Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
nooo też mi się podoba
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
poczekaj do wiosny no to pewnie tak też trzeba będzie zrobić[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________to się chyba nigdy nie skończy... :gwizdanie: z założeniem trochę się wstrzymam bo na dworze niezły hebel
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
i przy kompie będziesz spędzał tyle czasu co ja (wtedy kiedy śpi-tak jak teraz )
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
dzięki a z samego myślenia to raczej się nie doczekasz...
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
to ostatnie mam muszę o tym pomyśleć bo ten wyłącznik może się kiedyś przydać
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
jak to wymajstrowałeś i ile $$ Cie kosztowało?
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
no kolorek w cipke a projekt
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
miałeś że tak uważasz? powiem Ci że używam jej już jakieś trzy lata i jak dla mnie spisuje się odbiór jest naprawdę zadowalający
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jak skrócisz promiennik to nie zestroisz już tej anteny. Skracając ją musialbyś zmienić uzwojenie cewki. Lepiej poszukać krótszej anteny dzięki
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mam antenę sunker elite cb109, nie narzekam na nią ale przy silnym wietrze, jak się mijam z ciężarówką czy przy większej prędkości lubi się oderwać z klapy i chyba będę musiał zmienić na coś krótszego albo z większym magnesem ale tak sobie myślę czy coś by się stało jak bym ją skrócił o jakieś 30cm z góry dzięki
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
gratki umiejętności, zapału, pracy i całej reszty - furacz przezajebisty całego wątku nie sposób ogarnąć ale pierwsza strona wystarczy
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
sprzątanie po psach czy kotach to całkiem inny temat - jedni to robią inni nie (jest ich stanowcza większość), tak swoją drogą nie przypominam sobie żebym widział jak ktoś zaraz po zabiegu swojego pupila biegnie z torebeczką i sprząta... tego problemu do końca nie zrozumie ta osoba która nie ma dzieci, sam nie raz wdepnąłem w g...o, poczochrało się nogą po trawie, wytarło, zbluźniło czworonoga i szło dalej... ale odkąd mam córkę i chodzimy na spacery to kurwicy można dostać strach puścić dziecko na trawę, a dziecko jak dziecko ciekawe wszystkiego - a to kwiatuszek, kamyczek... zanim się schyli żeby coś podnieść czy dotknąć już trzeba wiedzieć co to jest...
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/398328,Polska_sztuka_lamania_kija_glowa
-
Nimbus Grau Perl Effekt
troszke go podlatam i pojdzie do narodu ile piniędzy?
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Idzie do żyda, taki jest plan jak będzie szła do żyda to popchaj mi tylne lampiszony (moje poliftowe w rozliczeniu + $$)
-
[ALL B5 SEDAN] Poszukiwane foto suba w boczku bagażnika.
No to jest jakiś pomysł, ja myślałem o czyms robionym od podstaw np pod głosnik 25-30 cm... w zabudowie mdf... Mam duży sub w bagaju i chyba bedzie brakować jak teraz dam ORI... :gwizdanie: myślałem że chodzi o ori tu jest ale to b6 i jeszcze avant http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219419.0
-
[ALL B5 SEDAN] Poszukiwane foto suba w boczku bagażnika.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177698.0 zrobiłem według instrukcji i w porównaniu do tego co było jest
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
póki co gaz do dużej pojemnosci się opłaca, ale poczekajmy co w tym roku zafundują nam rządzącyp.s mi jazda V w gazie dużo bardziej odpowiada niż tdi, które miałem poprzednio jak zafundują jakąś % podwyżkę w gazie to na pewno PB i ON też... gaz w porównaniu do PB zawsze będzie się opłacał szczególnie przy większych silnikach, a czy ktoś go lubi czy nie, czy akceptuje czy nie to już inna sprawa :gwizdanie:
-
podłączenie laptopa do tv LCD
kabelek dopiero muszę kupić bo u mnie w miasteczku lipa z takim sprzętem ale jak tylko coś ruszy dam znać to u Ciebie będzie działać bez problemu, a audio wystarczy jak podepniesz z wyjścia słuchawkowego z kompa np. do kina domowego
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
a dla mnie takie se :gwizdanie: reszta poka środek
-
podłączenie laptopa do tv LCD
kolego wladimir z audio to już nie ma kolpotu bo mogę podłączyć np. pod kino domowe, ale skoro mówisz że da się podłączyć takim kabelkiem to spróbuję
-
podłączenie laptopa do tv LCD
w inst. telewizora jest opcja podłączenia
-
podłączenie laptopa do tv LCD
nie podłączyłem bo póki co nie mam kabelków - przed zakupem każdego na próbę wolałem zapytać
-
podłączenie laptopa do tv LCD
tylko jak nie pójdzie sygnał to pewnie będę musiał kupić coś takiego http://allegro.pl/konwerter-vga-audio-hdmi-unitek-y-6210-i2017022977.html
-
podłączenie laptopa do tv LCD
to teraz już nie wiem kolego janjazda poka foto tego ustrojstwa którym podłączasz