Treść opublikowana przez sony_dark
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
nie już naprawdę czasami mam już dość, ale jak pomyśle ile włożyłem kasy to się uspokajam heh:)
-
jaka chłodnica do adr..95
to spoko:)
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
no nie wiem czy byś miał spokój ja już drugie tyle włożyłem i dalej nie jest ok
-
jaka chłodnica do adr..95
nie chodziło mi o sposób montażu, tylko o jakość przekonasz sie na własnej skórze (oby jednak nie). Mi sie niestety nie poszczęściło:P
-
jaka chłodnica do adr..95
tanich chłodnic to szkoda kupować lepiej dołożyć i kupic firmową np. Nissena lub NRF, Valeo.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
nie no spoko powolutku doprowadzisz to do stanu używalności. Troszkę to bedzie kosztowało ale po tym bedziesz zadowolony
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
ja zrobie fotke jutro to Ci pokarze jak wygląda dobrze schowana instalacja, u Ciebie to jest.... nawet pisał nie będę jak gazownik w takim fajnym v6 mógł to tak poukładać.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
no niestety tak to jest sam to doświadczyłem, tylko że z układem chłodzenia a później z rozrządem i głowica:(
-
Jaka chlodnica wody !!!???
no to inna sytuacja, dłuższy czas w razie wymiany. Ja kupowałem chłodnice w sklepie za 300zł (chyba nrf albo nissena).
-
Pompa wody pytanie/rozrząd
dla mnie zdecydowanie pierwszy zestaw bierz:)
-
Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6
ja mam v6 niby 12v ale ten przewód chłodzący jest u mnie
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
to się pochwal to było przyczyną jak mozesz:P
-
Pompa wody pytanie/rozrząd
ja polecam SKF, a co do reszty pytań sie nie wypowiem bo nie gustuje w dieslu
-
gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
schowek to takie najtańsze rozwiązanie i przydatne:)
-
Jaka chlodnica wody !!!???
zamów, w najgorszym wypadku wymienisz na inna. A i jeszcze gdzie zamawiasz przez neta czy w sklepie z autoczesciami??
-
gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
no juz troche lepsze ale ja bym nie założył tego ale twój wybór. Kolega wywalił popielniczkę i zrobił sobie schowek:)
-
Jaka chlodnica wody !!!???
co ty mówisz ze sie nie da zmierzyć jak sie uprzesz to na pewno się da ja mam v6 i dałem sobie rade:P
-
dochodzi do 103C podczas jazdy
takie rzeczy jak czujniki termostat (w miare dobrej normalnej cenie) tylko ASO
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
no i bardzo dobrze:)
-
Jaka chlodnica wody !!!???
u mnie też mam taką opaskę, ponieważ wąż został na koncu ucięty, ale tym to się nie przejmuj ważne żeby wymiary sie zgadzały i wloty i wyloty cieczy.
-
dochodzi do 103C podczas jazdy
no ciezko powiedzieć czy źle działa termostat i dlatego ja polecam tylko oryginał termostat. Tani on nie jest ale jest pewność w 99% (bo może zdarzyć sie jakić fake, ale rzadko spotykane), iż bedzie działać prawidłowo. No ale skoro piszesz że wąż dolny letni to pewnie termostat.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
no i właśnie dlatego uważam że powinno się mieć pół baku pb i spokój, przynajmniej wtedy wskazówka nie opada. No ale zależy jak kto stoi z kasą Sprawdź tą pompę a wcześniej bezpiecznik od niej.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
no jak nie miałeś benzyny to prawdopodobnie spaliłeś pompe paliwa, nie ma co załować po prostu musisz zawsze mieć z 10litrów benzyny i bedzie ok.
-
Ksenony bez sprysków i samopozionowania dopuszczone!
no nie wiem czy taniej,
-
Nowe lampy na przód - jakę firmę wybrać?
no jak uważasz ja bym zamiennika nie założył, troszkę czytałem na temat tych lamp. Lepiej dołożyć i kupić oryg.