Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zrób do tego zółte podświetlanie w zegarach , przyciskach itp
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Zdjęć nie robiłem bo 2 dni z tym walczyłem ;/ żeby zrobić to tak jak fabryka chciała Alarm dokładany[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________ W dzień sie obrobi z tym pewnie nie masz żadnych fotek alarm ori czy dokładany Ale niema problemu mogę zawsze pomóc daleko z garbatki nie jest
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Wiec tak ja już jestem po wymianie !! Opisze mniej więcej jak to wyglądało i od czego trzeba zacząć : 1. Wyjąć fotele, tunel środkowy, boczki drzwi(oprócz przednich pasażera), osłony słupków, osłony progów, osłony pod kierownicą, osłona bezpieczników. 2. Ja nie wyciągałem całej wykładziny tylko ja podnosiłem w miejscach puszczania kabelków. 3. Trzeba wyciągnąć starą wiązkę, najwięcej zabawy jest z wyciągnięciem wiązki pod kierownicą (przekaźniki itp.) 4. Na wszystko jest ori miejsce. 5. Przekaźniki w 2X Elektryczne i 4X elektryczne są takie same !!!!!!!!!!!!!!!! 6. W bocznych słupkach jest miejsce na kostki od tylnej elektryki. Ja maiłem podłączony alarm z domykaniem szyb ale podczas wyciągania wiązki zauważyłem że alarm podłączony jest w jakieś inne kable bo nie było ingerencji w wiązkę ani w kable od wiązki, i gdy założyłem 4X elektryka to teraz wszystkie mi się domykają
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Taki kolorek już miałeś bo to taki jak mój
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja tez chcę takie dystanse ?? Ile i od kogo ??
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
YF B704 to chyba to chyba nie ;/ taki audi-kowski numer
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
hehe Nie bo Pirelli ;p
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
A możesz spisać mi numer z nich ??
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Jakie masz dekielki u siebie ja mam teraz podobne felgi i szukam dekielków ??? JAkie kupić ??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
nie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
kuzwa troche cie ponioslo.. ja mam bose do zalozenia i tam jest to samo caly sierodek do wywalenia, ale ja sam wyciagalem kable z auta to wiem juz co i jak beby bylo chociaz troche szybciej, a jakie et masz tych felg? ET 43 I jest git Teraz tylko wypastowac i dekielki kupic ;/
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Taka Fotka : Z przodu jest 18/40/225 Z tylu jest 18/40/245
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke Dolna rozpórka I załozyłem 18 S-Line Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Zderzak spasowany , lampy też
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ledy założone na tył zderzak się maluje
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czy ktoś wie co trzeba zamienić żeby Panel na diodach działał zamiast panelu na żarówkach ?? Chce poprostu zamienić te sterowniki, mam już ten na diodach w domu, ale czytałem że trzeba jakieś piny poprzekładać ???
-
[ALL B5] Czy panel klimatronika 8D0 820 043 H można zmienić na 8L0 820 043 M ?
Czy nikt nie rozwiązał tego tematu ?? Czy naprawdę nie da się zastąpić Panelu Z literką H Na D ???? Podobno wystarczy jakiś pin przełożyć czy to prawda??
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
A wymieniał ktoś klimatronik ten na żarówkach na ten na diodach ?? Mam u siebie na żarówkach ale kupiłem na diodach i teraz myślałem żeby przełożyć sam przód jak myślicie ?? A jak z przełożeniem całości ?? jakie są różnice w połączeniach ?? Stary mam z literką H a nowy z D
-
Uszkodzenie podczas cofania
Uszkodzone zostały : Zderzak wymiana plus malowanie, lampa wymiana listwa pod lampą odbój lewy Belka zderzaka Była ryska na dokładce PDC napisali do wymiany, a że ryska była koło czujnika jego tez wskazali do wymiany, do tego napisali jakieś zestawy naprawcze itp... W sum,ie wycena przyszła na 2562zł
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Na allegro są spojlery uniwersalne trzeba dociąć itp. a tutaj stosuja z BMW M3 : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/16714-B5-A4-S4-Installing-a-Lip-Spoiler http://allegro.pl/bmw-e46-coupe-lotka-spojler-m3-m-pakiet-oryginal-i1449288126.html
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
:laghing2: :doh1:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Bo masz kijowy kolorek ;p
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Tu są tez i ledy i spojlerek
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Tu jest spojlerek i lampy led i chyba mój kolorek I dokładka PDC jak moja
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Moja furka dostała po dupce ;/ I będę zmieniał lampy wiec jakie ?? Do tego koloru będą pasować ?? II Lift ?? Czy może Ledy ala II Lift I może na klapę taka lotka ? http://allegro.pl/spoiler-na-klape-bagaznika-mercedes-c-e-klasse-i1412054108.html