Treść opublikowana przez hiszpan123
-
Spot Leszno
W sobote cisne do DE do piatku jestem aktywny wieczorami
-
Spot Leszno
Od zaplanowanie spotu minela godzina . Narazie jest nas 3 + Ty jezeli masz zamiar wpasc
-
B6 DIVISION
Jutro godz. 12 odbior czarnucha od Nosba:banan:
-
Spot Leszno
Pany robimy malgo spota w Gostyniu. Wtorek 11 godzina mysle okolo 17. Nie marudzic tylko wbijac
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Narazie sie wstrzymuje bo swoich nie sprzedalem , Swir w b5 max 18"
-
B8 TrOOOOp
Jaka jest dobra cena na listwy zewneczne s-line ?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
5x112 19" et30 audi vw mercedes (3920383695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
B6 DIVISION
5x112 19" et30 audi vw mercedes (3920383695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. OKAZJA hehe
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Na zywca robi ogromne wrazenie, stalem swoja nie daleko twojej u Nosba na placu i nie moglem sie napatrzec. Srodek pomimo tego ze rozdlubany tez . Jakiego uzuwasz kosmetyku do skyry ze tak ladnie pachnie w srodku?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zostana srebrne. W b5 mialem kiedys biale rs6 i pomimo tego ze bardzo latwo sie je czysci to bardzo szybko widac nalot z klockow co jest wku....
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
taj 19" na przodzie ma byc 8.5 " na tyle 9.5. Oby to weszlo
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Michal:hi:, gdyby w zeczywistosci tak wygladalo bylo by super, faktycznie wyglada na duzo wiecej niz 9.5 ":wink: . Pomysl na felgi 2014 . Binno na sprzedarz.
-
[ALL B5] Audi S4
Moim zdaniem przod stoi idealnie, pamietajcie panowie ze to 2,7 i od czasu do czasu trzeba to troche pogonic a na takim setupie to juz pewnie problem z ostrzejsza jazda.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Gdzie dorwałeś takie progi ja na nie poluję od pół roku i nie mogę znaleźć Mógłbym załatwić jeszcze jeden komplet za 800 zl +dobra flacha dlamnie za zalatwienie. Oczywiscie nowe z niemieckiego ASO ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Moze napinacze w glowicach od dlugiego stania... zlecial caly olej z nich i tyle. U mnie tez kiedys po paru dniach postoju lekko zaczal stukac na zimnym, ale tylko raz cos takiego sie zdarzylo. Tez tak mysle i obysmy mieli racje.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Juz nie moge sie doczekac montarzu . Teraz dzialaj z nimi bo mam dla ciebie dobra wiadomosc, zalatwilem Ci progi od omegi . Cena na pw
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jak dostane sms o tresi podobnej do ... ''Padalec'' jest do odbioru. Mysle ze za jakies 2/3 tygodnie
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ostatnimi czasy w domu jestem srednio 5 dni w miesiącu, ale autem ujezdrzam na codzień .Teraz pewnie się to troche zmieni (dupowoz a4 b5 w dieslu) ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 19:17 ---------- PROGI DTM
-
B6 DIVISION
Fantanowski czyzbysmy mieli na oku te same kolo? JAPAN RACING jR3? Ja kupuje te ale w 19" 8.5 i 9.5 bo ta szeroka nie wlezie z przodu (problem z hamulcami ) . Teraz mam 9" et 30 i trze w kur ju na zakretach, wiec mysle ze nawet gdyby nie bylo problemu z heblami to przy sporej glebie i tak by to tarlo
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
j**any kurier bardzo nie kultularny byl:grin:
-
Zmiana koloru podsufitki ;) [!!!]
jak myslisz ile trzeba tego zeby pokrys caly sufit z slupkami a4 b6 avant?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Poprzedni niebieski zderzak s4 sprzedales mi Panie Marcinie, dobre sie ma u mnie:wink:
-
B6 DIVISION
Nie jeden w tym dziale sprzedal cos i nie bylo z tym problemu . Mam zbyt malo postow zeby wystawic to w dziale sprzedaz.
-
B6 DIVISION
Sprzedam felgi Binno 19" 9" szerokie ET 30. Na fotele moze tez by sie znalazl jakis chetny
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Mlody robimy jakiegos spota ? Od 17 lutego tydzien bede w PL