Treść opublikowana przez michal_g84
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
u mnie pod reflektorem po 2 lifcie mieści się ta normalna duża przetwornica ponieważ jak włożysz reflektor na swoje miejsce to pod nim jest jeszcze trochę miejsca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek i jak tam Twoja rura
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sprawdź tu: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bylismy zwarci i gotowi :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gadasz tak jak byś miał od dawna chcicę na ...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
liczy się to jak ktoś kończy a nie jak zaczyna ale nie ma co bardzo fajne były kreski [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________Medzik w podpisie powinieneś sobie wpisać w spalaniu: nie wiem, ale zawsze starcza na 30km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sam masz vaga przeciez ale on chce żebym mu podpiął swojego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
weź wazelinę ja będę Tylko gdzie w końcu galeria czy cobra??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bart napisz do kolesia na forum Tom77 może on ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
albo tu http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html ja u niego kupowałem i jestem bardzo zadowolony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tą wersją dla taksówkarzy i do tego z dziurawym tłumikiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to teraz musisz przyjechać na spota się pochwalić, btw będziesz montował box-a?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko i tak bym wziął nawet jak byś nie powiedział
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Na tych dziurach to musiałbyć jakiś wahacz albo koło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj nie bardzo mam czas ale możemy się jakoś jutro zgadać po południu, zobaczymy czy jakieś błędy są, proponuje o 17 na 3 piętrze parkingu Galerii Jurajskiej, jak ktoś jeszcze ma chęć na spota to przyjeżdżać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam Vag-a, ale za bardzo to ja nie wiem jak zaadaptować przepustnicę VAG-iem, a próbowałeś odpinać klemy akumulatora na parę minut, potem załączyć furkę i pozostawić ją na biegu jałowym?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
klocki się w końcu skończyły?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No Leman kultowy filmik widzę że obejrzałeś, a zobacz sobie tez przeróbkę walki Najmana z Pudzianem, też dobre
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odezwij sie do medzika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale przeciez pisało ze się umawiamy, no chyba ze Piotrka o zgodę pytałeś to co innego
-
[B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
wszelkie łączenia, na uszczelkach może puszczać
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
mogłeś zrobić na odwrót najpierw chip a potem gaz, moim zdaniem to teraz pewnie masz większość instalki za słabej do tej mocy (chociaż nie chce mi się wierzyć że z samego chipa masz tyle mocy), poza tym muszą Ci na pewno mapę przerobić pod ten program, a z tego co mówisz to skoro oni nie wiedzą co zrobić żeby gaz był dostosowany pod tę moc to rzeczywiście zmień gazownika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mr Tea jak cena Ci odpowiada to bierz je, bo wzorek jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no a ona wyposzczona wtedy nie będzie, powiedz jej że to zagranie poniżej pasa
-
[ALL] Prawo jazdy ważne 15 lat?
wydaje mi się że z takiego powodu nie mogą zmusić do wymiany prawka