Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jeszcze z PDC /;) stan obojetny bo szukam jako dawce
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    https://www.google.pl/search?q=kierownica+audi+a4+b8+multi&biw=1280&bih=923&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi1vqb10IXKAhVBORoKHZY8DQ0Q_AUIBigB#imgrc=3pU7_7bqFzxFvM%3A Jesli taka to podejdzie bez problemu jak chcesz to mam do niej poduche Wiazka pasuje od twojej kierownicy. Przekladasz i to dziala . bez kodowania
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    Kupuj Ori z aso. 2 lata i jak Narazie spokój Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie czujnik objawia się tym że temp spadała do 50. Zrobiłem autem ponad tysiąc km i nie złapałem ani razu 90 stopni. Jak operowalem gazem delikatnie to temp rosła. Jedno szarpniecie i leciało w dół Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Tylko jak to rozkręcić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Zaznaczyłem na zielono dlatego ze w tym miejscu w dawcy jest śruba i można łatwo rodzielic stelaż. Przy tym fotelu jest kolek. Rozkręcić panel od sterowania. I co dalej? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. W fotelu dawcy nie ma z tym problemu . Rozkrecam go jak chce a w fotelu do ktorego to chce wlozyc zamiast sruby jest sprasowany kolek i przez to cala komplikacja Na zielono zaznaczony kolek gdzie w fotelu dawcy jest sruba . Na czerwono sruba gdzie dostep jest fatalny No tak jak piszesz kombinuje . Tylko ta nieszczesna jedna sruba ktorej nie moge odkrecic . Jak sie nie uda to kupuje silniczek tylko nie wiem jaki podejdzie Jeszcze Karol do ciebie z tym podjade bo ktos musi mi pomoc ogarnac instalacje pod to
  8. Dobrze jakbyś zrobił ale i bez tego powinno działać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. A no jest. Wielkie dzięki; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. A jak ja znaleźć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Witam. W poprzednim moim S3 LTE mialem fajna fukcje. Byla aplikacja na latarka na tapecie . Jak kliknelem na nia to latarka sie swiecila do momentu az jej nie wylaczylem. Moglem wylaczyc wyswietlacz,wlaczycz aparat i robic zdj ,nagrywac . Wszystko mozna bylo robic i telefon byl jak latarka . Teraz mam S5 i nie mam tej funkcji. Sciagnelem jakas aplikacje ale wylacza latarke jak wylacze wyswietlacz . Nie bardzo mi sie podoba w kazdym badz razie Moze ktos wie co to za aplikacja moglabyc w tym S3 bo chce ja miec w S5 . Szukalem zdj telefonu z podobna funkcja ale nie moge nic znalezc
  12. Ok. Jutro zrobie i wstawie do tematu
  13. A przekladales pamięć z b6 do b7? Silniczki z wiązka kompletną Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Zdj szyny z mocowaniem które chce przełożyć jest na ostatnim zdj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jutro zrobie lepsze zdj bo silniczek od pamięci a zwykły wygląda zupełnie inaczej i bez zmiany mechanizmu tego nie złoże Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Z silniczkami nie mam problemu. Chodzi o przełożenie mocowania wraz z szyna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. A jak to zrobić? Bo tak jak na to patrzyłem to nie bardzo wiedziałem jak się za to zabrać. Tak poza tym jeśli mam rozebrać większą część fotela to wole kupić silniczek i zmienić niż mocowanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Przekladam silniczki na te z pamięcią i nie pasuje mi jeden. Żeby go przełożyć musze cały mechanizm włożyć do fotela Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O tym wiem . Tytlko nie wiem jaka mam wersje silniczkow Jesli ktos bawil sie w przekladke mocowan w fotelach z B7 to prosilbym o rade jak to zrobic bo jest niecotrudniej niz przy B6 . Druga wersja to zmiana silniczka tylko nie wiem jaka mam wersje silniczkow i zmieniac silniczek oparcia
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342980-przekladka-mocowan-fotele-sline-b7/ Temat o mocowniach przy fotelach z B7 . Jak sie do tego dobrac zeby to rozkrecic http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342981-silniczek-pamieci/#entry4695656 Druga wersja . Zamiast zmieniac mocowania to tylko silniczek do pamieci . Mam wersje 3+1 czy 2+1+1 ? Przejrzalem temat o dolozeniu pamieci i na 20 str jest o numerach silniczkow tylko nie wiem czy zmieniam silniczki pod siedzeniem czy tez w oparciu pod pamiec
  19. Wolałbym bez ściągania materiału Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    osobnego tematu chyba nie ma .. tylko ten o montazu full ele i pamieci jest. Co nieco pamietam z montazy moich wiec moze pomoge.. Opisalem ci problem na PW
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest jakis temat na forum odnosnie rodzaji silniczkow sterowania fotelami tych zwyklych i tych pod pamiec oraz zmiany mocowan z szynami w fotelach ?
  22. Na srube z 3 miejsca jest . Wchodzi bit ale na srube ze zdj to nie ma mowy o wlozeniu bita. Jedynie co mi przyszlo to przeciac go na pol z tym ze szkoda bo mam porzadne klucze a drugie wyjscie to klucze ampulowe z jak najkrotsza koncowka tylko nie wiem czy cos takiego kupi
  23. Witam. Mam problem ze zmiana mocowan wraz z szyna w fotelach kubelkowych sline z B7 . Planuje przelozyc szyne wraz z mocowaniem z B6 do fotela z B7 . W B6 rozkrecilem to bez problemu tak w B7 mam problem . Nie moge sie dobrac do srub ze zdj . Moze ktos juz to robil i wie jak sie to zabrac Na pierwszym zdj jest sruba do ktorej praktycznie nie ma podejscia kluczem . Na 4 jest mocowanie z B7 ktore chce przelozyc
  24. Panowie przekladal ktos szyny w fotelu sline z B7 ? nie moge odkrecic sruby z przodu bo jest malo miejsca
  25. Panowie przekladal ktos szyny w fotelach sline z B7 ? Mam problem z odkreceniem przedniej sruby bo jest malo miejsca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.