Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
hmmm jeśli mowao bezpieczeństwie http://allegro.pl/item541059354_airbag_przelacznik_on_off_audi_a2_a3_a4_a6_tt.html
-
[All B5] AUDI A4 Quattro BLUE :-)
Masz Fajne Fotele i Fajny Telefon iiiiiii tyle reszta jak dla mnie to "wsiowato"
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
Wczoraj Trasa : Pionki - Warszawa 120km Spalanie 5,5l Na kompie Prędkość oscylowała róznie ale w granicach 80-100 strasznie lało
-
[ALL B5] Cieknące paliwo
pompe uszczelnialem w bialej podlaskiej kosztowalo mnie to 150 zl jesli chcesz to moge podac ci adres ale nie wiem czy oplaca ci sie robic ponad 200 km[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 08:11_________________________________________________ czytając Twój post odnoszę wrażenie, że boisz się otworzyć i podnieść maskę do góry nie wspominając już o zdjęciu plastikowej górnej i dolnej osłony silnika aby sprawdzić gdzie paliwo cieknie lub w tym celu schylić się pod auto i zobaczyć czy cieknie pod silnikiem, czy na odcinku silnik - zbiornik paliwa pod samochodem, najlepszym pomysłem zatem jaki mogę Ci podsunąć to - jedź z tym do mechanika maske podnosilem i oslone gorna tez zdejmowalem ale od gory nic nie widac a od dolu nie mam jak sprawdzic bo bez kanalu nie zdejme oslony a z oslona nic nie widac a kapie raczej na wysokosci silnika Dlaczego bez kanaluniezdejmiesz oslony???Dla chcącego nic trudnego Lewarek w reke pare srubek i po klopocie
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
Widzisz, bo to byl rarytas ja mam z 96roku mam fisa i mam mozliwosc uruchomienia navigacji i pewnie wszyscy co maja fisa full, to moga po dokupieniu czytnika i tego panelka uruchomic nawigacja , zadna filozofia
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
To jest PAnel do sterowania Nawigacja BNS 3 lub 4 lub 5, czyli mala nawigacja miedzy zegarami, po wcisnieciu 0I wlacza nam sie na zegarach nawigacja;) jesli w bagazniku jest czytnik [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:02_________________________________________________Wystepowala od zawsze , czyli od 94 roku w a4
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Ja juz pociolem hehehe i wsadzilemz tylu zaden problem troszke cirpliwosci i tyle gdyby jednak cos sie stalo to boczki sa tanie jakies 50zl
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Te w drzwi juz mam tylko te na nogi jeszcze szukam,one sa takie same jak te w drzwi tylko biale ehheeh A instalke zrobie tak ze podlacze wszystkie lampki do tego brazowobialego przewodu i juz;)
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Jakt tylko znajde oryginalne lampeczki bo innych niechce wkladac bo bedzie lipnie wygladac, ori to ori ;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystko masz napisane w tym temacie !!! który pin i do czegowystarczy poszukac,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
MIstrzu Poczytaj sobie ten post
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
heheh jedno jest pewne box nieda ci tyle radosci co chip z wystrojeniem auta
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
narazie tylko wpakowalem ja w drzwi tylnie, i wyciagnolem przewody, reszte zrobie jaks amochodzik wruci od rogala ;p
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
tak wlasnie takie i od niego
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Oj sorka końcówki ;p
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Potroszeczku coś tam da do tego wtryski 216 i chip Rogal i bedzie strzała
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Jesli wspawasz rurke to sie niekapną ja mam sama puszke bez rusrki w srodku i swista turbinka jak talala
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Catalisator ;p Takiem cos co zabija kucyki
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Super dzieki
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Ja cie sune identyczna jak ta w drzwi tylko biala bede szukal i instaluje bo fajna jazda hehehe
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce widze ze nie zakumaliscie, zgadza sie wlacza oswietlenie srodka, ale bez sensu jest by zapalalo sie oswietlenie drzwiowe w pozostalych zamknietych drzwiach. Otwarcie jednych drzwi zapala oswietlenie srodka ale tylko oswietlenie konkretnych otwartych drzwi. Treba sie wpiac w kazda krancowke z osobna i ja u siebie tak zrobie. A podswietlenei nog kierowcy i pasazera podepne pod oswietlenie wnetrza, chociaz zmoze lepiej by sie zapalalo z otwarciem drzwi kierowcy lub pasazera? :mysli: A zdobyles aryginalne lampki do podswietlania nog ? bo ja mam miejsca na nie nawet A wogule jak wygladaje oryginalne lampki am ktos zdjecia??
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
A dlaczego ta w kombiaku z 97 110km zmieniles na 98 75km .?
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce gdzie w kturej kostce jest kabelek z sygnalu otwracia drzwi wszystkich tzn obiojetnie kturych zeby byl jeden kabelek od wszystkich drzwi
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
koncówki wtrysków 216 750zl plus 200zl wymiana plus 1100zl program io jakies 120-130km bedzie;)
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
na moim miejscu podpiął bym sie pod ten czarny dzyngiel tylnych drzwi co sie znajduje koło zamka,trzeba było by zdemontować boczek tylnej kanapy i juz powinienes miec kable na widoku.To tylko takie moje małe zdanie ale zeby zrobic to profi to trzeba sie pod kazde dzrzwi z osobna podpiac by otwarcie drzwi tylnych nie wlaczalo podswietlenia reszty drzwi A dlaczego nie?? wlasnie trzeba tak zrobic zeby otwrcie kturychkolwiek drzwi wlaczalo lampki!!!!