Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
tarcze i klocki
mój brat kupił brembo do hondy i teraz pluje sobie w brode
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron po twojej imprezie coś elita ucichła
-
kokpit
przenieś temat do Auto Detailing tam ci prędzej ktoś pomoże
-
Dvd w zagłowkach
napewno coś takiego jest wystukaj google
-
Przycisk w kierownicy do czego służy
ja jak kupiłem swój to odrazu jak zaparkowałem w garażu musiałem wszystko wypróbować
-
Audi Navigation Plus safe code
wyciąg go jeżeli radio bylo kupione dodatkowo to może na nim pisać kod do radia ja tak miałem
-
Zapaszki do auta
ważne żeby głowa nie bolała podczas długiej jazdy zapach może zmulić kierowce
-
jakie radio do a4 b6
kostki są p&p ale może dostaniesz już z radiem ja kupiłem na allegro za 50 zł a co do navi to nie wiem bo nie mam wiem tylko że mapy musisz mieć ogi na cd a podobno nie jest tania ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- no proszę lukaszooo jadnie ci to opisał
-
glut pod korkiem
to masz do kontroli koleną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciał mieć TT w salonie
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
a skoro już zmieniasz taki silnik nie lepiej żeby go rozebrać sprawdzić co czeba wymienić i wtedy będziesz miał pewność ja bym tak zrobił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron jak chcecie kierowce to wiesz
-
glut pod korkiem
to jeszcze niech wnuka wozi w każda sobote na wycieczke napewno wnuczek bedzie zadowolony
-
Jaki wosk ? od A do Z
jest czarna więc ma błyszczeć i mogę na wosk wydac ok 150 zł
-
Polecam sonax
jak tylko ogarne swoją to też wstawie fotki ale czekam aż zrobi sie troche cieplej
-
Myjnia parowa
daj znać to pojedziemy razem
-
glut pod korkiem
jak sie jeździ tyle km dziennie czy nie lepiej zmienić na rower ? weź o taty raz na tydzień i daj mu popalić
-
wymiana silnika 2,0 na 1,8 T
dzięki ale i tak chłopaki nie doszli do porozumienia musze podjechać do mechanika i z nim gadać jakie to moga być koszty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
glut pod korkiem
a ile zrobił km od ostatniej wymiany oleju?
-
Pytanie dotyczące nagłośnienia audio.
w takich autach to juz powinna być seria tak jak denerwuje mnie to że kupuje w miare młode auto i mam z tyłu korbki do szyb
-
Myjnia parowa
muszę kiedyś sie przejechać i przetestować
-
Polecam sonax
no slicznie dlatego ja osobiście lubie te preparaty. dzisiaj zaczołem sprzątać auto firmowe każdy wie jak takie auto zazwyczaj wygląda w srodku wziołem zwykły płyn do wnętrza sonax i bardzo ładnie doczyszcił mi plastki
-
wymiana silnika 2,0 na 1,8 T
jeżeli będe zmieniał to tak i problem mam tylko z olejem łyka 1 litr oleju na 2.500 km czekam tylko na opis kogoś kto juz to robił