Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
sam zakładałeś spręzyny czy w warsztacie? sprężyny zakładał mi znajomy tak było na ori 1BA różnica jest minimalna
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
zmierzę jak napisał armi i będzie widać ile gdzie jest
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dzięki - zmierzę dzisiaj a może być tak że np. sprężyny tylne są już "zmęczone"?
-
Wędkarstwo
ja też wczoraj wybrałem się przed 5 na szczupaczka - niestety .ujnia może następnym razem
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
może i tak w każdym razie tył jest niżej od przodu a przód wyżej od tyłu
-
[ALL] Reklama BMW z udziałem Audi
bo wsiada się drzwiami
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
felga 17" a profil 45 obniżenie -40/40 (nie wiem czy nie lepsze byłoby -40/35)
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dzięki Baldur fota podglądowa - tylko przy garażu bo się trochę umaiłem ale jak by co jutro podeślę Ci na PW jakieś lepsze z pleneru tył jest trochę niżej, było tak od początku i nie wiem czym jest to spowodowane - może butlą LPG w kole
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
żaden problem ale dopiero jutro bo nie mam nic sensownego
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
w tej chwili mam tylko takie (trochę stare) ale jutro wstawię lepsiejsze
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
szkoda ale tak jak mówisz do zmian każda okazja jest dobra
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
po zdjęciu oznaczeń myślałem że zostaną jakieś ślady ale pasta G3 poradziła
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ależ dziękuję [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________delikatna kosmetyka i odj@bałem sobie jeszcze coś takiego co mi się nawet widzi stary vs nowy tylko muszę jeszcze zdjąć tą środkową france
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
moja 2.6 między wymianami (co 12-13tys.) weźmie jakieś 0,5l-0,7l zauważyłem też że jak mocno ją poganiam to lubi łyknąć oliwki
-
A5 8T 1.8 TFSI
jak mi się podoba A5 to k@rwa mać
-
ABC black by okidoki :)
kilka "dupereli" wymienić i będzie malina i postaraj się o lepsze fotosy
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
ło k@rwa
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
furka piękna no i ta felga
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
oj na takie coś to ja raczej się nie odważę... stożek albo będzie albo nie - na pewno przed ostateczną decyzją trzeba będzie się poradzić kogoś kto się na tym zna
-
Jaka wódka na wesele ?
ja miałem Białą Damę i było
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
jak dobrze pamiętam kostkę "rozpina" się na pół
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
taki też mam plan chyba jak już to stożek a Ty o czym myślisz? no też bym chciał stożek tylko trzeba tam lekką rzeźbę zrobic [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________no i jakiej firmy nic za darmo a co do firmy to jeszcze się nie orientowałem
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
taki też mam plan chyba jak już to stożek a Ty o czym myślisz?
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
no ja też, to jak byś rezał to dawaj znać ja też chętnie się przyłączę
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
a po wycięciu kata nie jest głośniejszy i nic nie pierdzi? myślę zrobić to u siebie i właśnie nie chciałbym żeby coś takiego się stało