Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Wandej jak masz skręcony gwint? Chodzi mi o cm od ziemi :-P
-
B6 DIVISION
Daruj sobie FK.....Mówisz że wogule nie da się na tym jeździć? Polatalo by to do lata następnego, czy udręką będzie?miałemw b5. na zakrętach spoko, komfort porównywalny z 1bv. O taką odpowiedź mi chodziło ;-) dzięki
-
B6 DIVISION
Daruj sobie FK.....Mówisz że wogule nie da się na tym jeździć? Polatalo by to do lata następnego, czy udręką będzie?
-
B6 DIVISION
Ktoś jeździ lub jeździł na gwincie fk ak street? Jak tam z komfortem?
-
Spotkania na drodze
Pozdro :-) chciałbym żeby było czarne ale niestety jest granatowe :-P Pozdro :-) chciałbym żeby było czarne ale niestety jest granatowe :-P
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie gwint FK AK Street jakieś opinie? Ktoś jeździ? Komfort porównywalny do standardu 1bv?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś przedni zderzak zwykły pod spryski? Może być sama góra.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spotkania na drodze
Dziś 16.20 widziany ładny niebieski sedan b6, jechał z Błonia do Leszna ale nie przyczailen czy z klubu... Przyznać się kto ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Słupki od deski rozdzielczej do podsufitku
A powiesz coś więcej? Jak to zrobiłeś i jakiś link do tego specyfiku.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cena 400zł jest za sedana wszystkie szybki prócz czołowej:decayed: wiadomo, że karawan będzie troszkę droższy:whistling: jutro będę wiedział ile bierze za oklejenie całej budy:whistling: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Ta cena już jest z folią
-
B6 DIVISION
Jutro będzie wiadomo jaka będzie cena za oklejenie całego auta
-
B6 DIVISION
Ale mówimy o szybach oczywiście:whistling: nie o całym aucie.
-
B6 DIVISION
Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge.. dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox: PJERDOLISZ!? Z folią!? TAK:kox: śmieszne pieniądze a robi to naprawdę super! zobaczysz foto w sierpniu mojej oklejonej:whistling:
-
B6 DIVISION
Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge.. dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox:
-
Słupki od deski rozdzielczej do podsufitku
Witam, jak w temacie czy ktoś to czyścił, jak tak to czym? I jak to zrobić żeby było dobrze? Mam tak to ufajdane, że aż wstyd:facepalm:
-
Cos z czujnikiem stopu ?
Miałem to samo:facepalm: Padł Ci czujnik stopu, kup sobie nówkę. Ja kupiłem u klubowicza Wandej'a i śmiga aż miło:decayed:
-
B6 DIVISION
To jest zwykły zdeś? zderzak przód AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYGINAŁ 2003 (4374673735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge..
-
B6 DIVISION
Tył już ogarnę jak mam numerek tej kostki 12 Pin:decayed: i jeszcze bym potrzebował numerki kostek na tym zdjęciu http://i.imgur.com/ZlwLwj4.jpg 3 kostki co są po lewej stronie ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- A widzisz błąd:facepalm: będziesz pamiętał na drugi raz żeby pisać
-
B6 DIVISION
O to to, fenkju:wink: jakbyś miał ochotę to byś zerknął na te wtyczki na przodzie i podesłał mi je numerki:whistling:
-
B6 DIVISION
Tak potrzebuję numerki tych kostek które są na zdjęciu od przednich foteli:wink: te 3 kostki jakie mają numery i na tył już to wszystko mam puszczone tylko numerek żeńskiej kostki 12Pin:wink: ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- I fajnie by było jak byś miał gdzieś rozpiske który kabelek do którego pinu:whistling:
-
B6 DIVISION
Ja dokładałem sobie maty i od nich zakończało się jakimiś czarnymi kostkami.. jak dobrze pamiętam to od oparcia była kostka z dwoma kabelkami a od siedziska były chyba cztery kable i też czarna kostka i nie wiem jaka ma być kostka zbiorcza na dwie kosteczki bo później ma być kostka zielona którą wpinamy w podłogę a tył pewnie będzie tak samo podłączony tylko poszukuje nr kostki męskiej która wejdzie w kostkę 12 Pin która idzie od potecjometrów.
-
B6 DIVISION
Miał bym do Ciebie prośbe podałbyś mi numerki kostek jakie są w przednich fotelach, chodzi o zieloną i tą która łączy oparcie z siedziskiem bo chce to zrobić jak ori:wink: i tylna kanapa też jakie ma numerki i jak to tam jest podłączone. Bo mam wszystko tylko zostało mi to podłaczyć oparcie z siedziskiem pewnie jakaś kostka tylko nie mam pojęcia jaki numerek:whistling: