Treść opublikowana przez macius 1977
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja wlasnie dzisiaj zmienilem niuni juz na zimowki KLEBERA KRISALP HP 195/65 R15 91T bede smigal teraz drugi sezon po pierwszej zimie nie bylo problemow z tymi oponami.Fakt ze ostatnio malo sniegu jest.Duzo daje naped na przod zawsze mialem na tyl w innych autach to nawet dobre zimowki nic nie dalo.Teraz czekamy na snieg.
-
[ALL B5] jak zamontowac glosniki na tylnej polce
kolego wyrzynarka z dobrym brzeszczotem
-
[B5 ADR] Gumy na rogach
A benzyna ekstrakcyjna
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Ja pomalowalbym w kolor nadwozia chyba ze masz ramki wkolo szybek to wtedy dalbym lustra
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
Osobiscie bardzo podobaja sie mi :audi:ale jesli mialbym wybrac to 1
-
Troszke inne dekory (?)
pierwsza wersja jest ok
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tym razem nie wpadne chociaz spocik jest blizej niz ostatnio,wypadla mi mala robota :wallbash: :wallbash:
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
Tez bede zmienial kierunki na biale szkielko.http://moto.allegro.pl/item336588365_kierunkowskazy_boczne_audi_a4_a3_clear_od_s_s_.html#photo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jatez sie dolanczam wielkie dzieki za udany spocik. :oklaski:
-
[B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
Ja bym nie malowal to co orginalne zawsze jest pewniejsze.Ewentualnie wykleilbym pare elementow
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
JAKUB zgadza sie ja tez musze raz na miesiac za te 50 zlociszy zatankowac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok.czyli juz jestesmy umowieni na sobote. :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Grafi to my bedziemy czekac na Gdynie w Bolszewie zaraz przy glownej drodze okolo17.25 jak jedziesz ze mna. :th:
-
[ALL]Oswietlenie na nogi
Zastanawiam sie czy zalozyc oswietlenie na nogi kierowcy i pasazera oczywiscie diody(niebieskie).Czasami nie wiem na co sie zdecydowac czy oswietlenie,mooze nowy mieszek a moze sama galke cos co by auto odrazu sie zmienilo oczywiscie chodzi tez o cene.
-
[B5 APU] które fele najbardziej pasują????
zAGLOSOWALEM NA 3 POZYCJE ALE 1 TEZ JEST OK. proszę pisać bez capsa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Juz nie moge sie doczekac coraz bardziej zaczyna mi sie podobac to cale forum.klub chociaz do klubowicza jeszcze troche mi brakuje no i najwazniejsze w tym wszystkim to marka i moja niunia.Pozdrawiam wszystkich czekajacych na wyjazd. :th:
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
U mnie od niedawna sie zaczela mania z klubem z forum wszystko co dotyczy audi i coraz bardziej na to choruje.
-
[B5 AAH] Naklejki na auto
MLODY-AUDI skad zdobyles ta naklejke.
-
[B5 AAH] Naklejki na auto
Witam wszystkich mam pytanie jakich uzywacie gadzetow przez ktore jestescie rozpoznawani ze nalezycie do klubu,i czy tylko klubowicze maja ten przywilej do gadzetow badz naklejek.Pozdrawiam i wesolych swiat.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jade z Choczewa i bede napewno na parkingu najpozniej 17.30 :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GRAFI ustal z ktorego miejsca w Wejherowie i o ktorej ruszamy ja mam jeszcze jednego kolesia ktory tez bedzie chcial ruszyc z nami takze czekam na info. :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GRAFI masz racje ruszamy z Wejherowa i dolaczamy do nich tylko trzeba ustalic o ktorej juz na 100%
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:notworthy:Tak parging przy TESCO w chyloni
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
Jezeli mialbym wybrac to DRUGA pozycja wszystkie lekko przyciemnione a jesli chodzi o 1 fotke to przyciemnic tylko druga polowe auta.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
U mnie temperaturka 25 stopni jezdze juz tak przeszlo pol roku i wszystko gra.