Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. jak naprawiles?
  2. hihi mialem tak samo jak przelozylem licznik z beznyny do diesla ;/
  3. Kurde ale jak mialem zegarki od beznyzy to mialem i fis i kodowanie 22340
  4. Dobra po zmianie kodowania na 22140 na concercie 1 dziala fis ale na symphony II plus adapter nowy fis niedziala ;/ musze poszuakc teraz kogos z radiem z canem to zobacze czy to radio czy adapter
  5. no może to symhony 2 przekoduje, ale tak jak pisalem wczesniej podlanczalem radio kolegi Kali kturemu w s4 dziala fisa mi nie czyli mam cos z kodowaniem zegarów ;/ jak sie wybierze w instrument recode to tam sa 2 kodowania jedno sofweare i jakies drugie ?? moze to drugie?
  6. ele powiem ci ze jak mialem symphony 1 to mialem kodowanie 00340 i mi fis dzialal bo jak masz 3 to masz gong po otwrciu drzwi
  7. ups a bylem przekonany ze tylko po can sie da ;/ Jesli chodzi o mnie to podlaczylem radio concert 1 od Kali i tez nic wiec mam cos z podlaczeniem kabelkow w kostce licznika[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:11_________________________________________________dziś sprawdziłem połączenie kostka fis a kostka iso i wszytko jest ok fis 15 do kostka 10 , 9 13 , 8 12, Kurde wcześniej jak miałem symphony 1 to działał mi fis po zmianie na symphony 2 juz nie działał wiadomo can, i teraz na concercie 1 od kali-ego tez nie działa a powinien bo na symphony 1 działał, może jeszcze to cos z kodowaniem zegarów hmmmmm bo zegary tez w tym czasie zmieniałem , co jeszcze w zegarach z kodowanie można zmienić ???
  8. kup koncert 2 albo symphony 2 coś z 2 na końcu
  9. ty musisz miec symphony 2 lub concert 2 i lecisz po canie 2 przewody a nie 3 !!!
  10. Kto ma któreś z tych radi ??? CHORUS2 SYMPHONY2 CONCERT2 potrzebuje pomocy ponieważ nie wyświetlań mi na fisie informacji ;/ czy byłby ktoś chętny pomoc , przełożylibyśmy radio do mnie i sprawdzilic czy to wina radia czy zegarów ;/
  11. Kodowanie zmienilem i d*pa a moze trzeba radio przekodowac?
  12. kurde mam ten can adapter z fis, i nie wyświetla mi ;/ co może być nie tak kodowanie zegarów mam : 22340 , a radio to symphony 2 , poza tym radio nie uruchamia się po przekręceniu kluczyka , tylko samemu muszę
  13. Lusterka smigaja oba mam duze oba skladane oba podgrzewane normalnie juz mam a4 full xox wypasiorzysty wypasior
  14. narazei zorbielm ze tym przelacznikiem sie skladaja poprzez przekaznik, a niewiesz jak zrobic zeby albo z alarmu sie skladaly albo po wyjeciu kluczyka??
  15. Więc tak !!! ja u siebie założyłem i śmiga kozacko Jeśli chodzi o włącznik to nie trzeba kupować drugiego !!!!!!!! Oryginalny jest przygotowany tylko trzeba go rozebrać zdrapać izolacje w środku z płytki i wsadzić drucik w pin1 !!!!! i to wszystko [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:31_________________________________________________ale jesli bys chcial kupic to pasuje od a8 i a6
  16. wszystko jest ok
  17. a ja mam emulator pccm bez fisa , wiecie moze jak go przerobic??
  18. a ja mailem kabelki wpiete i sie dolutowywalem ;p
  19. hehheehheheheh albo masz wolne miejsca albo masz kabelki hehehehehhe !!!!!!!!!
  20. ahah zrob fote jak wyjmiesz radio u mnie etz jest pod radiem ten czujnik
  21. zdjecia jak klimatronik jaka kieszen itp zdjecia srodka o wyjeciu radia
  22. Eno Eno :kox: Kurde blade ja cie kręcę )) sam bym tak chciał [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:32_________________________________________________daj fotki jak to poukaldales w srodku ok ??
  23. Taaaaakk "wystraczy tylko poprzekaldac piny ;/" a do tego trzeba wlutowac sie w imo zeby pokazywalo jak oryginalnie !!! bo w nwoszych ejstw zegarach , do tego ejszcze trzeba kupic kostki nowe pobawic sie z kabelkami w przekaldanie z ajdnych do drugich \a imo ?
  24. Ale szczerze co odradzam lixbnik z benzynki !!! jesli miales wczesniejszy licznik UKNSI!!! bedzie ci swiecic calyczas kontrolka airbag[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________Pozatym juz wczesniej kolega ci odpisal ze : Żeby zmienić kodowanie wchodzisz w 17-Instruments (w polu soft coding wyświetli się obecne kodowanie)następnie 7-recode i w wpisujesz nowe kodowanie możesz wpisać to samo które masz obecnie w swoim liczniku. Generalnie cyfra na trzeciej pozycji odpowiada za kraj. Jeżeli niemasz kontroli zużycia klocków, kontrolki niezapiętych pasów i czujnika poziomu płynu spryskiwaczy to kodowanie powinno być 00140

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.