Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. u mnie pod reflektorem po 2 lifcie mieści się ta normalna duża przetwornica ponieważ jak włożysz reflektor na swoje miejsce to pod nim jest jeszcze trochę miejsca
  2. Piotrek i jak tam Twoja rura
  3. sprawdź tu: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
  4. bylismy zwarci i gotowi :gwizdanie:
  5. gadasz tak jak byś miał od dawna chcicę na ...
  6. liczy się to jak ktoś kończy a nie jak zaczyna ale nie ma co bardzo fajne były kreski [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________Medzik w podpisie powinieneś sobie wpisać w spalaniu: nie wiem, ale zawsze starcza na 30km
  7. sam masz vaga przeciez ale on chce żebym mu podpiął swojego
  8. weź wazelinę ja będę Tylko gdzie w końcu galeria czy cobra??
  9. Bart napisz do kolesia na forum Tom77 może on ma
  10. albo tu http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html ja u niego kupowałem i jestem bardzo zadowolony
  11. Tą wersją dla taksówkarzy i do tego z dziurawym tłumikiem
  12. no to teraz musisz przyjechać na spota się pochwalić, btw będziesz montował box-a?
  13. spoko i tak bym wziął nawet jak byś nie powiedział
  14. Na tych dziurach to musiałbyć jakiś wahacz albo koło
  15. dzisiaj nie bardzo mam czas ale możemy się jakoś jutro zgadać po południu, zobaczymy czy jakieś błędy są, proponuje o 17 na 3 piętrze parkingu Galerii Jurajskiej, jak ktoś jeszcze ma chęć na spota to przyjeżdżać
  16. ja mam Vag-a, ale za bardzo to ja nie wiem jak zaadaptować przepustnicę VAG-iem, a próbowałeś odpinać klemy akumulatora na parę minut, potem załączyć furkę i pozostawić ją na biegu jałowym?
  17. klocki się w końcu skończyły?
  18. No Leman kultowy filmik widzę że obejrzałeś, a zobacz sobie tez przeróbkę walki Najmana z Pudzianem, też dobre
  19. ale przeciez pisało ze się umawiamy, no chyba ze Piotrka o zgodę pytałeś to co innego
  20. wszelkie łączenia, na uszczelkach może puszczać
  21. mogłeś zrobić na odwrót najpierw chip a potem gaz, moim zdaniem to teraz pewnie masz większość instalki za słabej do tej mocy (chociaż nie chce mi się wierzyć że z samego chipa masz tyle mocy), poza tym muszą Ci na pewno mapę przerobić pod ten program, a z tego co mówisz to skoro oni nie wiedzą co zrobić żeby gaz był dostosowany pod tę moc to rzeczywiście zmień gazownika
  22. Mr Tea jak cena Ci odpowiada to bierz je, bo wzorek jest
  23. no a ona wyposzczona wtedy nie będzie, powiedz jej że to zagranie poniżej pasa
  24. wydaje mi się że z takiego powodu nie mogą zmusić do wymiany prawka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.