Treść opublikowana przez dariuszqw
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Narazie niech zostanie z tą końcówką E, może w przyszłości się wymieni:jerk: to pod ten MCE z literką E jaki przełącznik świateł najlepiej kupić?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Już kupiłem "E" za bardzo przyzwoitą kasę A z clh nie będę korzystał.. ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- A za F to chcą kosmiczne pieniądze, 500zł
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pany to jaki w końcu? MCE będę miał z literką E czyli High, zbieram graty żeby wszystko zamontować Tylko musi się zrobić ciepło:decayed:
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Też do wymiany. A lepiej go wymienić na końcówkę A czy B? Żeby już wszystko działało?
-
B6 DIVISION
to klimatronic do b7. Ok, dzięki już znalazłem:wink: ale po drobnych przeróbkach pasuje:kox:
-
B6 DIVISION
Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzięki wielkie! myślę, że podołam ale poczekam jak zrobi się cieplej:naughty: a powiedz mi czy przełacznik świateł też do wymiany czy da radę go w jakiś sposób przerobić? też jest LOW
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Gregor czyli rozumiem, że muszę wszystko ciąć i każde światło podłaczać poprzez MCE, tak?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wypiołem stary i włożyłem nowy (czyt. używany) z końcówką E. Czyli jest coś z kabelkami do przerobienia tak?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie ktoś coś poradzi.. Miałem MCE Low i wymieniłem go na końcówkę E czyli High ale dzieją się różne kwiatki m.in. po odpaleniu zapalają się pozycyjne, kierunki migają jakby były spalone, a na fisie przez 5 min wyskakują błędy spalonej żarówki chyba każda jaka jest w samochodzie. Co to może się dziać? Tryb skandynawski jest wyłączony.
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś coś poradzi.. Miałem MCE Low i wymieniłem go na końcówkę E czyli High ale dzieją się różne kwiatki m.in. po odpaleniu zapalają się pozycyjne, kierunki migają jakby były spalone, a na fisie przez 5 min wyskakują błędy spalonej żarówki chyba każda jaka jest w samochodzie. Co to może się dziać? Tryb skandynawski jest wyłączony.
-
B6 DIVISION
Dzięki za szybką odpowiedź domin79 a maty tak samo się montuję jak z przodu?
-
B6 DIVISION
Trzeba będzie ganiać ludzi żeby sobie włączali i wyłączali
-
B6 DIVISION
tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:No tak Ty to wszystko przerobisz...nawet z pralki zrobisz webasto:grin::grin: :polew::polew::polew::polew:
-
B6 DIVISION
tak:decayed: O Ty cfaniaczku byłem pewien że nie, sorki za mój błąd:decayed: tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty: Co masz na myśli, że nie działają jak ori? Bo mam na oku i mam chęć wyrezać grzania dupska z tyłu
-
B6 DIVISION
Nie a znasz może numer mat do kanapy?
-
B6 DIVISION
Czy maty grzewcze z przednich foteli będą pasowały do tylnej kanapy?
-
B6 DIVISION
Gdyby ktoś potrzebował to mam 3 sztuki spoilerów do b6 sedan. Orginał. Jak coś to PW
-
B6 DIVISION
Powiedzcie mi czym przykleić spoiler w sedanie b6? Na klej do szyb jak to każdy piszę..
-
Wasze przebiegi benzynowców
2.0 ALT 242tyś w tym 10tyś na podtlenku elpedźi
-
B6 DIVISION
Panowie znacie może na szybko jaki jest numer spojlera w sedanie b6?
-
Testy na kat. C
Dostałem taką samą płytkę jak kolega Okruchos i bardzo ją polecam! Zdane za pierwszym razem:wink: Jak Ci nie dali i nie chcą dać z jakiegoś powodu to kup sobie z linka który podał kolega wyżej:wink: A i na egzaminie nie zdziw się, że będą inaczej skonstruowane pytania, więc na pamięć nie leć bo nic to nieda tylko 30zł w plecy:whistling:
-
Truckerzy
były nerwy?? :naughty: Powiem Ci, że stresik był ale gdy już zasiadłem to spokuj:wink: Gościu bardzo wporządku lecz grobowa cisza przez godz to załamka:facepalm:
-
Truckerzy
Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:
-
Znaczenie ET Felgi
czyli chcesz poprostu opony założyć, a nie naciągnąć..... wprowadziłeśmnie w błąd. oczywiście że 225/40 będzie pasowało Dzięki za odpowiedź a powiesz mi jakie założyć dystanse do takich felg? Jak założę 10 lub 15 to nie będzie tarło o błotniki?