Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. też mi się podoba słupki bym założyłbym ale nie mam o malowaniu myślałem ale ciekawe czy ta część od regulacji wysokości pasa się szybko nie powyciera
  2. podsufitka w końcu doczekała się montażu
  3. kilka fot na szybko - jakoś zaczyna wyglądać
  4. u mnie na początku były lato 16", 18", 17" (błąd - komfort porównywalny a wygląd ), powrót do 18" , 19" nie przewiduję
  5. za słabą mam psyche na 19 ano masz... bo i tak wsadzisz 19 w koncu na pewno nie do b5 jeszcze nie (nawet opon nie założyłem) - kiepsko u mnie z czasem
  6. za słabą mam psyche na 19
  7. dzięki felga 18" 8J ET35
  8. czy ma ktoś od Was jakieś doświadczenia z tym sklepem http://www.strefaopon.eu/ ? będę wdzięczny za każde info
  9. do mnie Nie mam pytań :> może z tego względu będę miał kiedyś jakąś zniżkę na wstęp od Prezesa Battalionu :gwizdanie:
  10. prosiaki sprzedane 2 lata temu - człowiek był młody i głupi zdecydowanie :thumbdown: ;( albo za krótko na forum siedział :gwizdanie:
  11. prosiaki sprzedane 2 lata temu - człowiek był młody i głupi
  12. jakiś czas temu były 18" przy tych sprężynach i nie wyglądało źle zobacze u ciebie, może i u mnie taki zestaw wpadnie, bo sprzedałem 17" i jeżdże na 15 calach jak tylko założę na pewno będzie jakaś mała sesyjka
  13. jakiś czas temu były 18" przy tych sprężynach i nie wyglądało źle
  14. ale za cenę za którą udało się je wyrwać i w takim stanie ... się dokupi
  15. linka z alledrogo do tych końcówek już nie mam, a co do amorków to musisz poszukać[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:59_________________________________________________w końcu 18" ET35 8" teraz tylko oponki i od razu lądują na fure wybór opon padnie chyba na Vredestein Sessanta albo Vredestein Ultrac Cento - dobrze czy źle?
  16. w niedługim czasie będę rozglądał się za oponami 225/40/18 - fundusz taki średni co byście mogli polecić z tej półki -barum bravuris 2 -fulda -nexen (jeździłem dwa sezony na roadstone i w sumie były ok) -coś innego? z góry dzięki
  17. a może ramka grilla na czarno?
  18. łłłoooo Panie....... to super hiper wypasione końcóweczki z alledrogo po dwie dyszki za sztukę Ale wygląda na 25/sztuke :gwizdanie: taki właśnie był zamiar
  19. łłłoooo Panie....... to super hiper wypasione końcóweczki z alledrogo po dwie dyszki za sztukę
  20. ja też ostatnio zdjąłem oznaczenia i wydaję mi się że jest lepiej
  21. na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady nie ociera ci nic przy skręcaniu? nic ale jak mam obciążony tył i tak powyżej 100km/h rozhuśta mi się na takich hopkach to przytrze - może amorki? no może tak być jak amorki nie utwardzane tylko zwykłe amorki jeszcze chwilowo zwykłe dzięki - zmierzę dzisiaj po moim mierzeniu wyszło tak: przód jakieś 35,5 a tył 34 czyli całkiem blisko tych 36 ale porównując do serii jest duża różnica (może seria ma więcej jak te 36cm?) poza tyn trochę podziałałem jeszcze :gwizdanie: tapicera z polifta podłączony sub z avanta teraz zaczęło coś tam grać a przy okazji podłączone ori tylne głośniki jak zrobiła to fabryka
  22. na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady nie ociera ci nic przy skręcaniu? nic ale jak mam obciążony tył i tak powyżej 100km/h rozhuśta mi się na takich hopkach to przytrze - może amorki?
  23. na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.