Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest ledowe, a co z tym robie to moja brocha Dokładnie. Komu kajak robi kolbe to jego sprawa:decayed:Tapnięte z SGS5
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mowie o h7 w długich. Postojowki sobie opuściłem i tak ich nie używam w zasadzie Tapnięte z SGS5
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryk wrzucę Ci dzisiaj foto jak u mnie wyglądają bixy + osram hyper:kox: idealnie się komponuje. Tapnięte z SGS5
  4. Strasznie mnie drażni brak trybu cichego. Ale cóż zrobic:kwasny: Akurat jak mi się kończy umowa wejdzie s6 to może sobie kupie:decayed: Tapnięte z SGS5
  5. Stetoskop w łapę i dojdziesz co Ci wyje. Najlepszy sposob:wink: Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek fury szukasz do interesu? Swoją będziesz przerabial?Tapnięte z SGS5
  7. Odradzam stanowczo. Mojemu własnie po takiej akcji się popier.oliło
  8. Masz 5.0? Cichy tryb jest bez wibracji?Bo zastanawiam się czy samsung tylko tak ma
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mama mu nie doladowała konta w telefonie Fak ju lateksiarzu:decayed:Tapnięte z SGS5
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciężki temat. Mam takiego wkurwa bo nie mogę wyłączyć wibracji w nowym andka i jak wstaje to k**wie ze wszyscy dzwonią jak spie:decayed: A co tam chciałeś?teraz w tyrce jestem Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jebie mnie to, medik nawet w środku nocy ode mnie telefon odbiera Ale jemu kolbe robisz a mi nie:decayed:Tapnięte z SGS5 jebie mnie to, medik nawet w środku nocy ode mnie telefon odbiera Ale jemu kolbe robisz a mi nie:decayed:Tapnięte z SGS5 BTW zobaczymy czy dobrze spisz tak około 3 w nocy:decayed:Tapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zaplacilem z grotem i z tym elementem otwierającym 90zl za sztTapnięte z SGS5 mordo, przelew doszedł, nie musisz się bać odbierać ode mnie telefonu Kurfa na noce robie i śpię w dzien:decayed: Ni3 dzwon wcześniej jak o 14:decayed:Robiłem w miejscu gdzie dorabiają klucze Tapnięte z SGS5
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zaplacilem z grotem i z tym elementem otwierającym 90zl za sztTapnięte z SGS5
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jest sens tyle kasy wywalać na kino domowe jak się nie jest audiofilem? Ja od Kanala kupiłem zestaw sony za 1000zł i gra to wg mnie przepięknie Odczujesz różnice ? Mam podobne zdanie na ten temat. Mam samsunga na tyle mocnego ze nie da się słuchać na maksa a dźwięk w całym zakresie jest idealnyTapnięte z SGS5
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w robocie siedzę mogę se kawy polać tylko:hi: Tapnięte z SGS5
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moje macki tak daleko nie sięgają niestety:decayed:Tapnięte z SGS5
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo fota kiedyś miała bardzo dobrego producenta aku na którego naklejki kleili kagera. Każdy chwalił te aku.Tapnięte z SGS5
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mocne na prawdę skurczybyki sa:kox: Tapnięte z SGS5
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Długo go masz? Bosch tylko s5. S4 się wykonczy po maks 2 latach Tapnięte z SGS5
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa Daniel nie żartuje ze nie maja w okolicy centrum futury:facepalm: Nie wyślę Ci kurierem bo wiem z czym to się wiąże a nie uznają reklamacji na aku Tapnięte z SGS5
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5
  22. A widzisz nie wiedziałem... Tapnięte z SGS5
  23. A czym one się różnią? Chyba są identyczne te z linku jak c6. Polifty niektóre miały takie zaciski Tapnięte z SGS5
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego Daniel:hi: Tapnięte z SGS5
  25. Tak będą. Wpisujesz zacisk a6 c6 I od najniższej ceny i sa:wink: Tapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.