Treść opublikowana przez sony_dark
-
Nie działa wentylator klimy
no rozumie rozłączać rozłącza, to dobrze. Ale na wentylator brakło mi pomysłów.
-
Nie działa wentylator klimy
no właśnie wentylator na krótko działa, mostkowaliśmy też opornice ale i ta nie włączała wentylatora. CHyba że panel klimy szlak trafił
-
Nie działa wentylator klimy
nie chyba źle to napisałem nie działa wentylator elektryczny klimy ten koło wiskozy.
-
Nie działa wentylator klimy
Witam, mam taki problem nie działa wentylator klimy na żadnym biegu. Na krótko oczywiście chodzi. Tylko jest taki problem że nie dochodzi napięcie do przekaźnika. Na bezpieczniku 40A napięcie jest ale już na bezp. 5A (od cewki przekaźnika wentylatora) już nie ma. Poradźcie gdzie szukać problemu?? ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- zapomniałem dodać klima dzisiaj nabita, sprężarka się włącza i chłodzi. Ale jak stoi na postoju to ją non stop rozłącza.
-
Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
to jakbyś mógł to napisz co i jak?? tez przymierzam się do przełożenia zderzaka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, jaka cena z kompletny rozrząd do mojej a4 b5 silnik 2.6 V6 ABC (rolki, pasek, pompa wody) tylko tych lepszych firm. Jeszcze olej silnikowy tez do tego silnika tylko nie wiem jakiej marki. Na pewno 10w40. Jak byś miał chwilke czasu to podaj mi ceny na pw. a i oczywiście filtr oleju najlepiej MAN. I jeszcze jaka cena za czujnik temperatury cieczy chłodzącej 4pin zielony z tego co widziałem u siebie.
-
Malowanie całego samochodu
nie każdy preferuje obklejanie aut ja np. tego u siebie nie widzę ale każdy ma swój gust. Ja też troszkę bawiłem się w tamte wakacje w lakiernika. Pomalowałem sobie cały przód Peugeota 206 i cały tył. Nie powiem źle mi to nie wyszło ale ile przy tym się oklnąłem to... A i nie śmiejcie się pracowałem przy kompresorze 24 litrowym. Ale to nie jest praca tylko męczarnia. Ale da radę i takim pomalować. Osobne pistolety do podkładu, baza i klar ale to normalka. Nie były to jakiejś renomowanej firmy jak SATA lecz do podkładu jakiś tam FEBI, a do bazy i klaru kupiłem SICO BRONZE dysza podajże z tego co pamiętam 1.3, a podkład 1.4. Spaprałem tylko błotniki porobiłem cienie. A reszta nawet ok, polerki reszty niemalowanych elementów nie robiłem(lenistwo, miałem już dość). Jakby kogoś interesowały fotki mojej pracy to wrzuce. Teraz jest A4 tak wieć na wakacje szykuje zderzaki. Już się nie moge doczekać:D
-
Dorobienie kluczyka i instalacja modułu centralnego
kolego poszukaj w dziale warsztat tam jest taki temat i kolega wszystko dokładnie opisał co i jak. ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- a bo ty chcesz oryginalny sterownik a kolega opisał na uniwersalnym
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
wiem bo wcześniej robiłem też od zera instalacę do podgrzewanych lusterek w 206 niby to nie to samo. Ale jak by się trafił oryg. wiązka to ją wole:P
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ok to jakby ktos miał tą wiązke do przedlifta to dajcie znać.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
witam, mam pytanie ostateczne, niech ktoś się wypowie na temat kompatybilności zestawu szyb elektrycznych z polifta do przedlifta. Bo jedni piszą że bez problemubedzie pasować p&p a inni że trzeba coś ucinać i przekładać. Dajcie jakąś odp. Dzięki
-
Brak ogrzewania w A4 B5
Witaj kruper, ja tez miałem ostatnio problemy z nagrzewnicą, tylko że umnie oba przewody wychodzace od nagrzewnicy były gorące. Ale zawiozłem do mechanika przepłukał cały układ specjalnym środkiem i teraz grzeje. Na razie to spróbuj i zobaczysz. Ale i tak zapewne jak i mnie i Ciebie w przyszłoście czeka wymiana tej nagrzewnicy. Pozdro
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
piękna a4 no i szacun za wykonane prace. Ja dopiero co stałem się posiadaczem a4(niecały tydzień), ale też planuje cały środek rozebrać i wyprać tylko, że ja planuję wyjąć także całą okładzinę podłogi:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, jak w temacie. Przybyłem do Was ze znanego moim zdaniem forum 206club.net. Z racji zmiany auta z Peugeota 206 1.1 na coś mocniejszego na AUDI A4 2.6 V6. Na początek to wystarczy. Pozdrawiam