Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ten ode mnie kumplowi rok temu w Vectrze A przyciemnił wszystkie oprócz przedniej za 150PLN. I zrobił to dobrze dlatego warto wziąć go pod uwagę
  2. Używki mogę Ci skombinować
  3. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Przyszła wiosna, zrobiło się cieplej więc może pomyślelibyśmy o jakimś spocie pod fontanną
  4. Ive pamiętaj żeby zawitać na wiosenny do Resy w kwietniu. Może pobijemy rekord frekwencji
  5. U mnie na wiosce gość robi dobrze i tanio Tylko z Łańcuta miałbyś około 20km.
  6. Bierz z ET35 A co do trwałości to w końcu OZy są także nie powinno być z tym problemu.
  7. Ja nie wiem ile mam, ale jak skręcę więcej to zostawię zderzak po drodze
  8. Tak z innej beczki to jak nisko SoMeS masz skręcony gwint ?
  9. Dokładnie tak samo A co do fot to mam coś ale z komórki także nie wiem czy wrzucać
  10. 2.7 BiT odpada bo nie mam quattro więc i tak bym nie wykorzystał jego potencjału. A jak się trafi kiedyś w dobrych pieniądzach 1.8T to pomyślę. Trochę włożyłem w auto i raczej zostanie w rodzinie także droga otwarta przed SWAPem [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________Summer setup on board
  11. slepy i SoMeS ja też nie byłem ale trochę poczytałem, zacząłem dużo więcej jeździć i raczej będę zmuszony założyć instalację. Poza tym będę chciał taką założyć żeby w razie SWAPu na 1.8T podeszła plug & play
  12. SoMeS ale kręci jak benzyna, a oszczędny jak diesel także chyba warto
  13. Dzisiaj wymieniłem olej i filtry. Jutro pewnie wskoczy letni setup - pójdzie na glebę + aluski Po dzisiejszej wizycie na stacji benzynowej zapadała decyzja w sprawie nowego moda
  14. Te Avusy w kolorze wyglądają Jakbym takie różowe/pomarańczowe do mojego założył
  15. Nosb specjalnie takie kupił żeby wykorzystać w lecie quattro
  16. Do Twojego koloru znaczek w czarnym macie byłby
  17. Eee tam... Efekt jest i to konkretny, zwłaszcza bez znaczka OOOO Ja jestem z tego zadowolony
  18. Szpachli była minimalna ilość. Jedynie na zaspawane otwory, także praktycznie jej nie było
  19. Wysoko stoi i na zimówkach dlatego się wstrzymałem Ale już niedługo letni setup i wtedy wrzucę
  20. Siedzę nad stroną internetową, także mam zajęcie
  21. wrc teraz już wiesz że na 19" się nie wjeżdża na krawężniki
  22. Nie, ale mogłem go wyrwać za 400 PLN
  23. A kto to wymyślił ? Równie dobrze np. 225 może mieć 16" jak i 19" także tym się nie sugeruj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.