Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jak godzina np. o 16 będzie pasowało?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale na którą to robimy?? tu masz link z cennikiem: http://www.artrestaurant.pl/ poza tym myślę że do soboty rano zbieramy chętnych a potem się zadzwoni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to trzeba by było jakąś rezerwację zrobić bo pewnie będzie lipa z miejscem ja bym był chętny na kręgle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek znów coś piłeś? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a od kiedy koło cmentarza na kulach jest jet (czyt. lukoil)?? Tamta koło lukoil'a już dużo dłużej jest otwarta
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka akumulatora
moim zdaniem warto wymienić bebechy w alternatorze przynajmniej na dłużej będzie spokój, a nie teraz szczotki, a za kilka miechów łożyska itd.
-
[ALL B5] SWAP 2.8 AAH na 2.6 ABC
poza tym 2.6 to dużo starsza konstrukcja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a listy nie ruszałeś od zeszłego tygodnia
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
http://www.audiklub.org/wyposazenie.html przecież na tej stronie jest wszystko po polsku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko gość sprzedaje to tak jak samochód i jeszcze prowizji szczędzi wystawiając to na otomoto a nie na allegro
-
[B6 AWX] Czujnik pochyłu
prawdopodobnie na wachaczach
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
skoro etka tak pokazuje to widocznie jest ten, do mojej B5 też pokazuje ten sam numer więc możliwe że do S-ki nie wymodzili jakiegoś innego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale dzisiaj cisza, to jak w niedziele spocik o 17??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet Turbodymomen się zawstydził, ale on podobno teraz już nie musi grać w kręgle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok to do zobaczenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakby co to mam czas tylko z góry mówię że nie jestem zawodowcem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a na którą godzinę??
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
wygląda ok, też mam środek tego koloru, wygląda na zadbany itd. poza jednym małym szczegółem, na zdj nr 6 widać przetarcia na kierownicy co może świadczyć że ten egzemplarz ma dużo więcej niż 192tkm, mój ma 202tkm, taką samą kierę i nic nie jest poprzecierane
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam mogę pojechać nie wiem jak reszta
-
[B5 AJM] Prędkościomierz mnie oszukuje :)
na pewno coś jest nie tak bo wskazanie z licznika jest zawsze zawyżane, a nie tak jak u Ciebie na odwrót, ja np. jadąc 210km/h na nawigacji miałem 200km/h, a do 100km/h to jest zaledwie parę km/h różnicy co nawet ciężko jest zaobserowować, może coś nie tak jest z samym licznikiem bądź jakimś czujnikiem prędkości
-
[B5 1Z] Trzykrotny dźwięk ostrzegawczy bez kontrolek
trzykrotny dźwięk ostrzegawczy świadczy o za słabym akumulatorze, a jeśli mówisz że dzieje się to podczas jazdy to sprawdź napięcie ładowania alternatora i stan paska
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uuuu to wzbogacenie Twojego konta o 10 pkt i 500zł mniej w portfelu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a już otworzyli? bo jak tak to też bym się w sumie wybrał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja zaraz wyjeżdzam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gratulacje Dzo Dzo, teraz chyba przez tydzień będziesz pił ze szczęścia :gwizdanie: