Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. sam zakładałeś spręzyny czy w warsztacie? sprężyny zakładał mi znajomy tak było na ori 1BA różnica jest minimalna
  2. zmierzę jak napisał armi i będzie widać ile gdzie jest
  3. dzięki - zmierzę dzisiaj a może być tak że np. sprężyny tylne są już "zmęczone"?
  4. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ja też wczoraj wybrałem się przed 5 na szczupaczka - niestety .ujnia może następnym razem
  5. może i tak w każdym razie tył jest niżej od przodu a przód wyżej od tyłu
  6. bo wsiada się drzwiami
  7. felga 17" a profil 45 obniżenie -40/40 (nie wiem czy nie lepsze byłoby -40/35)
  8. dzięki Baldur fota podglądowa - tylko przy garażu bo się trochę umaiłem ale jak by co jutro podeślę Ci na PW jakieś lepsze z pleneru tył jest trochę niżej, było tak od początku i nie wiem czym jest to spowodowane - może butlą LPG w kole
  9. żaden problem ale dopiero jutro bo nie mam nic sensownego
  10. w tej chwili mam tylko takie (trochę stare) ale jutro wstawię lepsiejsze
  11. szkoda ale tak jak mówisz do zmian każda okazja jest dobra
  12. po zdjęciu oznaczeń myślałem że zostaną jakieś ślady ale pasta G3 poradziła
  13. ależ dziękuję [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________delikatna kosmetyka i odj@bałem sobie jeszcze coś takiego co mi się nawet widzi stary vs nowy tylko muszę jeszcze zdjąć tą środkową france
  14. moja 2.6 między wymianami (co 12-13tys.) weźmie jakieś 0,5l-0,7l zauważyłem też że jak mocno ją poganiam to lubi łyknąć oliwki
  15. Rafal_ odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
    jak mi się podoba A5 to k@rwa mać
  16. kilka "dupereli" wymienić i będzie malina i postaraj się o lepsze fotosy
  17. ło k@rwa
  18. oj na takie coś to ja raczej się nie odważę... stożek albo będzie albo nie - na pewno przed ostateczną decyzją trzeba będzie się poradzić kogoś kto się na tym zna
  19. ja miałem Białą Damę i było
  20. jak dobrze pamiętam kostkę "rozpina" się na pół
  21. taki też mam plan chyba jak już to stożek a Ty o czym myślisz? no też bym chciał stożek tylko trzeba tam lekką rzeźbę zrobic [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________no i jakiej firmy nic za darmo a co do firmy to jeszcze się nie orientowałem
  22. taki też mam plan chyba jak już to stożek a Ty o czym myślisz?
  23. no ja też, to jak byś rezał to dawaj znać ja też chętnie się przyłączę
  24. a po wycięciu kata nie jest głośniejszy i nic nie pierdzi? myślę zrobić to u siebie i właśnie nie chciałbym żeby coś takiego się stało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.