrze? Mam tak to ufajdane, że aż wstyd:facepalm:
  19. Miałem to samo:facepalm: Padł Ci czujnik stopu, kup sobie nówkę. Ja kupiłem u klubowicza Wandej'a i śmiga aż miło:decayed:
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest zwykły zdeś? zderzak przód AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYGINAŁ 2003 (4374673735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge..
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tył już ogarnę jak mam numerek tej kostki 12 Pin:decayed: i jeszcze bym potrzebował numerki kostek na tym zdjęciu http://i.imgur.com/ZlwLwj4.jpg 3 kostki co są po lewej stronie ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- A widzisz błąd:facepalm: będziesz pamiętał na drugi raz żeby pisać
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O to to, fenkju:wink: jakbyś miał ochotę to byś zerknął na te wtyczki na przodzie i podesłał mi je numerki:whistling:
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak potrzebuję numerki tych kostek które są na zdjęciu od przednich foteli:wink: te 3 kostki jakie mają numery i na tył już to wszystko mam puszczone tylko numerek żeńskiej kostki 12Pin:wink: ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- I fajnie by było jak byś miał gdzieś rozpiske który kabelek do którego pinu:whistling:
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dokładałem sobie maty i od nich zakończało się jakimiś czarnymi kostkami.. jak dobrze pamiętam to od oparcia była kostka z dwoma kabelkami a od siedziska były chyba cztery kable i też czarna kostka i nie wiem jaka ma być kostka zbiorcza na dwie kosteczki bo później ma być kostka zielona którą wpinamy w podłogę a tył pewnie będzie tak samo podłączony tylko poszukuje nr kostki męskiej która wejdzie w kostkę 12 Pin która idzie od potecjometrów.
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miał bym do Ciebie prośbe podałbyś mi numerki kostek jakie są w przednich fotelach, chodzi o zieloną i tą która łączy oparcie z siedziskiem bo chce to zrobić jak ori:wink: i tylna kanapa też jakie ma numerki i jak to tam jest podłączone. Bo mam wszystko tylko zostało mi to podłaczyć oparcie z siedziskiem pewnie jakaś kostka tylko nie mam pojęcia jaki numerek:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.