Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Zimy w Polsce coraz łagodniejsze, także nie ma się co śpieszyć. Za jakis czas może wogóle nie trzeba będzie zimówek wrzucać
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
Myślałem że samych opon. To w takim razie cena
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Te co pokazałeś to chyba najładniejsze LEDy do B5. Bo tych lexusów to bym nie założył.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
To będziesz miał takie same lampy jak mam u siebie(z tyłu)
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
Ochydne. Nigdy bym takich nie założył do B6.
-
[ALL] Et felgi
Do tych alu co piszesz ja bym wziął 235
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Do B7 bierz minimum 16". Rozmiar 205/55/R16 też powinien być dobry.
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
Z tych trzech to: opcja 3 Rota G-force
-
[ALL B6] 205/65-16 na zime?
Przekłamanie 6,5%, także już sporo. Chyba będziesz musiał zainwestować w nowe oponki.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
To nam podpadłeś Podaj adres to przyjedziemy po Twoją A4
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
Za takie pieniądze albo i taniej znajdziesz w Polsce dobre zimówki. Pod warunkiem że będziesz w Polsce.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Stalówka w zimie jest dla prawdziwych czortów ja zakladam jutro. co prawda w Szczecinie sniegu nie uświadczysz, mrozu podobnie ale jade za tydzień pod Rzeszów, tam piździawka może nawet w lipcu sie przytrafić :gwizdanie: Chyba chcesz kolego podpaść Rzeszowiakom Nieładnie z Twojej strony :gwizdanie: U nas lato więc po co zakładasz te zimówki ?
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
No ja akurat na takich przywiozłem z niemcowni. W najbliższym czasie zapowiada mi się wymiana tylnich także zastanawiam się czy nie przejść na 225/45/R17. Chodzą mi po głowie T1-R
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Możesz mieć problem z tymi 235 miejscami i quattro nie pomoże. Nie rozumię dlaczego niektórzy myślą że jak mają różne systemy wspomagające jazdę to mogą cokolwiek założyć. Nieważne czy masz quattro, ESP, ABS... i jeszcze wiele innych rzeczy. Jak nie założysz dobrego ogumienia to mogą się one okazać zbędne. Pamiętaj że to właśnie opona utrzymuje auto z podłożem, a te systemy jedynie jej pomagają.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
I dłużej lansik jest na letnich alu :>
-
Alufelgi zimą
Stalówki na zimę to ostateczność. Jak ktoś ma możliwość to jeździ na alu. Zawsze lepiej założyć na zimę jakieś tańsze alu na sztukę.
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
Sprawdzałem w kalkulatorze i wskazuje przekłamanie na poziomie 1,4% także aż tak źle nie jest
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja narazie śmigam na letnich. Zmienię jak się znacznie ochłodzi a temperatura spadnie do około 5 stopni.
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
A do czego to ? Ja mam u siebie 215/45/R17 i jestem zadowolony
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
17" to ładnie wyglądają na B5, natomiast B6 jest masywniejsza i na niej wyglądają na małe (giną przy bryle samochodu). Dlatego uważam że do B6 to minimum 18". Bierz takie bo jak kupisz mniejsze potem możesz żałować.
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
Nie będzie za nisko. Ja mam większą glebę i właśnie śmigam na 15" w zimie.
-
[ALL B5] Śruby z łbem kulistym a felgi z otworem stożkowym.
Kup nowe śruby, a nic nie kombinuj. Dużo nie zapłacisz a będziesz przynajmniej spokojny że masz zrobione jak należy.
-
[ALL B7] tuning grila s4/s-line
Jednak został chrom. Efekt super :good:
-
[ALL] Jakie felgi
Felga ładna, na B5 będzie ładnie wyglądać :> Tylko ta cena, zalatuje mi kiepską jakością, może to być plastelina
-
[ALL B6]Prosze o opinie o polerowanych 18" od A8
Jak kupisz ori to nie powinieneś mieć problemów z prostowaniem. Chyba że jakieś plastelinowe zamienniki to wtedy będziesz odwiedzał wulkanizatorów. Może dlatego Ci wulkanizatorzy tak na nie narzekają bo przyjeżdza dużo podróbek do nich.