Treść opublikowana przez rafi10612
-
Roleta elektryczna sedan
Przy rolecie jest kostka 3 pinowa. Żeby sprawdzić rolete to trzeba dac "÷" "-" oraz jeszcze jeden "÷"jako sygnał do otwarcia albo zamknięcia rolety Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U mnie jest za licznikiem. Nie raz pokazuje że jadę poboczem. Nie ma drogi która jechałem przed chwila i była na mapie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tez mam czasem podobny problem. Może tracić zasięg przez to ze jest zaslonieta Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Mi by to przeszkadzało. Ktoś sprzedawał tarczki na wzór tych z esy do tdi Miałbym kogoś takiego z siedlec Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Do ciebie wystarczy pojechać żeby baba złapała nerwa:p Baba miała focha, ja banana na gębie Także nie polecam kontaktów z tym osobnikiem; p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Same ramiona to nie wiem. Jeśli komplet z piórami . Bez rdzy to tak ze 140 zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zależy jaki stan Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jak ktoś wcześniej napisał będzie pasował . Od siebie dodałem o tych tarczkach bo w tdi masz odcinke przy 4500 obr a przy benzynie masz dalej skalę. Ja bym sobie to zmienił Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Żeby tarczki zmienić to musisz go rozebrać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
S4 były w benzynie a ty piszesz ze mam tdi. Jeśli nie zmienisz to przy 4500 obr będziesz miał odcinke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tarczki będziesz musiał zmienić. Lepszy kumaty gość który zrobi ci to porządnie żebyś nie miał problemów później Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Miałem gałkę z a3. Jak dla mnie lipa. Łatwiej i taniej kupić igle ale ta z a4 jest cięższa, większa. Jak dla mnie warto posiedzieć i poszukać igły z a4 bo można znaleźć tylko jest tego niestety mało Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Włącznik esp kup sobie w aso. Nie wiele droższy niż na forum a tańszy niż na allegro Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czarny mat ?Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ori jest naklejka która kosztuje ok 100 zł w aso. Jak ci nie wyjdzie to kolejna do zamawiania. Dlatego lepiej czarną struktura pomalowac. Tez tak mam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam lewej lampy bixenon. Ma ktoś na handel? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Do 1.9 brałem otwarte i ładnie to wygląda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
I musisz miec mocowania do czujnikow ktore jest nie tak latwo dostac. W aso tego nie kupi. Czasem ktos na forum wystawi a jak nie to szukac jak najtaniej ori pod czujniki
-
B6 DIVISION
Poszło juz pw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
spoty Szczecin
Panowie potrzeba mi jedna część odebrać. Pomoże ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam osoby ze Szczecina albo z Polic. Jest ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Do Podsufitki to druciarstwo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam bixow gole lampy albo przerobione. Chciałby się ktoś pozbyć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja raz działa raz nie
Fusy w kawie nic nie mówią na temat twojej przypadłości Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Takie trochę dziwne to twoje połączenie przy Ori zestawie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Bo słaby kabel Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka