Treść opublikowana przez michal_g84
-
Siłownia
Tylko że ostrowie jest ciężko znieść w smaku a te odpady z mleczarni to już pewnie nie do zniesienia. Ostrowia ma przynajmniej jakieś dodatki, a do tamtego by chyba trzeba było jakiegoś kakao dodać żeby się dało wypić. Przetestuj może najpierw czy smak jest do zniesienia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No niestety japońce trwałe ale jak się coś nietypowego zrąbie to czasem i dwa tygodnie się na części czeka, niektórych części to nawet w Polsce na stanie nie mają
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tak i jak PiS dojdzie do władzy to będzie 3,5 :polew:
-
Siłownia
tylko z wodą, bo mleko osłabia wchłanianie białka
-
[B5 ARJ] Prośba o udostępnienie logu grupy 003
Zwracam się z prośbą do użytkowników A4 z silnikiem benzynowym 2.4 V6 o udostępnienie logu dynamicznego grupy 003 ponieważ nie mam pojęcia w jakich wartościach powinna oscylować dawka powietrza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ok to ustali się do kogo, ja jakby co mogę jechać swoim
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to kto bierze furę żebyśmy dwoma pojechali, Snake-u Ty też jedziesz swoją??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bede dzisiaj
-
Siłownia
jak chcesz ale ja gadałem z jednym gościem który mówi że od kiedy MuscleTech nie jest ze stanów to jest jakieś gówno i podobno to w ogóle nie chce schodzić więc pewnie dlatego dorzucają jako gratis
-
Siłownia
Ja bym Ci polecił ultimate, bo te białka są w sumie podobne co do składu, ale ultimate z tych trzech ma najwięcej aminokwasów egzogennych czyli tych które organizm nie wytwarza sam z innych prostych składników, tylko musisz je dostarczać w żarciu.
-
Siłownia
to brzmi jak 3 miliony mieszkań :polew: takie rzeczy to tylko w Erze[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________a i jeszcze zapomniałem dodać po tych 7 tygodniach zjazd w dół o 20kg
-
Siłownia
cierpliwości, przecież nie urośniesz w np. rok o 10cm w bicepsie, trochę więcej do tego potrzeba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ja tego nie widziałem :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzieliście ten filmik?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
siedzieliśmy tam conajmniej do 17, a potem pojechaliśmy w aleje, ale wszyscy, więc trzeba było podbijać, nie na każdym spocie jest po 10 autek z resztą nie wszyscy byli OOOO[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________ i 1 golf
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko nie zawsze książkowe jest prawdziwe, no ale wydaje mi się że masz szanse
-
Siłownia
To bierz przykład z kolegi i rób trening na rzeźbę :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ciężkie to więc wydaje mi się że Cię nie objedzie no chyba że z rolki to może
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to niezłą laskę zatrudnili, z matematyki pewnie same 5-tki miała, nie myślałem że takie rzeczy dzieją się w kantorach prędzej podejrzewałem jakiś market w takim razie małe sprostowanie babeczka miesiąc z hakiem, albo i więcej sobie za darmo popracuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zakładam że taka kasjerka zarabia 800-900zł / mc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to 4 miechy będzie robiła darmo ale porażka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hehe to dopiero były numer Musiałbym zakończyć wtedy tą znajomość :gwizdanie:
-
Siłownia
chyba gaspari :gwizdanie:
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Jeśli ktoś jeździł samochodem ponad 10-letnim i mówił przy sprzedaży że perełka i że nic nie musiał do niego dokładać to jest duże prawdopodobieństwo że to Ty właśnie do niego sporo dołożysz
-
Siłownia
ja tego nie stosuje ale mam kumpli którzy zakładają go do każdego treningu i mówią że pomaga